15 geriausių „Android TV Box“ programų – „Happy Android“.

A Android TV Box tai arčiausiai tikro daugialypės terpės centro svetainė arba namų televizorius. Puikus įrenginys, su kuriuo išspausti Android galimybes dideliame ekrane. Akivaizdu, ne visos programos yra sukurtos veikti televizoriuje – Be kita ko, prarandamas „lytėjimo“ veiksnys. Todėl labai svarbu atlikti gerą patikrinimą. Kokios yra geriausios programos norint visiškai mėgautis televizoriumi?

15 geriausių „Android TV Box“ programų

Neabejotinai dauguma šio tipo įrenginių programų yra orientuotos į daugialypės terpės turinio atkūrimą. TV dėžutė yra serialų, filmų ir muzikos sinonimas, tačiau tai yra daug daugiau. Tai yra 12 geriausių programų, skirtų jūsų „Android TV Box“.. Esminis.

SquareHome 3

Dauguma TV dėžučių – ypač jei jos yra Azijos kilmės – turi gana nepatrauklią sąsają ir foną, kurio dažnai nėra. Geriausias būdas tai išspręsti yra įdiegti paleidimo priemonę kad suteiktų elegantiškumo ir daug patrauklesnio prisilietimo.

Išbandžius įvairius paleidimo įrenginius, kuri geriausiai prisitaiko prie TV Box sąsajos ir vienas, kuris šiandien man davė geriausių rezultatų, yra SquareHome 3. Jis siūlo visiškai pritaikomą formatą ir daug malonesnį nei dauguma standartinių paleidimo priemonių. Galime pakeisti ekrano užsklandą, tvarkyti darbalaukio piktogramas, valdiklius, spalvas ir kt. Labai rekomenduojama.

Atsisiųskite „QR-Code Square Home“ – paleidimo priemonė: „Windows“ stiliaus Kūrėjas: ChYK the dev. Kaina: Nemokama

Jei norite išbandyti kitas kokybiškas alternatyvias paleidimo priemones, taip pat rekomenduočiau ATV paleidiklis. Tai vienas patraukliausių vizualiniu lygmeniu ir leidžia keisti tapetą. Funkcionalus ir praktiškas.

Atsisiųskite QR kodo ATV paleidimo priemonę Kūrėjas: DStudio Canada Kaina: Nemokamas

Susiję: 10 geriausių „Android TV Box“ paleidimo priemonių

KODI

Kokia būtų mano TV dėžutė be KODI? Jei daugialypės terpės dėžutėje yra pagrindinė programa, kurios negali trūkti, tai yra XBMC Foundation programa. Tai ne tik multimedijos grotuvas, leidžiantis leisti praktiškai bet kokį vaizdo, garso ar vaizdo formatą. ačiū jūsų "Papildymai„Arba papildo, galime pridėti trečiųjų šalių paslaugų, kad peržiūrėtume srautinį turinį (serialai, filmai, TV kanalai, „Netflix“, „YouTube“, „Crunchyroll“ ir kt.) centralizuotai. Didelis.

Atsisiųskite QR kodą Kodi Kūrėjas: XBMC Foundation Kaina: Nemokama

Šoninės apkrovos paleidimo priemonė

Kad programa būtų įdiegta televizoriaus priedėlyje, pirmiausia ji turi būti paskelbta suderinama su „Android TV“. Jei ne, jis tiesiog nebus pasiekiamas „Google Play“ parduotuvėje. Be to, jei vieną iš šių „nesuderinamų“ programų įdiegsime kitais būdais, pvz., APK, programa net nebus rodoma „Android TV“ programų stalčiuje.

Sideload paleidimo priemonė yra tikrai naudinga programa, nes tai leidžia mums peržiūrėti ir paleisti programas, kurių versija nesuderinama su „Android TV“.. Taigi, jei įdiegsime programą APK formatu (arba jos mobiliojoje versijoje), ji bus rodoma programų sąraše kartu su kitomis programomis.

Kažkas, kas gali mums padėti, pavyzdžiui, mėgautis „Prime Video“ per TV Box, kurie iš esmės nesuderinami, pavyzdžiui, „Xiaomi Mi Box“.

Atsisiųskite QR kodo šoninio įkėlimo paleidimo priemonę – „Android TV“ kūrėjas: „Chainfire“ kaina: nemokama

Puffin tv

Naršyti internete per televizorių nėra pats praktiškiausias dalykas pasaulyje. Ir nebent turime nuotolinio valdymo pultelį su klaviatūra, nuotolinio valdymo pultelis paieškas daro labai priverstinai.

Puffin TV yra naršyklė, pritaikyta televizoriaus dėžėms. Užuot siūlę įprastą sąsają, kurią matome mobiliuosiuose telefonuose ir asmeniniuose kompiuteriuose su paieškos juosta ir kitais, randame aplinką, sudarytą iš paketų. Taip pat galime sinchronizuoti naršyklę su savo mobiliuoju telefonu ir naudoti QR kodus kurdami žymes. Tai labiau atrodo kaip daugialypės terpės centras, o ne kaip tokia naršyklė, o tai suteikia mums idėją, kokios interneto naršyklės turėtų būti ateities televizorių dėžutėse.

