10 geriausių Android žaidimų vakarėliams ir šeimos susibūrimams

Artėja Kalėdų šventės, o kartu su jomis ir visos vakarienės bei valgiai, kuriuos tik įsivaizduojate: Kūčios, Kalėdos, Naujieji Metai, Naujieji metai, karalių valgis... Beprotybė, kurią nesunkiai gausite su pora papildomų. kilogramų! Kad vakarienė po vakarienės būtų šiek tiek linksmesnė, šiandien pateikiu jums keletą Bendradarbiavimo žaidimai mobiliesiems, kuriais galite pagyvinti visus šeimos vakarus ir vakarėlius su draugais sklidinas už horizonto.

Visi žaidimai, kuriuos apžvelgsime toliau, yra suderinami su Android, yra visiškai nemokami ir yra 100% ispanų kalba, nors galiausiai mes taip pat paliksime porą anglų kalba, kuri yra labai vertinga dėl savo linksmybių.

10 stalo žaidimų, skirtų „Android“, kuriais galite „padėti padažo“ prie šeimos patiekalų ir vakarėlių su draugais

Kaip matysite toliau, daugelis šių mobiliųjų žaidimų yra skaitmeninės nesenstančios klasikos versijos; Tradiciniai stalo žaidimai, atnaujinti naujiems laikams, nors rasime ir keletą tikrai populiarių šiuolaikinių žanro pavadinimų.

Tai, as esu? / Galvas aukštyn

Heads Up yra tipiškas žaidimas vakarėliams ir šeimos susibūrimams. Tai labai lengva žaisti ir sukuria daug smagių akimirkų. Žaidimas susideda iš mobiliojo telefono padėjimo virš galvos, rodant žodį mūsų draugams. Jie turėtų padėti mums atspėti raktinį žodį atsakydami į klausimus arba darydami gestus.

Heads Up yra anglų kalba, tačiau yra ir labai panaši versija ispanų kalba Tai, as esu?.

Atsisiųsti QR kodą Kas aš esu? imituoja su draugais ir šeima Kūrėjas: 2Minds Dev Kaina: Nemokamas Atsisiųskite QR kodą! - Geriausias Charades žaidimas! Kūrėjas: Warner Bros. International Enterprises Kaina: Nemokamas

Tamsios istorijos

Šis populiarus stalo žaidimas yra tikrai įdomus, ypač kai žaidžiama su keliais žmonėmis. Pasakotojas turi perskaityti istoriją, kuri paprastai baigiasi nusikaltimu, ir kiti dalyviai jie turi atspėti, kas atsitiko. Pasakotojas gali atsakyti tik „TAIP“ arba „NE“.

Atsisiųsti QR kodą Dark Stories Kūrėjas: Treebit Technologies Kaina: Nemokama

eTABU

Ar prisimeni TABŪ? Šios skaitmeninės versijos prielaida yra ta pati: 2 komandos varžosi, kad gautų didžiausią teisingų žodžių skaičių. Kiekviena komanda turi atitikti žodį, kurį partneris bando paaiškinti nenaudodamas gestų ar draudžiamų žodžių.

Geras dalykas yra tai, kad jį galima žaisti su vienu mobiliuoju telefonu ir jis taip pat veikia neprisijungus.

Atsisiųsti QR kodą eTABU – socialinio žaidimo kūrėjas: Softnauts Kaina: Nemokama

Trivialus vakarėlis

Yra daug „Android“ skirtų „Trivia“ žaidimų, bet beveik visi jie yra internete. Šis trivialus vakarėlis yra vienas iš nedaugelio, leidžiantis žaisti vietinius smulkmenos žaidimus su draugais, daugiausiai 8 žaidėjams.

Sąsaja galėtų būti šiek tiek gražesnė, tačiau klausimai, kurie galiausiai yra svarbūs, yra priimtino sudėtingumo. Jų yra daugiau nei 2000, suskirstytų į 6 kategorijas (sportas, pramogos, geografija, istorija, menas ir literatūra bei mokslas). Klasika, kuri niekada neišeina iš mados šeimos susibūrimų ir vakarėlių metu.

