Kaip prisiregistruoti prie PlayStation Now beta versijos Ispanijoje

„Sony“ ką tik tai paskelbė PlayStation dabar, bendrovės srautinio perdavimo žaidimų paslauga, pagaliau nusileis Ispanijoje. Vis dar nėra oficialios paleidimo datos, bet jau galime užsiregistruoti beta fazei, kuri prasidės vasario mėnesį. Noriu gaukite kvietimą į PS Now ir išbandyti kai kuriuos iš daugiau nei 700 PS4, PS3 ir PS2 žaidimų, kurie sudaro katalogą? Štai kaip prisiregistruoti per mažiau nei minutę.

Kaip prisiregistruoti prie „PlayStation Now“ (PS Now) beta versijos Ispanijoje

„PlayStation Now“ beta versija Europoje yra tik keliose šalyse: Ispanija, Italija, Portugalija, Norvegija, Danija, Suomija ir Švedija. Jei gyvename bet kurioje iš šių vietų, mums pasisekė. Galime užsiregistruoti beta versijoje! Žinoma, ne visi, kurie prašo kvietimo, gaus prieigą.

Turime to paprašyti, o jei pasiseks ir likimo deivė mums nusišypsos, iš Sony PlayStation gausime informatyvų el. laišką su atitinkamomis instrukcijomis. Taigi dabar žinote, kad ateinančias kelias dienas stebėkite el. laišką!

Veiksmai, kuriuos reikia atlikti norint užsiregistruoti ir paprašyti pakvietimo į PS Now testavimo programa Ispanijoje ir kitos grakščios šalys yra šios:

  • Mes patenkame į puslapį PlayStation Now Beta.
  • Einame į „Prašome įvesti savo PlayStation Network Online ID“ ir įveskite savo žaidėjo ID (toje vietoje, kur nurodyta Herojus 21).

Jei naršome iš mobiliojo telefono ar kompiuterio ir neprisimename savo PlayStation Network ID, galime prisijungti prie PlayStation Store (arba nueiti į konsolę ir pasižiūrėti). Identifikacija rodoma viršutinėje dešinėje puslapio paraštėje.

Nurodę savo žaidėjo ID, pažymime skirtuką ir sutinkame su konfidencialumo sutartimi. Mes paspaudžiame mygtuką "Pateikti.

Jei viskas klostėsi gerai, ekrane pamatysime pranešimą, kad jau užsiregistravome ir turime galimybę patekti į testavimo programą.

Kai kurie dažniausiai užduodami klausimai apie „PlayStation Now“.

Toliau, kaip „klausimą-atsakymą“, bandysime išsiaiškinti kai kurias dažnai kylančias abejones dėl šios naujos transliacijos paslaugos, kuri jau pradeda rodyti savo leteną Ispanijoje.

Kokiuose įrenginiuose galima žaisti „PlayStation Now“ žaidimus?

Kaip matome oficialioje „Sony“ svetainėje, galime žaisti tiek iš PS4, tiek iš kompiuterio.

Kokie žaidimai sudaro „PlayStation Now“ katalogą?

Oficialiame paslaugos puslapyje turime visą sąrašą su visu PlayStation dabar katalogu, išdėstytu abėcėlės tvarka. Galime pasikonsultuoti ČIA. SPOILERIS: Yra daug gerų žaidimų, bet toli gražu ne visas PS4 katalogas (jei kiltų kokių nors abejonių).

Ar galima parsisiųsti žaidimus?

Kaip nurodė „Sony“, galime transliuoti bet kurį kataloge esantį žaidimą iš PC / PlayStation 4 ir atsisiųsti daugybę PS2 ir PS4 žaidimų į savo PS4. Tai reiškia, kad žaidimų nebus galima atsisiųsti iš kompiuterio, o PS3 žaidimų nebus galima atsisiųsti ir konsolėje. Likusieji taip.

Kiek kainuos „PlayStation Now“ prenumerata?

Oficialių duomenų kol kas nėra, bet skaičiuojama, kad per metus bus apie 100 eurų (apie 8 eurus per mėnesį).

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found