Kaip tinkinti „Android“, kad jis atrodytų kaip „iPhone“.

Pavydas yra labai blogas. Jis ėda tave viduje ir neleidžia gyventi ramybėje. Jei turite „Android“, bet norėtumėte turėti „iPhone“, nesileiskite užvaldomas tamsiosios jėgos pusės ir ištaisykite ją. Jei negalite sau leisti įsigyti „iPhone“ arba tiesiog atsisakote mokėti nepaprastai didelę kainą už telefoną (labai aukščiausios kokybės, taip, bet galų gale telefonas), visada galite pasirinkti vidurinį kelią: suderinkite „Android“ ką atrodo kuo arčiau iPhone.

Siekdami savo tikslo, naudosime paleidimo priemonę, pakeisime piktogramas, taip pat įdiegsime keletą programėlių, kad patirtume kuo artimesnę patirtį, kurią mums siūlo Apple su savo mobiliaisiais terminalais. Eime ten!

1 veiksmas: pakeiskite numatytąją „Android“ paleidimo priemonę

Paleidimo priemonė arba paleidimo priemonė yra tinkinimo sluoksnis, esantis virš operacinės sistemos. Jis atsakingas už tai, kaip bus rodomas pagrindinis ekranas, skambučių ekranas, programų stalčius ir kt. Iš esmės jis yra atsakingas už mūsų terminalo sąsajos projektavimą.

Todėl, jei norime, kad mūsų įrenginys atrodytų kaip iPhone, pirmiausia turime įdiegti naują paleidimo priemonę. Čia turime keletą jų, imituojančių išvaizdą, meniu ir kitas Apple iOS operacinės sistemos dalis.

Telefono 11 paleidimo priemonė

Ši paleidimo priemonė siūlo tinkintą dizainą, kuriuo siekiama imituoti vartotojo sąsajos vartotojo sąsają „iPhone 11 Pro“ („iOS13“). Įdiegę šią paleidimo priemonę netgi pamatysime, kaip viršutinėje ekrano srityje atsiranda tipiškas „iPhone“ įpjovimas, net jei mūsų mobilusis telefonas neturi jokios įpjovos. Taip, žinoma!

Be to, keičiama sąsaja, pvz., įtraukiama paieškos juosta, kai slystate pirštu žemyn ekranu, užrakinimo ekranas, labai panašus į „iOS“, klasikinio „iPhone“ valdymo centro versija, „Wi-Fi“ nustatymai. meniu ir tipiškas iOS žibintuvėlis bei geriausių Apple tapetų pasirinkimas.

Programa yra nemokama, nors ji taip pat turi profesionalią versiją be skelbimų. Bendruomenės gerai įvertinta paleidimo priemonė, atsisiuntusi daugiau nei 10 mln., „Google Play“ įvertinta 4,6 žvaigždutėmis.

Atsisiųsti QR kodo telefono 11 paleidimo priemonę, OS 13 iLauncher, valdymo centras Kūrėjas: SaSCorp Apps Studio Kaina: Nemokamas

„iLauncher“, skirta OS 13

Ši teminė paleidimo priemonė taip pat siūlo labai panašią patirtį. Jis sukurtas aplink iOS13 ir bando imituoti jūsų patirtį su sąsaja, labai panašia į „iPhone“. Jame yra tipiškas valdymo centras, skirtas „Wi-Fi“, ryškumo, garsumo ir kitiems parametrams koreguoti, programų tvarkyklė, pvz., „iOS“, valdikliai ir netgi piktogramų rinkinys, imituojantis būdingą „Cupertino“ operacinės sistemos stilių.

Šiuo metu tai yra aukščiausiai įvertinta iOS kvapo paleidimo priemonė „Play“ parduotuvėje su 4,7 žvaigždutėmis ir daugiau nei 1 mln.

