Android temos: Cyberpunk 2077 Suasmeninkite savo mobilųjį telefoną! - Laimingas Android

„Cyberpunk 2077“ yra vienas laukiamiausių žaidimų, kuris pastaraisiais metais sukėlė didžiausią ažiotažą žaidėjų bendruomenėje. Sukurtas CD Projekt Red, tai futuristinis žaidimas, kuriame mes valdome V – smogiką, kuris turi rasti kelią Nakties mieste – nykstančiame mieste, kuriame dominuoja kibernetiniai gatvių kariai, įmonių gelbėtojai ir visokie miestiečiai.

Kol laukiame oficialaus žaidimo pristatymo, kuris numatytas 2020 m. balandžio 27 d., paruošėme keletą temos skirta Android. Tokiu būdu galime tinkinti savo „Android“ su įvairūs Cyberpunk 2077 tapetai ir kelios atitinkamos piktogramos, kad laukimas būtų malonesnis.

Tinkinkite savo mobilųjį telefoną naudodami šias 5 Cyberpunk 2077 temas (tapetai ir piktogramos)

Kaip visada, prisimename, kad nebūtina turėti root teisių ir kad paleidimo priemonė, valdiklis ir naudojami piktogramų paketai yra 100% nemokami.

V, samdinys

Norėdami sukurti šį tinkinimą kartu su „Cyberpunk 2077“ veikėju, naudojome šiuos elementus.

 • Tapetai: Galite atsisiųsti „Full HD“ raiškos (1920x1080p) ekrano užsklandą atlikdami toliau nurodytus veiksmus LINK.
 • Piktogramos: Naudojamas piktogramų paketas yra „The Grid“ (nemokama versija), kurį galime įdiegti tiesiai iš „Google Play“ parduotuvės ČIA.
 • Valdiklis: „Google“ paieškos variklis su tinkintu formatu yra valdiklių pakete KWGT Odisėja. Kad galėtumėte pritaikyti valdiklį, taip pat turite įdiegti programąKWGT tinkintų valdiklių kūrimo priemonė.
 • Paleidimo priemonė: Norint įdiegti The Grid piktogramas, būtina įdiegti paleidimo priemonę (ADW, Atom, Apex, Go, Microsoft, Solo ir kt.). Šiuo atveju mes naudojome Nova paleidimo priemonė.

Toliau parengėme kitas temas, paremtas įvairiomis miesto gentimis ar „stiliais“, kurios apgyvendinamos „Cyberpunk 2077“ gatvėse. Visose jose piktogramas paėmėme iš doko ir pastatėme vertikaliai. Naudojama paleidimo priemonė vis dar yra „Nova Launcher“ (nors gali būti naudojamos bet kurios kitos paleidimo priemonės, tokios, kaip aptarėme ankstesnėje pastraipoje), o valdiklių buvo atsisakyta, kad būtų išvengta didesnio vaizdo prisotinimo.

Neokitsch

 • Tapetai: Galimas Full HD raiškos fonas ČIA.
 • Piktogramos: Naudojamas piktogramų paketas yra „Rad Pack“ (nemokama versija) ir yra „Google Play“ parduotuvėje ČIA.

Neomilitarizmas

 • Tapetai: FHD ekrano užsklandą galime atsisiųsti taip LINK.
 • Piktogramos: Naudojamos piktogramos yra nemokamo stiklo paketo, kurį galima įsigyti „Play“ parduotuvėje, dalis ČIA.

Entropizmas

 • Tapetai: Ekrano užsklandą galima atsisiųsti per ČIA.
 • Piktogramos: Naudojamas piktogramų paketas yra „Gold Leaf“ (nemokama versija) ir yra „Play“ parduotuvėje ČIA.

Kičas

 • Tapetai: Full HD ekrano užsklandą galima atsisiųsti taip LINK.
 • Piktogramos: Piktogramų paketas yra „The Grid“ (nemokama versija) ir mes galime jį įdiegti tiesiai iš „Google Play“ parduotuvės ČIA.

Visi paveikslėliai, naudojami kaip ekrano užsklanda, yra „CD Project Red“ nuosavybė ir yra koncepcinio meno dalis, pristatyta neseniai vykusioje E3 2019 mugėje.

Norėdami pamatyti daugiau pritaikomų „Android“ temų, nedvejodami apsilankykite kategorijoje „ Personalizavimas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found