„Google One“ sukurs nemokamas „Android“ arba „iOS“ įrenginio atsargines kopijas

2018 m. dienos šviesą išvydusi „Google“ debesies saugyklos paslauga „Google One“ nemokamai kurs atsargines „Android“ mobiliojo telefono ar „iPhone“ kopijas. „iOS“ programėlė, kuri netrukus pasieks „App Store“, leis kurti atsargines nuotraukų, vaizdo įrašų, kontaktų ir kalendoriaus kopijas ir taip suvienodinti, ką kitos „Google“ paslaugos jau siūlo atskirai, pvz., „Photos“ ar „Drive“, vienoje vietoje. Savo ruožtu „Google One“ programėlė, skirta „Android“, kuri jau suteikė galimybę daryti atsargines tam tikrų failų kopijas, dabar taip pat leis kurti atsargines kopijas nereikia užsiprenumeruoti platformos.

Tai svarbi informacija, nes šiandien „Google One“ naudinga tik užsiprenumeravus paslaugą. Jei turėsime tik 15 GB nemokamą planą (standartas bet kuriam vartotojui, turinčiam „Gmail“ paskyrą) ir nesame sudarę aukščiausios kokybės plano – 100 GB, 200 GB ar 2 TB prenumeratos, net negalėsime praeiti pro prisijungimo ekraną. . Todėl su šiuo nemokamu atnaujinimu „Google One“ programa taps prasminga visiems tiems, kurie nori tik apsaugoti savo failus naudodami nemokamą atsarginės kopijos kūrimo įrankį, nesinaudodami aukščiausios kokybės saugyklos galimybėmis.

Atsisiųsti QR kodą Google One Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

„Google One“ atnaujinta, kad būtų lengviau pasiekiama

Be šios naujos atsarginių kopijų kūrimo funkcijos, „Google One“ taip pat gaus sąsajos atnaujinimą, kad būtų lengviau tvarkyti failus, kuriuos įkeliame į debesį. Naudodami naują saugyklos tvarkyklę, kuri bus pasiekiama ir iš programėlės, ir iš žiniatinklio versijos, galime tvarkyti visi failai, išsaugoti „Google“ diske, „Gmail“ ir „Google“ nuotraukose iš vieno centralizuoto skydelio.

Šaltinis: Google

„Google One“ pasiekiamumas priklausys nuo šalies, kurioje naudojame „Google Play“. Šiandien programa yra prieinama Ispanijoje, JAV, Meksikoje, Argentinoje, Kolumbijoje, Peru, Čilėje ir daugumoje Lotynų Amerikos šalių. Galime patikrinti visą suderinamų šalių sąrašą Toliau pateiktoje nuorodoje.

Kalbant apie šio naujo atnaujinimo datas, kaip nurodė „Android Authority“, naujos „Google One“ funkcijos „Android“ pasieks „per kelias artimiausias dienas“, nors iOS atveju atrodo, kad jų pristatymas užtruks šiek tiek ilgiau. .

Iš „Google“ jie nurodo, kad šie nauji įrankiai skirti paprastiems vartotojams, todėl anksčiau minėtos funkcijos nebūtų prieinamos verslo G Suite vartotojams. Bent jau kol kas.

Pažvelkite į „Google One“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found