Kaip pašalinti gamyklines programas naudojant „System App Remover“ – „Happy Android“.

Būna atvejų, kai nusiperkame mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, ir jis būna užkrėstas programas, kurias gamintojas reikalauja, kad mes nuolat įdiegtume. Jų negalima ištrinti, jie net neišnyksta su karštu vandeniu, o jei jau naudojame kitas programėles, kurios daro tą patį, bet geriau, tai visiškai be reikalo užimame vietą saugykloje.

Sistemos programų šalinimo priemonė yra root naudotojams skirta programa, leidžianti pašalinti bet kurią programėlę iš Android terminalo, net sistemos ar gamyklines programėles, kurios yra iš anksto įdiegtos standartiškai.

„System App Remover“: pagrindinis įrankis bet kokiai programai pašalinti

Ši nemokama programa „Google Play“ atsisiųsta daugiau nei 10 milijonų kartų ir yra viena iš šakninių programų par excellence bet kurio savo druskos verto supervartotojo. Dėl savo naudojimo paprastumo ir savybių jis yra nepaprastai funkcionalus įrankis:

  • Leidžia pašalinti sistemos ir vartotojo programas.
  • Perkelkite programas į SD kortelę.
  • Perkelkite programas į vidinę įrenginio atmintį.
  • Leidžia nuskaityti, įdiegti ir ištrinti apk failus SD atmintyje.

Kaip pašalinti gamyklinę programą „Android“.

Norėdami atsikratyti bet kokios sistemos programos, turime parodyti tik šoninį meniu Sistemos programų šalinimo priemonė ir spustelėkite "Sistemos programa“. Pamatysime programų, kurios standartiškai iš anksto įdiegtos įrenginyje, sąrašą, pvz., įprastas programas, tokias kaip „Google Play“ muzika, „Google Play“ knygos ir panašiai.

Visi jie jie turi legendą tai rodo, ar programą galima pašalinti be problemų, ar tai yra svarbi programa sistemai. Iš viso yra 3 tipai:

  • Jį galima ištrinti (nėra jokios legendos).
  • Turi būti prižiūrimas.
  • Pagrindinis modulis.

Tik rekomenduojama pašalinti tos programos, kurios pažymėtos kaip pašalinamos. Kitais atvejais galime rizikuoti ir priverstinai pašalinti, tačiau galime sugadinti sistemą, todėl tai yra užduotis, kurią turime atlikti labai atsargiai.

Norėdami pašalinti gamyklinę programą, tiesiog pasirinkite ją ir spustelėkite "Pašalinkite”.

Kitas privalumas yra tas, kad net jei programą ištrinsime, ji pateks į šiukšliadėžę, kad visada galėtume prie jos nueiti ir ją atkurti.

Atsisiųskite QR kodo programų šalinimo priemonę Kūrėjas: Jumobile Kaina: Nemokama

Su System App Remover (arba Programų šalinimo priemonė, kaip jis save vadina ispaniškai) duris taip pat būtinas kaip ir galėsime pašalinti norimą programą mūsų telefone. Jei turime šakninius leidimus, būtina gerai išvalyti „Android“ įtampą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found