7 gudrybės, kaip sutaupyti duomenų ir sunaudoti internetą savo mobiliajame telefone

Mielas skaitytojau, noriu užduoti jums klausimą: ar galėtumėte pasakyti, kiek megabaitų interneto ar vartojote tiek, kiek valgėte šį mėnesį? Ar dažniausiai stebite mobiliųjų duomenų suvartojimą, ar tiesiog užsiimate? Turiu pripažinti, kad dar šiek tiek daugiau nei prieš metus buvau vienas iš tų, kurie drebino duomenų srautą, kol mano interneto suvartojimas pasiekė aukščiausią tašką, o vėliau iki mėnesio pabaigos turėjau kentėti kartkartėmis įkelti liūdną tinklalapį. laikas. kada. "Pakankamai. Noriu iki mėnesio pabaigos pasilikti megabaitus interneto, ir aš jį gausiu, kad ir kas nutiktų“, – vieną dieną pasakiau sau. Ir pasirodo, kad aš tai gavau (tereikia šiek tiek pasistengti ir kontroliuoti šį reikalą). Todėl šiandieniniame įraše noriu pasidalinti ta patirtimi su jumis ir parodyti visas gudrybes ir gaires, kuriomis naudojuosi taupydamas interneto vartojimą ir mobiliuosius duomenis savo išmaniajame telefone. Eime ten!

1 triukas: vizualizuokite interneto ryšio greitį ir megabaitų suvartojimą realiuoju laiku

Pirmoji priemonė, padėjusi man pagerinti duomenų suvartojimą, buvo įdiegti programa „Internet Speed ​​​​Meter Lite“. Tai labai paprasta programa, kuri pranešimų juostoje rodomas duomenų atsisiuntimo greitis mano telefone Android realiu laiku. Tokiu būdu, jei naršau ar naudoju programėlę, kuri sunaudoja megabaitus interneto, visada galiu matyti, kiek duomenų sunaudoju per sekundę. Jei suvartojimas yra labai didelis, galiu nuspręsti uždaryti programą ir vėl ją atidaryti, kai prisijungiu prie „WiFi“ tinklo.

„Internet Speed ​​​​Meter Lite“ taip pat suteikia galimybę matyti megabaitų suvartojimą, suskirstytą į mobiliuosius duomenis ir „WiFi“ bei labai padeda sekti ir apžvelgti kasdienį suvartojimą.

Atsisiųskite QR kodo „Internet Speed ​​​​Meter Lite“ kūrėją: „DynamicApps“ Kaina: Nemokama

2 triukas: venkite per daug naudoti srautinio perdavimo programas

Srautinio perdavimo programos – tai tokios programos, kurios atkuria tiesioginį daugialypės terpės turinį iš interneto, ty yra nuolatinis duomenų atsisiuntimų srautas, leidžiantis klausytis muzikos ar žiūrėti vaizdo įrašus iš telefono. Įdiegęs interneto greičio matuoklį pastebėjau, kad didelė dalis mano brangūs interneto megabaitai nukeliavo į tokias programas kaip „Spotify“, „SoundCloud“, „YouTube“ arba programas, skirtas klausytis podcast'ų.

Mano patarimas: pabandykite naudoti srautinio perdavimo programas tik tada, kai esate prisijungę prie „WiFi“ tinklo, o jei neturite tvoros, saikingai naudokite tokio tipo programas.

3 triukas: sumažinkite interneto vartojimą nustatydami įspėjimus ir duomenų apribojimus

Tai turbūt vienas iš svarbiausių dalykų. Galite pažymėti įspėjimus savo mobiliajame telefone, kad jūs suaktyvinti įspėjimą, kai sunaudojote tam tikrą mobiliojo ryšio duomenų kiekį, taip pat nustatyti megabaitų limitą, kad nuo tam tikro momento duomenų paslauga būtų išjungta.

Nuo 4.0 versijos „Android“ šiuos apribojimus galite nustatyti iš „Nustatymai -> Duomenų naudojimas“. Jei norite, netgi galite nustatyti, kad tam tikros programos nustotų atsisiųsti duomenis fone, kai jos traukia mobilųjį duomenų tinklą.

