Kaip suaktyvinti tamsiąją „Gmail“, skirto „Android“, temą – „The Happy Android“.

Atsiradus „Android 10“ ir „Google“ sprendimui įgyvendinti tamsus režimas Kaip savo operacinės sistemos standartą, bendrovė pradėjo suteikti savo svarbiausioms programoms ilgai lauktą naktinį režimą. Taigi, ne tik taupome bateriją, bet ir galime patirti daug daugiau atsipalaidavimo akimis, kai esame prastai apšviestoje aplinkoje.

Šiuo metu jau matėme garsųjį „Android“ skirtos „Chrome“ „tamsųjį režimą“, „YouTube“, „Google“ nuotraukų ir „Keep“ tamsųjį režimą ir kt. Šią savaitę atėjo eilė Gmail, kuri jau pradeda mėgautis pritaikymo privalumais, naudodama naują tamsią temą savo mobiliojoje versijoje.

Kaip įjungti „Gmail“ tamsųjį režimą „Android“.

Tamsioji tema Google pašto programoje pasiekiama nuo „Gmail“ versija 2019.08.18.267044774, kuri jau pasiekiama „Play“ parduotuvėje nuo praėjusių rugsėjo 4 d.

Bet kuriuo atveju reikėtų paaiškinti, kad diegimą vykdo programų serveris palaipsniui. Todėl gali būti, kad atnaujiname savo „Gmail“ klientą ir vis tiek nematome laukelio, kad jį suaktyvintume. Tokiu atveju turėsime palaukti kelias valandas / dienas, kol atnaujinimas pasieks mūsų terminalą.

Galime patikrinti, ar mūsų Gmail jau turi tamsųjį režimą, parodydami šoninę meniu juostą ir įvesdami "Nustatymai -> Bendrieji nustatymai“. Pirmoji parinktis, kurią rasime šiame submeniu, bus pakeisti programos temą. Jei spustelėsime "tema„Matysime 3 skirtingus tinkinimo režimus: „Tamsus“, „Šviesus“ ir „Numatytasis“.

Vaizdas: 9to5Google

Pasirinkę „Dark“ pamatysime, kaip sąsaja įprastą baltą foną pakeičia tamsesniu. Čia įdomu paminėti, kad „Google“ nenaudojo grynos juodos spalvos, pasirinkdama spalva, kuri labiau traukia į tamsiai pilką. Tai neleidžia AMOLED ekranams pasinaudoti šiuo pranašumu ir taupyti akumuliatoriaus veikimo laiką, išjungiant nenaudojamus pikselius. Tiems vartotojams, kurie neturi tokio tipo ekrano, tai tiesiog neaktualus veiksnys, tačiau neapsieina be kruopelytės – ypač turint omenyje, kokie brangūs mobilieji telefonai su AMOLED ekranais.

Asmeniškai turiu pripažinti, kad niekada nemačiau daug humoro tamsiuoju režimu, bet kadangi prieš kelis mėnesius išbandžiau jį poroje programų, tai man tai vis labiau patinka. Ką manote apie tamsųjį režimą? Ar planuojate jį naudoti savo „Gmail“ programoje?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found