Atsisiųskite QR kodo „iLauncher“, skirtą OS 13 – stilingos temos ir ekrano užsklandos kūrėjas: paleidimo priemonės kūrėjo kaina: nemokama

2 veiksmas: gaukite pasirinktines iOS stiliaus piktogramas

Kitas žingsnis, kad mūsų „Android“ mobilusis telefonas atrodytų kaip „iPhone“, yra įdiegti pasirinktinį piktogramų paketą kurios imituoja iOS piktogramų dizainą. Piktogramų paketų problema yra ta, kad juos galima įdiegti tik tada, kai turime suderinamą paleidimo priemonę.

„iLauncher for OS 13“ atveju, kurį aptarėme ankstesnėje pastraipoje, galime naudoti pačios programos siūlomas piktogramas, tačiau likusiai daliai turėsime ieškoti paleidimo priemonės, suderinamos su bet kuriuo iš šių paketų (čia jūs turite sąrašas su 10 geriausių „Android“ paleidimo priemonių) ir pritaikykite jį pagal savo skonį.

  • „iOS 11“ piktogramų paketas: vienas geriausių „iOS“ stiliaus piktogramų paketų, skirtų „Android“. Tai apima įprastas piktogramas, tokias kaip galerija, nustatymai, orai, kalendorius, skaičiuotuvas, fotoaparatas ir daugelis kitų. Jie skirti dirbti su Nova Launcher. Nemokama programa. | Atsisiųskite „iOS 11“ piktogramų paketą iš „Google Play“.

  • „iUX 12“ piktogramų paketas: Šis iOS 12 stiliaus piktogramų paketas yra suderinamas su daugiau nei 20 skirtingų paleidimo priemonių. Piktogramų dizainas yra šiek tiek naujesnis, tačiau jame nėra tiek piktogramų, kiek „iOS 11“ piktogramų pakete. Nemokama programa. | Atsisiųskite „iUX 12“ piktogramų paketą

3 veiksmas: „Android“ galimos į „iPhone“ panašios programos

Iš čia, jei jau turime paleidimo priemonę ir geras pasirinktines piktogramas, beveik visi darbai yra atlikti. Norėdami visapusiškai imituoti „iOS“ patirtį, tereikės įdiegti visas tas įprastas „iPhone“ programas (arba bent jau jų atitikmenis „Android“).

Užrakinimo ekranas ir pranešimai iOS 14

Programėlės pavadinimas viską pasako. Programa, kuri leis mums pakeisti užrakinimo ekraną ir pranešimus, kad jie būtų panašūs į iOS 14, naujausią „iPhone“ operacinės sistemos versiją.

Atsisiųskite QR kodo užrakinimo ekraną ir pranešimus iOS 14 Kūrėjas: LuuTinh Kūrėjo kaina: Nemokamas

iCalendar iOS 13

Jei ieškote darbotvarkės programos, panašios į iPhone kalendorių, pažiūrėkite į šią programą. Jis suderinamas su „Google“ kalendoriumi, siūlo spalvų klasifikaciją, žemėlapio rodinius ir netgi integruoja užduočių tvarkyklę.

Atsisiųskite QR kodo iCalendar iOS 13 Kūrėjas: Oranges Camera Studio Kaina: Nemokamas

iCalculator I.O.S.12

Naudodami šią programą turėsime skaičiuotuvą, labai panašų į iPhone, su apvaliais mygtukais ir kitais vaizdiniais aspektais. Jis siūlo ir standartinį skaičiuotuvą, ir mokslinį skaičiuotuvą.

Atsisiųskite QR kodo iCalculator I.O.S.12 Kūrėjas: Oranges Camera Studio Kaina: Nemokamas

iMusic – iPlayer OS13

Kas gali gyventi be muzikos? Galiausiai noriu rekomenduoti „iMusic“ – nemokamą grotuvą, kurio dizainas ir sąsaja labai panaši į tą, kurią „Apple“ naudoja „iOS 13“.

Atsisiųsti QR kodą iMusic – iPlayer OS13 Kūrėjas: Užrakinkite telefoną Kaina: Nemokamas

Ar žinote kokią nors kitą programą, kuri padeda imituoti „iPhone“ patirtį naudojant „Android“. Jei taip, nedvejodami užsukite į komentarų sritį. Skaitome kitame įraše!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found