Kaip atsisiųsti visus asmeninius duomenis iš Google+

Atrodo, kad „Google+“ nebėra amžiams. Bendrovės bandymas sukurti socialinį tinklą nesusilaukė laukiamos sėkmės ir, kaip ir visi Google produktai, kurie neatitinka lūkesčių, labai greitai sulauks likusių teisuolių. Iš esmės tai buvo paskelbta šių metų rugpjūtį, tačiau žinant tam tikrus saugumo nutekėjimus platformoje, data buvo perkelta į artėjančią balandžio 2 d..

Tokiems žmonėms kaip aš, kurie ten gyvena beveik penkerius metus, uždarymas gali šiek tiek traumuoti. Niekada per daug nemėgau „Facebook“ ir „Twitter“ taip pat nesugebėjau susigaudyti, todėl turime galvoti, kur eisime dabar, kai laivas beviltiškai skęsta.

Tuo tarpu mes neturime kito pasirinkimo, kaip tik susikrauti lagaminus ir saugoti reikšmingiausius prisiminimus. Toliau apžvelgsime, kaip galime atsisiųskite visus duomenis, kuriuos sukaupėme per visą šį laiką sistemoje „Google+“..

Kaip žingsnis po žingsnio atsisiųsti visus „Google+“ duomenis

Saugoti nuotraukų, įrašų, komentarų ir kitų, kuriuos sukaupėme socialiniame tinkle, kopijas naudosime oficialų „Google Takeout“ eksportuotoją. Iš šio puslapio galime atsisiųsti visos veiklos bet kuriame „Google“ produktuose, įskaitant „Google+“ duomenis, atsarginę kopiją.

Taip pat yra kitų trečiųjų šalių įrankių, pvz., „Google+ Exporter“, bet mes pasiliksime prie oficialaus sprendimo, nes jis pakankamai gerai veikia viskam, ką norime padaryti šiandien.

  • Pirma, mes pasiekiame Google Takeout.
  • Pagal numatytuosius nustatymus įrankis suaktyvintas duomenims atsisiųsti iš visų Google produktų (Žemėlapių, Disko, Keep, Gmail, Chrome ir kt.). Pirmiausia spustelėsime mygtuką "NESIRINKITE NĖKO”.
  • Dabar mes suaktyvinsime skirtuką po vieną, visų „Google+“ komponentų, kuriuos norime atsisiųsti (šiek tiek toliau paaiškiname, kas yra kiekviename iš šių blokų).
  • Kai kurie komponentai turi išskleidžiamąjį meniu, leidžiantį tai padaryti pasirinkti failo formatą kurį ketiname atsisiųsti. Pavyzdžiui, „Google+“ draugų ratus galima atsisiųsti JSON, CSV, HTML arba „vcard“ formatu.

  • Kai suaktyvinsime visus mus dominančius skirtukus, spustelėkite mygtuką "SEKAMA”.
  • Galiausiai „Google“ mums siūlo 3 duomenų pateikimo parinktis:
    • Failo tipas: Duomenys bus pateikti suspaustu formatu. Galime pasirinkti ZIP arba TGZ failą.
    • Failo dydis: pagal numatytuosius nustatymus, jei duomenys viršija 2 GB, „Google“ juos padalins į kelis suglaudintus failus.
    • Pristatymo būdas: Galime pasirinkti, kad duomenys būtų siunčiami mums per atsisiuntimo nuorodą į mūsų el. pašto paskyrą arba įkelti duomenis į debesį (Google Drive, Dropbox, Box arba OneDrive).

  • Norėdami baigti, spustelėkite „KURTI FAILĄ“.

Nuo šio momento, priklausomai nuo veiklos, kurią sukūrėme sistemoje „Google Plus“, failas bus pasiekiamas daugiau ar mažiau laiko. Būkite atsargūs, nes šis procesas gali užtrukti valandas, jei mūsų aktyvumas buvo labai didelis.

Kai kopija bus paruošta atsisiųsti, gausime el. laišką su tokiu pranešimu.

Atidžiai perskaitykite pranešimą, nes taip gali nutikti ir jums, kaip ir man: kai kurių failų atsarginės kopijos nebuvo sukurtos, todėl jei noriu, kad viskas būtų geros būklės, teks pasidaryti dar vieną atsarginę kopiją.

Kokius duomenis turėtume atsisiųsti iš „Google+“?

Kaip jau minėjau šiek tiek aukščiau, išsamiai apibūdinsime, kuriuos skirtukus turime suaktyvinti norėdami atsisiųsti visą informaciją, kurią įkėlėme į „Google+“, pvz., nuotraukas, komentarus, įrašus ir kitą.

  • +1 „Google+“ svetainėse: Sąrašas HTML formatu su nuorodomis į visus tinklalapius ir tinklaraščius, kuriuose turime +1.
  • Google+ draugų ratai: JSON, CSV, HTML arba vcard formato sąrašas su informacija iš mūsų „Google+“ kontaktų (vardas, pavardė, slapyvardis, rodomas vardas ir profilio URL).
  • „Google+“ bendruomenės: Veikia tik su bendruomenėmis, kuriose esame moderatoriai arba savininkai. Gaukite vardus ir nuorodas į moderatorių, narių, pareiškėjų, savininkų, uždraustų narių ir bendruomenės svečių profilius. Taip pat pateikiamas sąrašas su nuorodomis į bendruomenėje bendrinamus leidinius ir kai kuriuos metaduomenis (bendruomenės įvaizdį, kategorijas ir kt.).
  • „Google+“ naujienos: Tai turbūt pati svarbiausia dalis. Čia renkamas visas mūsų asmeninis indėlis.
    • Įrašuose ir komentaruose bendrinamos nuotraukos.
    • Visi mūsų sukurti įrašai, įskaitant komentarus ir +1 prie kitų įrašų.
    • Mūsų sukurtos kolekcijos.
    • Visi renginiai, kuriuos sukūrėme arba į kuriuos buvome pakviesti.

„Google+“ galėjo būti nesėkminga verslo lygmeniu, o tai, kad labai mažai žmonių ja naudojosi reguliariai, yra daugiau nei apčiuopiama realybė. Tai nebuvo „Facebook“. Tačiau jiems pavyko sukurti tikrai galingas bendruomenes su aukštos kokybės turiniu, o jų sąsaja buvo švariausia ir sklandžiausia, kokią tik galėjome rasti internete. Ką darysime... Viso gero, „Google Plus“. Tegul Jėga būna su jumis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found