Prisma – mados programa, skirta mūsų nuotraukas paversti meno kūriniais

Programų atsiradimas visiškai atgaivino pasaulį nuotraukų redagavimas ir skaitmeninis retušavimas. Filtrai Instagramas visada sukėlė sensaciją, o tokios mobiliosios programos kaip Pixlr jie siūlo beveik neribotas galimybes kiekvienam, kuris mėgsta redaguoti ir pagražinti geriausias savo nuotraukas. Šiandien noriu jums papasakoti apie „Prisma“ – taikomąją programą, kuri dominuoja „Google Play“. ir tai leis mums su mūsų nuotraukomis ir vaizdais daryti tai, ko dar nematėte.

Kas yra Prizmė?

Prisma yra nuotraukų redagavimo programa, kuri naudojant labai specifinius filtrus įprastas fotografijas paversti autentiškais vaizdiniais kūriniais.

Tai reiškia, kad ši programa neveikia norint pašalinti ryškumą, pakeisti sodrumą ar raudonų akių efektą. Prisma taiko tapybiško stiliaus filtrą, paversdama vaizdą kuo nors artimesniu paveikslui ar meno kūriniui. Lyg menininkas paėmė teptuką ir drobę ir padarė vienos iš mūsų fotografijų atvaizdą. Nuostabu.

Kitas šios programos pranašumas yra tai, kad galime naudoti daugybę filtrų, filtrai, imituojantys tokių menininkų kaip Picasso, Munch ar Howard Miller piešimo stilių, tarp daugelio kitų.

Kaip naudotis Prisma

Susiduriame su viena paprasčiausių programėlių istorijoje. Tereikia nufotografuoti arba pasirinkti iš savo galerijos, iškirpti ir iškart pradėti testuoti filtrus.

Turime 40 filtrų arba vaizdinių stilių. Turėsime tiesiog spustelėti vieną iš jų, kad peržiūrėtume jį, pritaikytą vaizdui. Tada galime vilkti pirštą iš dešinės į kairę į sumažinti arba padidinti poveikio intensyvumą.

Kai mus tenkina rezultatas, galime atsisiųsti vaizdą į terminalą arba dalytis juo savo socialiniuose tinkluose, diske, WhatsApp pokalbiuose ir pan.

Internetinės, darbalaukio ir iOS programos versijos

„Prisma“ sistemoje „Google Play“ įdiegta daugiau nei 10 mln. Jei ir jūs norite tai išbandyti, galite tai padaryti čia:

Atsisiųskite QR kodo Prisma Photo Editor Kūrėjas: Prisma Labs, Inc. Kaina: Nemokama

Kalbant apie programos versijas kitoms platformoms, kol kas „Prisma“ taip pat turi versiją, skirtą „iPhone“..

Atsisiųskite QR kodo „Prisma Photo Editor“ kūrėją: „Prisma labs, inc. Kaina: Nemokamai +

Turint omenyje „Prismos“ sėkmę, nenuostabu internetinės ir darbalaukio versijos Jie pasirodo greičiau nei vėliau, tačiau kol kas teks tenkintis mobiliąja versija, kuri nėra mažai. Jei norite išbandyti kitą programą, kuri žodžiui „filtras“ suteikia naują reikšmę, nedvejokite ir pažiūrėkite į šią nuostabią programėlę.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės