Importuokite arba eksportuokite „Outlook“ profilį naudodami registrą

Šiandien mes siūlome jums būdą eksportuoti ir importuoti Outlook 2013 profilį. Savo darbe turime sukonfigūruoti daug skirtingų el. pašto paskyrų su skirtingais profiliais ir kiekvieną kartą, kai turime keisti pozicijas, turime sukonfigūruoti visą poziciją ir konfigūraciją „Outlook“ pašto dėžučių sunaudoja daugiausiai laiko.

Šiandien jis vėl mane palietė ir aš pavargau kartoti tai, ko visada ieškojau sprendimo, ir tai buvo geriausia, ką pasiekiau, nes „Microsoft“ žmonės yra tokie malonūs, kad nesuteikia tiesioginės kopijavimo / perkėlimo galimybės. „Outlook“ profiliai iš vieno kompiuterio į kitą arba iš vieno „Windows“ profilio į kitą profilį.

Akivaizdu, kad mums reikia komandos, kurios „Outlook“ profiliai būtų tinkamai sukonfigūruoti.

  • Atidarome paleisti („Windows“ klavišas + R) ir rašome „regedit”.
  • Plaukiame į maršrutą HKEY_CURRENT_USER \ Programinė įranga \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Windows Messaging Subsystem \
  • Mes pasirenkame ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite aplanką Profiliai, meniu pasirinkite Eksportuoti.

  • Pasirodo įprastas dokumentų išsaugojimo langas. Mes jį laikome.

Nuo šiol turėsime galimybę perkelti jį į kitą kompiuterį arba išsaugoti. Jei bet kada prireiks, tereikia dukart spustelėti failą, kurį sukūrėme ir spustelėti Taip kad įrašas būtų įkeltas.

Kai kitą kartą atidarysite „Outlook“, ji pradės nuskaityti jūsų profilio informaciją. Prireiks šiek tiek laiko, kol jis atsivers, nenusiminkite.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found