Vienas geriausių valdiklių, suderinamų su Nintendo Switch

„Nintendo Switch Joy-Con“ yra nuostabūs, tačiau tiesa, kad kai kuriems žaidimams jie nėra patogiausias dalykas pasaulyje. Yra atvejų, pavyzdžiui, koviniuose žaidimuose ar tam tikruose 2D platformų pavadinimuose, kai naudojant klasikinį žaidimų pultą patinka daug daugiau.

Šiandienos įraše kalbėsiu apie neoficialus jungiklio valdiklis, kurią pirkti paskatino dėl puikių atsiliepimų internete ir dėl to, kad jo kaina gana siaura, tad jei neveiktų taip, kaip norėjau, nebūtų didelis nuostolis. Dabar jau numatau, kad daugeliu aspektų jis mane labai maloniai nustebino, nors tai nereiškia, kad turi ir kitokių defektų. Pažiūrėkime!

Puikus neoficialus žaidimų pultelis, suderinamas su Nintendo Switch: belaidis, pigus ir retro dizaino

Pirmiausia reikia pasakyti, kad tai, kaip ir daugelis kitų Kinijoje pagamintų gaminių, yra baltos etiketės įrenginys. Tai yra, jis neturi matomo pavadinimo, o gamintojas nenurodytas ant pakuotės. „Amazon“ randame per pardavėjus JFUNE ir Powerlead, nors daugiau nei akivaizdu, kad abu yra iš tos pačios gamyklos. Nuo pat pradžių tai paprastai nėra labai geras ženklas, tačiau šį kartą prekės ženklo nebuvimas yra šiek tiek daugiau, anekdotinis faktas ir mažai kas kita.

Dizainas

Retro prietaiso išvaizda yra tai, kas labiausiai stebina iš pirmo žvilgsnio. Jis sukurtas pagal originalaus 16 bitų Super Nintendo valdiklio dizainą, nors yra atnaujintas mygtukais „Home“, „+“, „-“, „L1“, „L2“, „R1“, „R2“ ir 2 vairasvirtės, kad galėtumėte be problemų leisti bet kurį „Nintendo Switch“ žaidimą, ir net turbo mygtuką. Tikrai patraukli žaidimų pultelis estetinėje dalyje.

Ryšys

Tai neabejotinai yra didžiausias šio neoficialaus „Switch“ valdiklio pranašumas: kaip lengva prisijungti prie konsolės. Mes susiduriame su belaidžiu valdikliu, kuris per „Bluetooth“ jungiasi prie „Nintendo Switch“ itin sklandžiai. Pirmą kartą sinchronizuodami tereikia 4 sekundes paspausti mygtuką Pagrindinis ir tada, likusį laiką, kai jį įjungsime, jis prisijungs automatiškai nereikia papildomų nustatymų.

Tai tikrai nuostabus veiksnys, būtent su daug brangesniais ir prestižiškesniais valdikliais – nenoriu pavadinimų: 8BitDo – man nepavyko užmegzti ryšių taip greitai ir lengvai, kaip naudojant šį žaidimų pultą. Gal tai mano reikalas, vadink mane nerangiu, bet manau, kad vien dėl to verta. Jei viskas, ko norime, yra įjungti valdiklį ir pradėti žaisti, tai yra vienas iš galingiausių sprendimų, kurį šiuo metu ketiname rasti.

Be to, nors valdiklis skirtas naujajai „Nintendo“ konsolei, jis taip pat priima laidinius ryšius per USB (turi USB Type-C prievadą) ir yra suderinamas su „Windows“ kompiuteriais.

Žaidimo eiga

Kai sinchronizavimo su konsole „filtras“ praeina, laikas pradėti žaisti. Kaip elgiasi šis Kinijos valdiklis? Tiesa, šiuo metu spaudžiant kryžkelę ir mygtukus reikia įdėti šiek tiek daugiau jėgos nei įprastai, nors prie to pripratome neilgai ir atsakymas yra pats tiksliausias. Tai nėra kažkas, kas mus ištrauks iš žaidimo: šia prasme galime būti ramūs.

Žinoma, tai, ką mes labiausiai pastebėsime vibracijos jutikliai, kurios yra tikrai galingos. Galbūt jie tapo nevaldomi dėl vibracijos, o tai ypač jaučiame su žaidimais, tokiais kaip Mario Maker 2, kur ši funkcija naudojama daugelyje situacijų ir tam tikru momentu tampa šiek tiek erzinanti. Dabar, jei jums patinka, kad valdikliai vibruoja, jums tai labai patiks.

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad jame nėra giroskopo, todėl jis nesuderinamas su žaidimais, kuriuose naudojama ši funkcija, pvz., Mario Party (žaidimas, kuris, kita vertus, yra skirtas joy-con, todėl jis nebūtų turi daug prasmės naudoti vieną iš šių valdiklių). Likusią dalį mes susiduriame su žaidimų pulteliu, kuris labai patinka siūlo nuostabiausią autonomiją apie 5 valandas nepertraukiamo naudojimo.

Kaina ir prieinamumas

Šis neoficialus „Nintendo Switch“ ir kompiuterio belaidis valdiklis turi kaina svyruoja nuo 16,00 € iki 24,00 € priklausomai nuo parduotuvės ir mūsų pasirinkto pardavėjo. Jei lygintume jį su kitų gamintojų aukščiausios kokybės retro žaidimų pulteliais, tokiais kaip 8BitDo, kurios paprastai kainuoja apie 40 eurų, tiesa ta, kad susiduriame su ekonomiškiausiu priedu.

Išvados

Nors tai yra baltos etiketės gaminys, gamintojas sugebėjo pateikti komandą, galinčią patenkinti daugelio vartotojų poreikius. Įrenginys visame tinkle apimtas šimtų teigiamų atsiliepimų, ir mes negalime jiems prieštarauti: nostalgiškas, bet daug funkcijų kupinas dizainas, puikiai reaguojantys mygtukai, ilgai veikianti baterija ir sinchronizacija. Taip paprasta, kad tiesiog malonu kad jį įjungtumėte.

Galbūt jie nuėjo per toli dėl vibracijos, o gamybos medžiagos nėra tokios aukščiausios kokybės kaip kitų brangesnių žaidimų pultelių, tačiau dėl kainos ir kokybės santykio šis bevardis bendras valdiklis yra vienas geriausių neoficialių „Nintendo Switch“ valdiklių.

Amazon | Pirkite žaidimų pultelį (JFUNE pardavėjas)

Amazon | Pirkite žaidimų pultelį (Powerlead pardavėjas)

AliExpress | Pirkite žaidimų planšetę („TimeOwner“ pardavėjas)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found