Galutinis vaiduoklis ir dvasios detektorius: vaiduoklių jutiklis

Ar kada nors jautėtės kaip buvimas kambaryje ir buvote visiškai vienas? Ar turite jausmą, kad aplink jus vyksta keisti dalykai be jokio akivaizdaus paaiškinimo? Kai logika ir protas atsuka mums nugarą, mums nelieka nieko kito, kaip tik ieškoti atsakymų kiek mažiau ortodoksiškose vietose.

Šią šaltą Helovino naktį noriu pasinaudoti galimybe pristatyti jums keletą „Android“ skirtų programų, kurių tikslas yra aiškus ir tiesioginis: aptikti mus supančius vaiduoklius ir dvasias. Daugeliui žmonių tai neabejotinai gali būti baisu. Tačiau kitiems jie gali būti įrankiai, kurių jiems reikėjo, kad patvirtintų savo giliausius įtarimus.

Vaiduoklių jutiklis: EM4 detektorius

Kitas, šios programėlės kūrėjas teigia pasiekęs stabilią EM4 algoritmo versiją. Šiuo būdu, Vaiduoklių jutiklis tampa puikia programa, leidžiančia surasti kankintas sielas ir dvasias prakeiktose vietose ir apleistuose namuose.

Nors geriausia, kaip visada, pradėti testuoti savo kambaryje. Nebus taip, kad namuose turime priešą ir vis dar nesužinojome...

Atsisiųskite QR kodo vaiduoklio detektorių – EM4 jutiklių radarą, skirtą išdaigoms Kūrėjas: Talgame ent. Kaina: Nemokama

Cyberdroix vaiduoklis

Vaiduoklis yra nemokama programa, skirta „Android“, kurią sukūrė Cyberdroix Jame yra visa reikalinga įranga, leidžianti atpažinti vaiduoklius ir esybes iš kitų astralinių plokštumų. Jo įrankiai apima:

  • Juostinis magnetofonas: paverčia jutiklio rodmenis garsais. Puikus įrankis psichofonijoms aptikti.
  • Paranormalaus aktyvumo detektorius: nustato paranormalaus aktyvumo lygį.
  • Radaro žemėlapis: nustatykite skirtingų tipų vaiduoklių vietą mūsų vietovės žemėlapyje (mažos energijos / didelės energijos / labai daug energijos).
Atsisiųsti QR kodą Ghosts Joke Kūrėjas: CIBERDROIX Kaina: Nemokamas

Išbandžiau abi programas savo telefone ir įtartinai dvi programos aptiko daug didesnį aktyvumą labai konkrečioje mano namų vietoje.

Sutapimas? Tik tuo atveju, šiandien nemiegosiu namie. Rytoj, matysim. Jei matote, kad per kelias ateinančias dienas nustosiu rašyti, praneškite savo draugui Ikeriui Jimenezui ir gerai įsidėmėkite, prašau... Kas tai buvo triukšmas?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found