4 triukas: išjunkite automatinį vaizdų ir vaizdo įrašų atsisiuntimą „WhatsApp“.

WhatsApp yra nuostabus, visi mėgsta WhatsApp, bet ar žinote, kas myli WhatsApp labiau nei kiti? interneto tiekėjai. Kai jie pagal numatytuosius nustatymus jums atsiųs vaizdo įrašą ar vaizdą, „WhatsApp“ automatiškai atsisiunčia juos į jūsų įrenginį, o jei atsiųs daug nuotraukų ir vaizdo įrašų, duomenų sunaudojimas gali būti tikrai didelis. Laimei, galite išjungti automatinį atsisiuntimą iš „WhatsApp“Nustatymai -> Duomenų naudojimas“. Spustelėkite "Prisijungta prie mobiliųjų duomenų"Ir panaikinkite visų langelių žymėjimą.

Be to, galite įjungti šio tipo failų atsisiuntimą automatiškai, kai esate prisijungę prie WiFi tinklo, spustelėdami "Prisijungta prie WiFi"Ir įgalinti atsisiųsti visų tipų failus.

5 triukas: naršyklės – raktas į interneto megabaitų taupymą

Daug kartų paprastai ištriname naršyklės duomenis ir istoriją, kad sutaupytume vietos saugykloje. Svarbu, kad jei norime sutaupyti sunaudotų duomenų, neištrintume naršyklės talpyklos, kadangi tai yra informacija, kuri, priešingu atveju, iš naujo patekę į puslapį, kuriame jau lankėmės, turėsime iš naujo atsisiųsti visus puslapio duomenis. Jei talpyklą išlaikome naršyklėje, tos informacijos nebereikės atsisiųsti ir sunaudojame mažiau interneto.

Kita vertus, jei esate „Android“ ar „iOS“ naudotojas, galite įdiegti „Opera Mini“ naršyklę, kuri specialiai sukurta duomenims suspausti ir sunaudoti mažiau naršant internete.

Atsisiųskite QR kodo „Opera Mini“ kūrėjų naršyklę: „Opera“ Kaina: Nemokama Atsisiųsti QR kodą Opera Mini interneto naršyklė Kūrėjas: Opera Software AS Kaina: Nemokama

6 triukas: saugokitės el

Jei dažniausiai gaunate daug el. laiškų su vaizdais, įtaisytais laiško tekste, atminkite, kad šie vaizdai taip pat sunaudoja megabaitus interneto, ty telefonas turi atsisiųsti šiuos vaizdus, ​​kad būtų rodomas visas el. laiško turinys. Kai kurios pašto paslaugos išjungia automatinį vaizdų atsisiuntimą pagal numatytuosius nustatymus, tačiau tai vyksta ne su visomis pašto programomis, todėl į tai reikia atsižvelgti.

Jei jūsų el. pašto programa automatiškai atsisiunčia vaizdus arba tiesiog norite atsisiųsti didelį priedą, kuris buvo išsiųstas į jūsų el. pašto paskyrą, visada stenkitės tai padaryti, kai esate prisijungę prie „WiFi“ tinklo. Tai atveda mus prie 5 patarimo...

7 triukas: pasinaudokite „WiFi“ tinklais

„WiFi“ tinklai yra interneto vartotojų mana šaltinis. Jei jie atsiuntė jums vaizdo įrašą arba norite klausytis dainos ir nenorite išleisti mobiliųjų duomenų, palaukite ir pasinaudokite galimybe nuvykti į vietą, kurioje yra WiFi aprėptis. Nemokami „WiFi“ tinklai tampa vis dažnesni, o barą, prekybos centrą ar biblioteką, kurioje veikia nemokamas belaidis internetas, rasti labai paprasta. Žinau, kad ši „gudrybė“ ar patarimas yra labai akivaizdus, ​​tačiau daugeliu atvejų tai gali tapti raktu tarp interneto megabaitų pritrūkimo ir gero rezervinio fondo.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės