Nemokamas „Google“ kursas „Android“ programoms programuoti Kotlin mieste

Jei visada norėjote išmokti kurti Android programas, bet neturite daug programavimo patirties, šiandien gali būti jūsų laiminga diena. „Google“ neseniai paskelbė apie naują nemokamą internetinio programavimo kursą „Android“ pagrindai Kotlin, su kuria galite įgyti reikiamų žinių, kad galėtumėte pradėti kurti savo programas.

Tiesą sakant, tai nėra kažkas naujo, nes prieš 4 metus „Google“ jau pristatė pagrindinį „Android“ programavimo nano laipsnį, pagrįstą „Java“, naudodama „Udacity“ platformą. Galėtume sakyti, kad tai yra atnaujinta to paties kurso versija, tačiau daugiausia dėmesio skiriama Kotlinui, kur jie moko mus nuo „Android Studio“ ir kitų kūrimo įrankių diegimo iki duomenų bazės veikimo supratimo, sąsajų kūrimo ir galiausiai – mūsų pirmosios „Android“ programos paprastu ir didaktiniu būdu.

Kas yra šis Android programų programavimo kursas?

Svarbu pabrėžti terminus „didaktinis“ ir „paprastas“, nes, kaip kurso pristatymo pastaboje nurodo kūrėja Kat Yuan, „išmokti programuoti pirmą kartą gali būti bauginantis, bet tai galima pasiekti ir be jokių pastangų. skaičiuoti turint išankstinį techninį išsilavinimą. Tikslas – parodyti mokiniui įrankius ir išteklius, kuriuos naudoja profesionalūs Android kūrėjai. Taigi, mes išmoksime programavimo pagrindus su praktiniais pavyzdžiais “.

Jei sutelksime dėmesį į kurso turinį, viskas prasidės nuo nulio, pradedant „Android Studio“ įdiegimu ir baigiant paprastos programos kūrimu. Kursą sudarys 5 vienetai, nors kol kas išleistas tik pirmasis vienetas. Šis didaktinis padalinys turi 20 veiklų, kurios gali būti teorijos paaiškinimo vaizdo įrašai sukurta pačių Google ekspertų arba vadinamųjų Codelabs. Pastarieji yra praktiniai pratimai ribotos trukmės, per kurią studentas gali pritaikyti išmoktą teoriją realiu atveju. Visa tai pabaigoje su testu, skirtu įgytam mokymuisi įsivertinti.

Kas yra Kotlin? Ar verta mokytis šios kalbos?

Kotlin yra į objektą orientuota programavimo kalba, kuri veikia „Java“ virtualioje mašinoje ir gali būti sukompiliuota į „JavaScript“ šaltinio kodą. Nors jo sintaksė nesuderinama su „Java“, „Kotlin“ sukurta taip, kad galėtų sąveikauti su „Java“ kodu, leidžianti įmonėms palaipsniui pereiti prie šios naujos kalbos.

Kalba buvo sukurta 2016 m., o kad galėtume įsivaizduoti 1000 populiariausių „Android“ programų šiandien, 70% jų parašyti su Kotlinu. Todėl neabejotinai galime teigti, kad tai kalba, turinti didelį svorį dabartinėje programų kūrimo rinkoje.

Jei norime praplėsti savo žinias apie Kotliną, „Google“ siūlo ir kitus šios kalbos kursus, pvz., „Kotlin Bootcamp for Programmers“, „Android Kotlin Fundamentals“ ir „Advanced Android“ Kotlin mieste, skirtus daugumai ekspertų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found