Atsisiųskite QR kodo Puffin TV naršyklę Kūrėjas: CloudMosa Inc Kaina: Nemokama

„Spotify“.

„Spotify“ klientas, skirtas televizoriams, nėra pats geriausias pasaulyje valdomumo požiūriu – man labiau patinka mobilioji versija arba ta, kurią jie paleido PS4-, bet jei norime klausytis muzikos per televizorių, tai yra programa, kurios negalima. dingo mūsų bibliotekoje. Atsiminkite, kad norint turėti nemokamą prieigą prie Spotify katalogo, jums nereikia specialiai susikurti paskyros – galite prisijungti per Facebook –, o jo turinys tiesiog nuostabus.

Atsisiųsti QR kodą Spotify: Muzika ir podcast'ai Kūrėjas: Spotify Ltd. Kaina: Nemokama

Neseniai jie paskelbė specialią „Android TV“ versiją, kuri turėtų palengvinti naršymą tokio tipo įrenginiuose.

Atsisiųskite QR kodą „Spotify Music for TV“ Kūrėjas: „Spotify Ltd.“ Kaina: Nemokama

Nostalgija NES

Geriausias NES emuliatorius. Jei norime žaisti tokius žaidimus kaip Mario, Castlevania, Tetris ar Megaman, Nostalgia NES yra programa, kurios negalime ignoruoti. Geriausias būdas mėgautis tokio tipo žaidimais yra klasikinis valdiklis, geriausia belaidis. Iš visų tų, kuriuos atėjau išbandyti, man labiausiai patiko tiek apdaila, tiek dizaino lygis NES30 Pro 8 bitdo. Vienas paskutinis.

Atsisiųskite QR kodą Nostalgia.NES (NES emuliatorius) Kūrėjas: Nostalgia Emulators Kaina: Nemokamas

Premija: Žinoma, yra ir kitų „Android“ emuliatorių, skirtų retro konsolėms, pavyzdžiui Snes9X (Super Nintendo), Matsu PSX emuliatorius (daugiaplatforma) arba MAME4Droid (Arkadinis).

Netflix

Daugelis žmonių naudoja tokias programas kaip XDeDe, Repelis Plus arba Magnetiniai filmai žiūrėti serialus ir filmus ispanų kalba. Tai kam mokėti už tokią paslaugą kaip Netflix? Tai jau ne tik todėl, kad tai teisinė paslauga. Jei nepakanka palaikymo, jo turinio kokybės, savo serialų ir filmų, kelių kalbų įtraukimo į kiekvieną pavadinimą ir kitų, tiesiog pabandykite ir įvertinkite patys (Jei nenorite mokėti, visada galite rasti būdą, kaip žiūrėti „Netflix“ nemokamai).

Toliau palieku jums standartinę ir konkrečią „Netflix Android TV“ versiją:

Atsisiųskite QR kodą „Netflix“ Kūrėjas: Netflix, Inc. Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą „Netflix“ Kūrėjas: Netflix, Inc. Kaina: Nemokama

Tas pats gali būti taikoma ir kitiems internetinio turinio serveriams, pvz HBO arba „Amazon Prime“ vaizdo įrašas. Be to, abiem atvejais jie siūlo nemokamus bandomuosius laikotarpius, o tai visada vertinama (daugiau informacijos galite pamatyti įrašuose „Kaip legaliai žiūrėti HBO nemokamai“ ir „Kaip bendrinti „Amazon Prime Video“ paskyrą).

Atsisiųskite QR kodą HBO España Kūrėjas: HBO Europe Kaina: Nemokamas Atsisiųsti QR kodą Amazon Prime Video Kūrėjas: Amazon Mobile LLC Kaina: Nemokama

Jei mėgstame boksą, MMA, motociklą, futbolą ar bet kurią kitą sporto šaką, negalime ignoruoti DAZN – transliacijos platformos, skirtos išskirtinai sporto renginiams ir varžyboms. Jie turi labai galingą katalogą ir gana padorią „Android“ programą, kuri taip pat suderinama su „Chromecast“ ir daugeliu kitų įrenginių.

Atsisiųskite QR kodą DAZN: Live Sports Kūrėjas: DAZN Kaina: Nemokamas

CetusPlay

„CetusPlay“ yra dar viena iš tų programų, kurių negali trūkti „Android TV Box“. Viena vertus, tai leidžia mums sinchronizuoti telefoną su televizoriaus dėžute ir naudokite mobiliojo telefono ekraną kaip pelę. Ji taip pat siūlo galimybę leisti vaizdo įrašus ir nuotraukas iš telefono, taip pat galimybę siųsti failus ir tikrai naudingą mažą TV Box programėlių parduotuvę, vadinamą „Application Center“.

Atsisiųskite QR kodą CetusPlay-Best Android TV Box, Fire TV Remote App Kūrėjas: CetusPlay pasaulinė kaina: nemokama

Steam nuoroda

Ar kada nors svajojote apie dieną, kai galėsime užklupti geras priklausomybes naudodamiesi savo mėgstamais Steam žaidimais tiesiai į savo mobilųjį telefoną arba per televizoriaus dėžutę svetainėje? Šiandien tai jau įmanoma Steam Link dėka.

