Kaip atkurti „Windows 10“ aktyvinimo raktą – „Happy Android“.

Ar reikia žinoti, kas tai yra „Windows 10“ produkto kodas? Jei įsigijote kompiuterį su Windows licencija ir dabar reikia iš naujo įdiegti operacinę sistemą, pakeisti standųjį diską arba perkelti sistemą į kitą kompiuterį, turėsite gauti Windows aktyvinimo raktą. Galų gale, tai yra produktas, už kurį sumokėjome ir logiška, kad norime jį naudoti toliau.

Vadinamasis serijos numeris arba „Windows“ produkto kodas yra 25 simbolių raidinis ir skaitmeninis kodas, atskirtas į grupes po 5 brūkšneliais. Jei mums reikia licencijos kuo greičiau ir mes nežinome, kas yra raktas, galime viską peržiūrėti ir įdiegti tam skirtą nemokamą programą, pvz. ProduKey. Mes jį vykdome, o kai atidarome, bus rodoma įvairi informacija, įskaitant „Windows 10“ produkto kodą ir ID. Lengva, tiesa?

Kaip peržiūrėti „Windows 10“ produkto kodą

Jei nenorime (arba negalime) kompiuteryje įdiegti jokios programos, duomenis galime gauti kitomis alternatyviomis priemonėmis, pavyzdžiui, vykdydami PowerShell komandą arba patikrindami sistemos registrą.

PowerShell komanda

Cortana įveskite „Windows PowerShell“ ir rezultatuose dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite, kad paleistumėte programą kaip administratorių. Kai atidarysite komandų langą, galite pamatyti savo operacinės sistemos serijos numerį įvesdami šią komandą:

WMIC Path SoftwareLicensingService Gaukite OA3xOriginalProductKey

Reikėtų pažymėti, kad šis metodas veikia tik tuose kompiuteriuose, kurie iš gamyklos išeina su raktu, saugomu kompiuterio BIOS. Tai, kas paprastai nutinka nešiojamuosiuose ir asmeniniuose kompiuteriuose, kuriuose jau standartiškai yra suaktyvinta „Windows“ kopija. Jei tai ne mūsų atvejis, vykdydami „PowerShell“ komandą tiesiog pamatysime tuščią vietą ir nieko daugiau. Todėl, nors ir labai gerai, tai nėra gudrybė, kurią visada galime panaudoti 100% per rankas einančioje technikoje.

Pažvelkite į „Windows“ registrą

Kitas būdas gauti „Windows“ raktą yra eiti į sistemos registrą. Norėdami atidaryti registro rengyklę, rašome "regedit„Cortana programoje (be kabučių) ir paspauskite Enter. Redagavimo priemonėje pereiname į HKEY _ LOCAL _ MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / Windows NT / CurrentVersion / SoftwareProtectionPlatform ir dukart spustelėkite kintamąjį "BackupProductKeyDefault“. Atidarykite jį ir pamatysite, kuris šiuo metu yra aktyvuotas produkto kodas.

Kiti būdai gauti „Windows 10“ aktyvinimo raktą

Be to, ką aptarėme iki šiol, reikia atsižvelgti į kitus veiksnius:

  • Jei įsigijote originalios „Windows“ kopiją, rasite aktyvinimo raktą ant etiketės ar kortelės „Windows“ dėžutės viduje.
  • Jei kompiuteryje jau buvo įdiegta „Windows“, produkto kodą galite rasti tame pačiame langelyje, kur buvo kompiuteris, arba ant lipduko (dažniausiai jis yra spalvotas ir labai patrauklus, neturi jokių nuostolių) pritvirtintas prie nešiojamojo kompiuterio pagrindo arba vienoje iš bokšto pusių.
  • Jei įsigijote skaitmeninę „Windows“ kopiją „Microsoft“ svetainėje, tikrai ją gausitelaišką su aktyvinimo raktu. Patikrink savo paštą.
  • Nebent įsigijote skaitmeninę licenciją, tokiu atveju raktas neįtrauktas. „Windows“ aktyvinimas baigtas iš mūsų „Microsoft“ paskyros.

Jei dar kartą nemokamai atnaujinome iš Windows 7 arba Windows 8 į Windows 10, kai Microsoft tai siūlė taip pat turėsime skaitmeninę licenciją. Norėdami suaktyvinti šio tipo licenciją, turime eiti į "Pradėti -> Nustatymai -> Atnaujinimas ir sauga -> Aktyvinimas"Ir tada atlikite veiksmus, nurodytus"Suaktyvinti paskyrą”.

Ar žinote kokį kitą būdą, kaip atkurti „Windows 10“ aktyvinimo raktą? Jei taip, nedvejodami užsukite į komentarų sritį.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found