Atsisiųsti QR kodą Trivial Party Kūrėjas: Alegre Studios Kaina: Nemokama

Europolija

Stalo žaidimas labai panašus į klasikinį Monopolį visą gyvenimą. ponas Naipe yra kūrėjas, siūlantis kelis „legendinius“ staliniams kompiuteriams įprastus žaidimus, pvz., „Tute“, „Mús“ ar „domino“ – programos formatu, skirtu „Android“.

„Europoly“ priima iki 4 žaidėjų, ir nors galima žaisti iš mobiliojo telefono, rekomenduojama naudoti planšetinį kompiuterį. Taisyklės kaip visada: pirkite gatves (šiuo atveju Europos šalis), statykite namus ir bankrutuokite priešininkus.

Atsisiųsti QR kodą Europoly Kūrėjas: Don Naipe Kaina: Nemokama

Trick or Drink: iššūkiai ir žaidimai gerti vakarėlyje

Kaip rodo jo pavadinimas, tai gėrimo žaidimas ir gerai praleisti laiką su draugais prieš vakarėlį. Jame yra įvairiausių iššūkių, pikantiškų klausimų ir įvairių mini žaidimų, kurie dažniausiai užtraukia „etilo“ nuobaudas, kai neišlaikome arba neišlaikome atitinkamo testo. Įprastas gėrimo žaidimas virto mobiliąja programėle.

Atsisiųskite QR kodą TrickOrDrink 🍺 grupiniai gėrimo iššūkiai ir žaidimai Kūrėjas: GrunCode Kaina: Nemokamas

Kosmoso komanda

SpaceTeam yra bendradarbiavimo žaidimas kuri skatina komandinį darbą. Žmogus gauna valdymo pultą su daugybe mygtukų, kaiščių ir jungiklių, kuriuos reikia įjungti laikantis labai konkrečių nurodymų. Likę komandos draugai gauna instrukcijas ir turi derinti veiksmus, kol laikas nesibaigs ir jų veiduose nesprogtų supernova.

Tai visai kitoks pavadinimas, nei esame įpratę matyti, o oras primena „karštų bulvių žaidimą“. Taip, kad galėtų žaisti, kiekvienas dalyvis turi naudotis savo mobiliuoju telefonu ar planšete.

Atsisiųsti QR kodą Spaceteam Kūrėjas: Henry Smith Inc. Kaina: Nemokama

Operos karalius

„King of Opera“ yra vietinis kelių žaidėjų žaidimas neprisijungus, kuriame valdome operos dainininką. Kiekvienas žaidėjas turi atkreipti dėmesį į savo tenorą ir dainuoti kuo ilgiau.

Tai pavadinimas, kuris daug labiau patinka planšetiniame kompiuteryje, nes tai gana įtemptas žaidimas, kuriame visi dalyviai turi paspausti ekraną vienu metu. Paprasta, bet labai efektyvi vakarėliuose ir kalėdiniuose susibūrimuose.

Atsisiųskite QR kodo operos karaliaus vakarėlio žaidimą! Kūrėjas: Tuokio Oy Kaina: Nemokamas

Bounden

Bounden yra neįprastas šokių žaidimas dviem žaidėjams. Kiekvienas dalyvis paima vieną iš mobiliojo galų ir turi suktis, judėti ir apsivynioti aplink virtualią sferą. Kai mažiausiai to tikiesi, paaiškėja, kad šokate. Tai aukščiausios kokybės programa, kurios kaina yra 2,49 EUR.

Atsisiųsti QR kodą Bounden Kūrėjas: Adriaan de Jongh Kaina: 2,49 €

Visi šie žaidimai yra ispanų kalba, bet jei visi žaidėjai moka šiek tiek anglų kalbos, leiskite man rekomenduoti ir žaidimą «Blogi obuoliai«. Kiekviename žaidimo raunde mums rodoma raudona kortelė su fraze, kuri skatina juokauti, su tarpeliu, kurį turime užpildyti viena iš turimų baltų kortelių.

Nepameskite nė vieno iš akių «Kas nemoka piešti«, Žaidimas labai panašus į mitinį «Sugedęs telefonas», tačiau vietoj žodžių naudojamas paveikslėlis. Visai šauniai.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found