„Socratic“ – „Google“ programa, skirta studijoms ir problemoms spręsti

Ar dažniausiai įstringate mokydamiesi ar klasės dalykas atrodo šiek tiek pakeltas? „Socratic“ iš „Google“. yra programa, kuri ką tik šią savaitę buvo paskelbta „Android Play“ parduotuvėje, turinti labai aiškų tikslą: padėti mums atlikti tyrimus ir padaryti ją prieinamą. užklausos įrankis, maitinamas dirbtinio intelekto.

Susiduriame su įrankiu, kuris iki praėjusios 2019 m. vasaros buvo iOS programų ekosistemos dalis, o tada ją įsigijo Google, kad taptų jos „Google pagamintų“ programų, skirtų Android, rinkinio dalimi.

Atsisiųskite QR kodą Socratic iš Google Developer: Google LLC Kaina: Nemokama

Socratic, studijų asistentas, ieškantis atsakymų iš vaizdų ar balso užklausų

„Socratic“ veikimas yra gana paprastas. Pirmiausia turime užduoti klausimą arba atskleisti problemą, kurią norime išspręsti. Tam galime nufotografuoti problemą naudodami mobiliąją kamerą arba paklausti tiesiai per mikrofoną.

Iš čia programa yra atsakinga už užklausos nustatymą ir reikiamų internetinių išteklių, kurie padės mums suprasti kokia koncepcija ar principas valdo problemą kurį ką tik užauginome. Tokiu būdu kartais sulauksime tiesioginio atsakymo, o kartais Socratic parodys aibę pamokų, kurios padės mums patiems gauti atsakymą.

Šios pamokos gali būti pateiktos informacinės kortelės pavidalu arba ištraukos iš interneto ir net „YouTube“ vaizdo įrašai studentui skirta tema. „Google“ AI buvo apmokytas naudojant specialius algoritmus, kad suprastų problemas algebra, geometrija, trigonometrija, biologija, chemija, fizika, istorija ir literatūra, tokiu būdu, kad Socratic galėtų aptikti ir supaprastinti sąvokas mažose pamokose ar „pamokose“, kurias būtų lengviau suprasti.

Susijęs įrašas: Išmokite programuoti laisvalaikiu naudodami Py programėlę

„Kotletai“ arba informacinės kortelės

Be to, programa taip pat apima aplink 1000 vadovų ar informacinių kortelių apie universitetinio ir vidurinio išsilavinimo programas. Reikėtų pažymėti, kad šie „chops“ yra visiškai anglų kalba, todėl turėsime šiek tiek išmokti kalbą, jei norime išnaudoti visas programos galimybes.

Kiekvienoje kortelėje rodomas grafikas arba diagrama su aiškinamuoju tekstu šia tema, visa tai visada lydima susijusių vaizdo įrašų, taip pat šaltinių ir išteklių sąrašo, kad gautume daugiau informacijos. Tiesa ta, kad jie yra gana naudingi vadovai ir puikiai papildo studijas.

Trumpai tariant, Socratic vis dar yra programėlė, turinti daugmaž tas pačias funkcijas, kaip ir viso gyvenimo Google paieškos sistema, tačiau galinti pateikti atsakymus daug labiau „sukramtytam“ ir mokiniui patogiau. palengvinanti jų mokymąsi. , apie kurį galiausiai viskas priklauso. Įdomi programa, turinti daug potencialo akademinėje aplinkoje.

Galbūt jus domina: 5 geriausios programos, leidžiančios susikaupti ir mokytis be trukdžių

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found