Realaus laiko veido filtrai su MSQRD – laimingas Android

Pastaruoju metu labai madingos programėlės, leidžiančios žaisti norint pakeisti veidą. Nuo tos Michaelio Jacksono klasikos „Black or White“, kurioje pirmą kartą galėjome įvertinti technikos, žinomos kaip „morphling“, pranašumus. galimybė žaisti virtualiu plastikos chirurgu visada buvo kažkas, kas mus vedė iš proto. Visiškai suprantama, kad tokios programos kaip „FaceFilm“, „FaceMorph“, „FaceSwitch“ ir daugelis kitų „Android“ ir „iOS“ programų yra sėkmingos. Kas nenorėtų, kad jo veidas būtų pakeistas į meškos veidą, susiliejęs su Leonardo DiCaprio arba pakeistas į geriausio draugo?

Programa, kurią šiandien peržiūrėsime, yra apie MSQRD(pasiekiama „Android“ ir „iOS“) ir iš esmės susideda iš „kaukių užsidėjimo“ realiuoju laiku.

Žiūrėk, kaip gražu, palauk minutę ir mes jau turime zoologijos sodą

Pakanka sufokusuoti fotoaparatą ir pati programėlė automatiškai nustato mūsų veido padėtį. Iš ten mes tiesiog turime išbandyti kaukes, kurios rodomos tiesiai po vaizdu. Galime rinktis tarp beždžionių, gorilų, tigrų, mažų mirčių ir kai kurių klounų veidų. Mažiausiai pasisekusi kaukė tikriausiai bus ši, klouno veidas, tačiau tiesa ta, kad likusieji yra gana gerai pasiekti. Yra net toks, kuris leidžia atlikti „sukeitimą“ ir realiu laiku apsikeisti veidus su kitu šalia mūsų esančiu žmogumi (pabandykite, su tokiu tikrai juoksitės).

MSQRD taip pat leidžia įrašyti montažą vaizdo įraše arba nufotografuoti ir ja dalytis. „Facebook“, „Twitter“, „WhatsApp“ ar bet kuriame kitame socialiniame tinkle. Jums tereikia pasirinkti vaizdo arba vaizdo įrašo piktogramą ir paspausti bendrinimo mygtuką.

Vaikai su suaugusiųjų veidais, ačiū MSQRD! / Nuotrauka: Daily Mail

Kaip matote, tai labai paprasta programėlė, bet efektyvi, ir tai, ką mažai daro, tai daro gerai, todėl tampa labai smagia programėle gerai praleisti laiką. To įrodymas yra tai, kad ji jau atsisiųsta daugiau nei 5 000 000 ir yra viena iš populiariausių programų Google PlayStore.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found