Geriausios programos torrentams atsisiųsti iš „Android“ – „The Happy Android“.

Protokolas Bittorrent leidžia atsisiųsti ir bendrinti failus suskaidant juos į mažas duomenų dalis, kurias platina ir bendrina kiti vartotojai. Tokiu būdu išvengsite priklausomybės nuo serverių ar pagrindinių kompiuterių, kuriuose saugoma visa informacija. Šis failų bendrinimo ir atsisiuntimo būdas yra labai populiarus ir daugelis žmonių jį naudoja norėdami atsisiųsti filmus, muziką ar TV serialus iš savo kompiuterio ar mobiliojo įrenginio.

Tačiau ne viskas šiame gyvenime yra piratavimas: sistema torrentai Tai taip pat labai naudingas įrankis norint atsisiųsti „Linux ISO“, žaidimų naujinimus ar bendrinti įmonės failus. Didžiosios Britanijos vyriausybė netgi pasinaudojo šia sistema skelbti ataskaitas apie valstybės lėšų panaudojimą.

Geriausi „Android“ torrent klientai

Mobiliųjų įrenginių srityje torrentai taip pat labai paplitę ir jų yra labai daug Programos, skirtos atsisiųsti torrent failus iš Android telefono.Čia pateikiamas kai kurių populiariausių programų sąrašas.

µTorrent

µTorrent jau daugelį metų buvo torrentų pasaulyje ir visada turėjo puikią reputaciją. Tai vienas populiariausių kompiuterių klientų dėl naudojimo paprastumo ir sąsajos, turinčios tinkamas ir būtinas funkcijas. „Android“ sistemoje „µTorrent“ palaiko tą pačią dvasią: ekraną, kuriame galime matyti ir valdyti atsisiuntimus, galimybę pasirinkti, kur norime išsaugoti failus ir WiFi režimas, kuris atsisiunčia failus tik tada, kai esame prisijungę prie belaidžio tinklo.

Atsisiųskite QR kodą µTorrent®: torrent atsisiuntimo programa Kūrėjas: BitTorrent, Inc. Kaina: Nemokamas

LibreTorrent

Vienas iš labiausiai bendruomenės mėgstamų ir geriausiai vertinamų torrent klientų. Mes prieš atvirojo kodo projektas (jo kodą galima rasti „GitLab“), kuris palaiko „Tor“, tarpinius serverius, magnetines nuorodas, IP filtravimą, veikia „Android TV“ ir, kas geriausia: jame nėra jokių skelbimų, nepaisant to, kad jis yra 100% nemokamas.

Atsisiųskite QR kodą LibreTorrent Kūrėjas: proninyaroslav Kaina: Nemokama

Fludas

„Flud“ yra tikrai populiari „Google Play“ programa, kurią galima atsisiųsti iš milijonų. Jis turi paprastą medžiagų dizaino dizainą ir daugybę funkcijų: atrankiniai atsisiuntimai, palaiko magnetines nuorodas, WiFi režimą ir dar.

Atsisiųskite QR kodo „Flud“ – „Torrent Downloader“ Kūrėjas: „Delphi Softwares“ Kaina: Nemokama

aTorrent

aTorrent yra labai panašus į µTorrent. Jis dalijasi tomis pačiomis savybėmis, be papildomos galimybės valdyti SD atmintį, tačiau atrodo, kad jie vis dar turi problemų su pastarąja. Programa sukurta laikantis medžiagų dizaino gairių ir Jame yra valdiklis, leidžiantis pamatyti atsisiuntimų iš darbalaukio būseną.

Atsisiųsti QR kodą aTorrent – ​​Torrent Downloader Kūrėjas: Mobilityflow Torrents Kaina: Nemokama

Bittorrent

BitTorrent yra oficiali programa, taip pat viena geriausių alternatyvų rinkoje atsisiųsti torrentus. Jame yra naujausi torrent valdymo ir atsisiuntimo pažanga, ir lengviau naudoti magnetinės jungtys, ji taip pat siūlo daug muzikos ir vaizdo įrašų, kuriuos galima atsisiųsti visiškai legalus. Aš esu tas, kurį dažniausiai naudoju savo staliniame kompiuteryje.

Atsisiųskite QR kodą BitTorrent®-Torrent Downloader Kūrėjas: BitTorrent, Inc. Kaina: Nemokamas

Vuze

Vuze yra dar viena gerai žinoma programa kompiuterių pasaulyje, o tiesa ta, kad „Android“ versija taip pat nėra bloga. Prisimenu, prieš daugelį metų, kai atradau torrentus, daug laiko praleidau naudodamasis šia programa. „Android“ versija „Vuze“ leidžia valdyti atsisiuntimo ir įkėlimo greitįJame yra „WiFi“ režimas ir įspėjimai, kurie jums praneš, kai atsisiuntimas bus baigtas. Dar viena puiki galimybė atsisiųsti torrentus iš Android.

Atsisiųskite QR kodą Vuze Torrent Downloader Kūrėjas: Azureus Software, Inc. Kaina: Nemokama

Frostwire

Nors tai prasidėjo kaip paprasta šakutė LimeWire, Frostwire jis tapo tikrai kompetentingu torrent klientu. Be pagrindinių funkcijų, jame yra „torrent“ paieškos sistema, medijos leistuvas ir nedidelė aplankų tvarkyklė. Puikus pasirinkimas ieškantiems „viskas viename“.

Atsisiųskite QR kodo „FrostWire Downloader“: „Torrents“ klientas + kūrėjo grotuvas: „FrostWire.com“ Kaina: Nemokamas

Transdronas

Ši Android programa leidžia nuotolinio valdymo pultas torrentus iš mūsų namų kompiuterio ar asmeninio serverio. Jei įdiegsime šią programėlę savo mobiliajame įrenginyje Galime pradėti atsisiuntimus, pridėti torrentų, nustatyti prioritetus ir visa tai nuotoliniu būdu iš savo terminalo. Yra galingesnė versija, vadinama Transdroidas. Deja, jis nepasiekiamas „Google Play“ ir turėsime jį pasiekti savo oficialią svetainę kad jį sulaikytum.

zetaTorrent

„zetaTorrent“ turi keletą funkcijų, dėl kurių jis tikrai ypatingas. Tai turi integruota interneto naršyklė su skelbimų bloku, aplankų tvarkyklė ir palaiko daugybę protokolų, tokių kaip DHT, vietinio tarpusavio atradimo, uTP ir tarpusavio mainųir daug kitų papildomų funkcijų.

Atsisiųsti QR kodą zetaTorrent – ​​Torrent programėlė Kūrėjas: teeon Kaina: Nemokama

tTorrent

tTorrent nusprendė neberiboti atsisiuntimo greičio ir tapo nemokama Androd programa Jis turi integruotą torrent paieškos sistemą, palaiko magnetines nuorodas ir RSS funkcijas. Be to, jei esate pažengęs vartotojas galite konfigūruoti IP filtravimą, tarpinio serverio valdymą ir daug daugiau.

Atsisiųskite QR kodą „tTorrent Lite“ – „Torrent“ klientas Kūrėjas: tagsoft Kaina: Nemokama

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found