Su šia Valve sukurta programa galime sinchronizuoti savo kompiuterį ir Android TV Box, kad galėtume žaisti televizoriaus ekrane per Wi-Fi. Viskas suderinama su žaidimų pultu. Daugiau informacijos apie tai, kaip įdiegti, rasite ŠIAME KITAME ĮRAŠE.

Atsisiųskite QR kodą Steam Link Kūrėjas: Valve Corporation Kaina: Nemokama

„Sony“ taip pat siūlo panašią paslaugą „Nuotolinis žaidimas“, Su kuria galime žaisti PS4 žaidimus „Android“.. Konfigūruojame PS4, kad būtų galima naudoti nuotoliniu būdu, įdiegiame programėlę Android įrenginyje ir užmezgame ryšį. Paprastai praktiškiau žaisti mobiliajame telefone, tačiau teoriškai galėtume jį naudoti ir su televizoriumi, prijungtu prie monitoriaus ar antrojo televizoriaus.

Atsisiųskite QR kodo PS4 Remote Play Kūrėjas: PlayStation Mobile Inc. Kaina: Nemokama

TV menas

Meninis televizijos kanalas par excellence turi puikią programą, pritaikytą „Android TV“, su daugybe užsakomojo turinio. Čia rasite interviu su komiksų rašytojais, tokiais kaip Alanas Moore'as, per gyvus sunkiojo metalo grupių koncertus, mokslo programas, istoriją, politiką ar visuomenę. Geriausia, kad mes susiduriame 100% nemokama srautinio perdavimo paslauga. Kultūra į valdžią.

Atsisiųskite QR kodą ARTE TV Kūrėjas: ARTE Kaina: Nemokamas

Skype

Skype per televizorių. Skamba gana logiškai, tiesa? Televizoriaus ekrane galime surengti nemažo dydžio vaizdo konferencijas ir ramiai sėdėdami ant sofos svetainėje. Tam, žinoma, turėsime įsigyti „TV Box“ internetinę kamerą. Gana įdomus planas, švelniai tariant.

Atsisiųskite QR kodą Skype: vaizdo skambučiai ir IM nemokamai Kūrėjas: Skype Kaina: Nemokamas

Microsoft word

Dar viena iš paslaugų, kurias galime išgauti iš „Android TV Box“, yra tekstų rengyklė. Prieš kurį laiką „Microsoft“ paskelbė atitinkamą gerai žinomų biuro programų „Android“ versiją Word, Excel, Access, Power Point ir Outlook.

Jei turime belaidę klaviatūrą ir pelę, galime rašyti naudodami televizoriaus dėžutę ir didelį televizoriaus ekraną, tarsi būtume priešais kompiuterį.

Atsisiųskite QR kodo žodį: rašykite, redaguokite ir bendrinkite dokumentus Kūrėjas: Microsoft Corporation Kaina: Nemokama

Youtube

Youtube Tai dar viena iš tų programų, kurias „Android TV“ turime turėti „taip“ arba „taip“. Valandos ir valandos pramogų didžiausioje pasaulyje internetinių vaizdo įrašų platformoje. Mėgaukitės mėgstamų „YouTube“ naudotojų vaizdo įrašais taip pat, kaip žiūrite žinias, futbolą ar sekmadienio mišias „La 2“.

Čia yra ir standartinė, ir „Android TV“ versija:

Atsisiųsti QR kodą YouTube Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą YouTube, skirtą Android TV Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

TunnelBear VPN

Jei norime išlaikyti savo privatumą naršydami internete, nieko geriau nei apsaugoti mūsų ryšį naudodami VPN. „TunnelBear“ leidžia mums užmaskuoti savo geografinę vietą ir praleisti geografinės padėties apribojimus, iš kurių galima rinktis iš daugybės šalių. Žinoma, nemokama versija turi megabaitų limitą. Jūs negalite turėti visko!

Atsisiųskite QR kodą TunnelBear VPN Kūrėjas: TunnelBear, LLC Kaina: Nemokamas

Windscribe

Taip pat yra ir kitų alternatyvių VPN, tokių kaip „Windscribe“, kurie siūlo kelis GB per mėnesį nemokamai, nors serverių skaičius yra daug ribotesnis. Bet kokiu atveju, galimybė apsvarstyti, ar ketiname sunaudoti daug duomenų ir nenorime leisti pinigų aukščiausios kokybės abonementui.

Atsisiųskite QR kodą Windscribe VPN Kūrėjas: Windscribe Kaina: Nemokama

Galiausiai nedidelė rekomendacija: pakeiskite standartinį nuotolinio valdymo pultą (dažniausiai jie nėra labai geri - vienu su integruota klaviatūra - Daug praktiškiau, oro pelė arba žaidimų pultelis su kryželiu. Patirtis žymiai pagerėja.

Štai neseniai parašytas įrašas, įdomus sąrašas su kai kuriais Geriausi rekomenduojami nuotolinio valdymo pultai, skirti „Android TV Box“..

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found