10 priežasčių, kodėl „Line“ yra geresnė nei „WhatsApp“ – „Happy Android“.

Jau keletą metų „WhatsApp“ yra neabejotina lyderė tarp momentinių pranešimų paslaugų išmaniuosiuose telefonuose visame pasaulyje. Ne veltui jie gali sakyti, kad šiandien turi daugiau nei 700 milijonų aktyvių vartotojų – šis skaičius nesiliauja augęs. WhatsApp yra geras bendravimo įrankis ir tai neginčijama, bet ar yra kitų alternatyvų? Žinoma! Vienas iš jų, o galbūt ir didelis jos konkurentas šiandien yra „Line“. Ar dar neišbandėte Line? Čia yra 10 aspektų, kuriais manome, kad „Line“ pranoksta „WhatsApp“ ir daro ją geidžiamesnę programą.

Lipdukai: Jame yra daug nemokamų lipdukų. Jie yra kaip „WhatsApp“ jaustukai, bet daug didesni ir juokingesni!

Linijiniai lipdukai yra daug labiau padirbėti nei viso gyvenimo jaustukai

Tai visiškai nemokama: „WhatsApp“ kainuoja šiek tiek mažiau nei doleris / euras. Kaina, kita vertus, tikriausiai turėsite mokėti ne vieną kartą, jei pakeisite įrenginį, telefono numerį ar atnaujinimo mokestį. Linija yra visiškai nemokama.

Dar kartą patikrinkite vergus: Išlaikomas aukštesnis privatumo lygis. Nesvarbu, ar perskaitėte pranešimą, ar paskutinis prisijungimo laikas. Pavargote jaudintis, ką pamanys vienas iš jūsų kontaktų, jei perskaitėte pranešimą ir neatsakysite iš karto? Su „Line“ ši problema tiesiog nustoja egzistuoti.

Kontaktai (redaguoti): Skirtingai nei „WhatsApp“ tinkle, nebūtina turėti asmens telefono numerio, norint įtraukti jį kaip kontaktą. Line, taip pat telefono numeriu, galite pridėti prie savo kontaktų pagal vardą, QR kodus arba tiesiog pakratydami telefoną, jei esate šalia draugo.

Asmeninė informacija: Nereikia registruotis telefono numeriu. Prisiregistruoti prie „Line“ galite tik naudodami „Facebook“ paskyrą.

Failų siuntimas: Naudodami „Line“ galite siųsti visų rūšių failus savo kontaktams, o „WhatsApp“ apsiriboja vaizdų, vaizdo įrašų ir kontaktų siuntimu.

Vaizdo skambučiai: WhatsApp ką tik paskelbė, kad leis vaizdo skambučius, ir mes džiaugiamės. Sveiki atvykę į jį. Bet kokiu atveju „Line“ jau seniai įtraukė galimybę skambinti ir vaizdo skambučius.

Kitos programos: Line yra daug papildomų programų, kurios daro tai daug smagiau: fotoaparatas, piešimas, žaidimai ir kt.

Sąsaja: Čia viskas priklauso nuo kiekvieno skonio. „Line“ sąsaja yra daug spalvingesnė ir linksmesnė, palyginti su blaivesniais „WhatsApp“ tonais, piktogramomis ir spalvomis. Jei tai, ko ieškote, yra blaivumas, WhatsApp yra jūsų programa, bet jei norite į savo gyvenimą įpilti šiek tiek padažo, pasveikinkite „Line“ ir tikrai nepasigailėsite.

Vizualus „Line“ aspektas yra labai patrauklus

Vėjų pokyčiai: Ar pavargote nuo WhatsApp tironijos? Ar nenustojate gauti žinučių iš žmonių, į kuriuos nenorėtumėte atsakyti, arba iš tų darbo grupių, kurios nenustoja jūsų klausinėti? Eikite į „Line“ ir pasakykite jiems, kad nebenaudojate „WhatsApp“. Šiandien Line turi mažiau vartotojų nei WhatsApp ir tai tam tikra prasme gali būti netgi privalumas: mažesnis klubas, kuriame galėsite bendrauti tik su tais, kurie jus domina.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found