Šnipinėti kažkieno „WhatsApp“ taip paprasta naudojant žiniatinklio versiją – „Happy Android“.

„WhatsApp“ programėlėje yra privatumo ir saugumo priemonių, pvz šifravimas nuo galo iki galo todėl praktiškai neįmanoma šnipinėti kitų žmonių pokalbių tarp dviejų kontaktų iš trečiojo įrenginio.

Šifravimo metodas, kuris pasitvirtino praeityje ir kuris po to, kai „WikiLeaks“ atskleidė daugiau nei 9000 puslapių, skirtų sunaikinti CŽV naudojamus įsilaužimo įrankius ir metodus, patvirtina, kad tai vis dar yra šifravimo metodas. gali pasitikėti.

Silpniausia grandis – vartotojas

Tai, kuo negalima taip pasitikėti, yra netyčinis „WhatsApp“ vartotojų neatsargumas. Ir nesvarbu, kiek šifravimo ir priemonių įgyvendinama, žmogus, kaip įprasta, visada atsiskleidžia kaip silpniausia grandis saugos grandinėje.

Pokalbių ir pokalbių šnipinėjimas iš „WhatsApp Web“.

„WhatsApp Web“ yra žiniatinklio programa, kurios nereikia įdiegti mūsų kompiuteryje. Įkeliame puslapį, nuskaitome ekrane rodomą QR kodą ir voila, dabar galime pasiekti ir kalbėtis su visais savo WhatsApp kontaktais taip, lyg prieitume iš mobiliojo telefono.

Nors asmuo, kuris naudojasi WhatsApp iš Kompiuteris uždarykite skirtuką arba pačią naršyklę, mums tereikia šiek tiek atitraukti dėmesį arba trumpam palikti kompiuterį, kad vėl galėtume pasiekti jūsų pokalbius.

Kaip? Tiesiog sėdėdami priešais kompiuterį ir iš naujo įkeldami WhatsApp tinklalapį. Naršyklės slapukai padarys visa kita, įkeldami paskutinę atidarytą WhatsApp seansą, nereikia įvesti jokio kodo ar slaptažodžio.

Saugumo priemonės, kad išvengtumėte šnipinėjimo tokiu kvailu būdu

Atrodo kvaila, tačiau nedaugelis vartotojų nori atsijungti nuo „WhatsApp Web“ ir tiesiog uždaryti skirtuką, kuriame rodomi pokalbiai.

Tol, kol naudosime „WhatApp“ žiniatinklio versiją turime užtikrinti, kad tinkamai atsijungtume, atidarykite išskleidžiamąjį meniu ir spustelėkite „Uždaryti sesiją“, kaip parodyta paveikslėlyje.

Kaip matote, tai labai paprastas šnipinėjimo būdas, kurio taip pat galima labai paprastai išvengti, bet retai, iš esmės iš tinginystės vykdomas. Į tai reikia atsižvelgti daugiausia darbo aplinkoje, jei nenorime, kad budėjimo paskalos pradėtų „medžioti“ mūsų privačius WhatsApp pokalbius.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found