„Yamcha“ manga: pirmasis oficialus „Dragon Ball“ padalinys – „The Happy Android“.

Pavadinimas gali būti klaidinantis. Iki šiol buvo keletas Dragon Ball mangų, nepriklausančių nuo oficialios Toriyamos istorijos, bet jei atmintis manęs neapgauna, tai pirmas kartas, kai buvo paskelbta 100% originali istorija, kuri nėra paremta jokiu vaizdo žaidimu ir nėra fantastinis menas. arba dōjinshi. Manga sąlygomis. Mes kalbame apie Dragon Ball Gaiden: persikūnijo kaip Yamcha.

Dragon Ball gerbėjas reinkarnavo Yamcha kūne

Manga pasakoja apie vidurinės mokyklos berniuką, atkaklų Dragon Ball gerbėją ir ypač mėgstantį Yamcha. Dėl gyvenimo atsitiktinumo (o labiau dėl nerangumo nei bet ko kito) jis praranda gyvybę, ir o, nuostaba! pabusk Dragon Ball pasaulyje, reinkarnavosi Jamčos personaže iškart po to, kai pirmą kartą sumušė Pilafą.

Tai, kad mūsų herojus mintinai žino visą Dragon Ball istoriją, padės jam šiek tiek pakeisti įvykių eigą. Ar tuJūs tikrai manėte, kad Yamcha yra silpnavalis? Neįsivaizduojate, ką galite gauti, kai iš anksto žinote, kad pateks šalta mėsa nekenčiamų Saibamenų rankose.

Dragon Ball Gaiden, nauja DragongarowLee manga

Dragon Ball Gaiden: persikūnijo kaip Yamcha publikuojamas skaitmeniniame žurnale Shonen Jump Plus ir iki šiol tik pirmasis numeris išvydo šviesą. Istorija susidės iš 3 dalių, iš kurių antrasis numeris turėtų išvysti šviesą 2017 m. pradžioje (nors panašu, kad kiek vėluoja). Mangos autorius yra DragongarowLee, tas pats menininkas, kuris dabar jau mitinį pavertė dōjinshi iš Vegetos, taip pat žinomos kaip Super Vegeta Den arba Dragon ball sai.

Mūsų laukia humoro kupinas komiksas su nepaprastai įdomia prielaida. Piešinys įspūdingas, ir Jis puikiai imituoja Akira Toriyama naudojamą liniją ir stilių Dragon Ball laikais ir Dragon Ball Z pradžioje. Be abejonės, kartu su Toyotaro, vienu pažangiausių japonų genijaus kūrėjo mokinių. Daktaras Slumpas.

Akivaizdu, kad manga yra tobula japonų kalba, bet šiek tiek paieškoję Google galime rasti gerų vertimų į ispanų kalbą. Linksma ir gaivi manga, būtina kiekvienam Dragon Ball gerbėjui.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found