„Netflix“: kaip išjungti anonsų automatinį paleidimą

„Netflix“ išklausė savo vartotojų skundus ir kelias dienas jau leidžia išjungti automatinis paleidimas arba automatinis paleidimas visų tų anonsų ir vaizdo klipų, kurie įkeliami „magiškai“, kai užvedame pelės žymeklį virš pavadinimo naršymo meniu. Kažkas, kas labai erzina, kai norime tik pamatyti mėgstamo serialo ar filmo epizodą 4K formatu, o mes nenorime, kad jau begalę kartų mus užpultų paskutine savaitės premjera.

Kaip išjungti automatinį anonsų paleidimą „Netflix“.

„Netflix“ srautinio perdavimo paslauga turi keletą funkcijų, kurias patiems sunku rasti, pavyzdžiui, garsieji slaptieji kodai, leidžiantys atrasti paslėptą platformos katalogą. Ir nors nustatymus, susijusius su automatiniu atkūrimu, nėra taip sunku rasti, tiesa ta, kad jie taip pat nėra matomi.

Pirmas dalykas, kurį reikia paminėti, yra tai, kad „Netflix“ išskiria dviejų tipų automatinis paleidimas. Viena vertus, yra funkcija, kuri paleidžia kitą serijos skyrių „iš karto“, kai ankstesnis skyrius ką tik baigiasi. Ir tada yra automatinis paleidimas, kuris suaktyvina anonsus ir turinio peržiūras, kai esame naršymo meniu arba pagrindiniame „Netflix“ ekrane.

Be to, galime pakeisti bet kurį iš šių dviejų nustatymų atlikdami šiuos veiksmus:

  • Naršyklėje prisijungiame prie „Netflix“.
  • Tada spustelėkite mūsų profilio piktogramą, esančią viršutinėje dešinėje paraštėje.
  • Mes paspaudžiame "Tvarkyti profilius"Ir mes pasirenkame savo vartotojo profilį.

  • Tai nuves mus į meniu "Redaguoti profilį", kur mes išjungsime"Automatiškai leiskite anonsus naršydami visuose įrenginiuose”.

  • Galiausiai spustelėkite "Laikyti"Kad pritaikytumėte naujus nustatymus.

Funkcija, kuri dar nepasiekiama programėlėje mobiliesiems

Taip pat bandėme atlikti šiuos pakeitimus naudodami „Netflix Android“ programą, bet kol kas programėlė dar neturi šių konfigūravimo parinkčių (Tai leidžia mums pakeisti tik profilio pavadinimą ir šiek tiek daugiau). Bet kokiu atveju suprantame, kad bus laiko – ar naujo atnaujinimo – klausimas, kad „Netflix“ leis mums iš naujo sukonfigūruoti automatinį turinio atkūrimą neatidarius naršyklės. Bent jau kol kas neturime kito pasirinkimo, kaip tik atsiskaityti ir pasidžiaugti, kad srautinio perdavimo kompanija pagaliau nusprendė įtraukti tokio tipo nustatymų valdymą į savo paslaugą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found