Oukitel K8 apžvalgoje, 6 colių mobilusis su 5000 mAh super baterija

Jau seniai į tinklaraštį neįkėlėme jokio „Oukitel“ mobiliojo telefono, ir tiesa ta, kad laikas tai pakeisti. Prieš porą dienų pamatėme, kad bendrovės naujas vidutinės klasės produktas Oukitel K8, jau įžengė į išankstinio pardavimo etapą. Taigi, koks būtų geresnis laikas nei dabar pažvelgti į naujausius žinomo Azijos gamintojo naujienas.

Šiandienos apžvalgoje kalbame apie Oukitel K8, vidutinės klasės terminalas su dideliu ekranu kiekvienai vėliavai ir ankstesnių „Ouki“ modelių baterija, 5000 mAh. Nieko nėra.

„Oukitel K8“ apžvalgoje – prieinamas vidutinės klasės su 4 GB RAM, 18:9 ekranu ir galinga 5000 mAh baterija

Oukitel niekada neišsiskyrė kaip novatoriškas prekės ženklas. Jos esmė – pasiūlyti terminalus su dabartinėmis funkcijomis už prieinamą kainą daugumai mirtingųjų. Šia prasme Oukitel K8 yra labai panašus į Oukitel Mix 2, bet su lengvesnėmis specifikacijomis ir šiek tiek daugiau savarankiškumo.

Dizainas ir ekranas

Važiuoja Oukitel K8 6 colių ekranas su Full HD+ raiška (2160x1080p), kraštinių santykis 18:9 ir pikselių tankis 402ppi. 2,5D arkinis skydelis, apsaugotas japonišku Asahi Glass stiklu, o ekranas yra AUO LCD tipo.

Jis turi korpusą suapvalintais kraštais su metaliniu korpusu ir vertikalią dvigubą kamerą gale, esančią tiesiai virš pirštų atspaudų detektoriaus. Projektavimo lygmeniu susiduriame su dideliu ir elegantišku terminalu, tačiau didelio tonažo.

K8 matmenys yra 17,66 x 8,53 x 1,65 cm, svoris 233 gramai ir yra tamsiai pilkos spalvos (Tamsiai skalūno pilka).

Galia ir našumas

Techninės įrangos lygmeniu randame tipišką bazinį 2018 m. vidutinį diapazoną. Kai kurie komponentai, užtikrinantys efektyvumą tiek, kiek priimtina mobiliajam telefonui už kiek daugiau nei 100 eurų. Viena vertus, mes turime SoC MTK6750T aštuonių branduolių 1,5 GHz, 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties plečiama iki 256 GB. Visa tai naudojant Android 8.1 kaip OS.

Jau ne kartą komentavome šį „Mediatek“ lustą, nors ir nepateikia nuostabių stebuklų našumo lygiu, tačiau tai yra geriausia, ką galime rasti tokio tipo vidutinės klasės išmaniuosiuose telefonuose. Veiksmingas vykdant programas ir atliekant kasdienes užduotis. Tai reiškia Antutu surinko 45 654 taškus.

Likusiai – daug vietos nuotraukoms ir vaizdo įrašams saugoti bei operacinė sistema, leidžianti naudotis naujomis „Android Oreo“ funkcijomis, tokiomis kaip veido atpažinimas ir kt.

Kamera ir baterija

„Oukitel K8“ turi dvigubą galinę kamerą, kurią gamina „Sony“ (IMX135). 13 MP + 2 MP su f / 2.0 diafragma ir 1080p vaizdo įrašymas. Priekinio objektyvo raiška išlieka tik 5 MP. Tai reiškia, kad jei norime fotografuoti, norėdami pasiekti geriausių rezultatų, turėsime traukti galinę kamerą.

Kalbant apie akumuliatorių, mes atrandame didžiulę šio terminalo jėgą galinga 5000 mAh baterija su mikro USB įkrovimu.

Ryšys

K8 turi Bluetooth 4.0 ryšį, dvi SIM (nano + nano), dvigubą WiFi (2,4G / 5G), GPS, A-GPS, GLONASS ir 3,5 mm ausinių lizdą.

Kaina ir prieinamumas

Oukitel K8 dabar galima iš anksto parduoti ir mes galime jį įsigyti 169,99 USD, keisti apie 149 eurus, GearBest. Jį taip pat galima rasti kitose svetainėse, pvz., „Amazon“, šio rašymo metu jo apytikslė kaina buvo 169,99 EUR. Pasibaigus išankstinio pardavimo etapui, rugsėjo 5 d., jo kaina greičiausiai šiek tiek padidės.

Trumpai tariant, randame įperkamą vidutinės klasės terminalą, kurio kainos ir kokybės santykis yra geras, kurio pranašumai neabejotinai yra didelis ekranas ir bombai atspari baterija. Neigiama – kišenėje išsiskiriantis įrenginys ir priekinė kamera, kuri yra šiek tiek funkcionalesnė.

GearBest | Pirkite Oukitel K8

Amazon | Pirkite Oukitel K8

AliExpress | Pirkite Oukitel K8

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found