Kaip apskaičiuoti laiką, reikalingą knygai perskaityti – Laimingas Android

Jei esate skaitymo gerbėjas, tikrai kada nors suprasite, kiek laiko tai gali užtrukti perskaityti tam tikrą knygą, el. knygą ar romaną. Tai dalis informacijos, kuri gali būti naudinga planuojant skaitymo akimirkas, taip pat norint turėti realią perspektyvą, kiek knygų turėtume nusipirkti ar atsisiųsti per mėnesį (darant prielaidą, kad tikrai norime jas perskaityti tam tikru momentu).

Skaitymas lenth yra žiniatinklio programa, atsakinga už šio skaičiavimo atlikimą už mus, ir tiesa ta, kad ji yra pati tiksliausia. Iš esmės tai yra paieškos variklis, kuriame turime įvesti knygos pavadinimą, o kai tik rasite, sistema mums praneš kiek valandų skaitymas mums prireiks jį užbaigti.

Sistema naudoja „Amazon“ knygų katalogą kaip duomenų bazę, todėl, jei tai nėra labai retas pavadinimas, paieškos sistema greičiausiai galės patenkinti mūsų poreikius be didelių problemų. Yra daug knygų ispanų, bet taip pat anglų, prancūzų ir kitomis kalbomis.

Pagal kokią formulę apskaičiuojamas knygos skaitymo laikas?

Skaitymo ilgis naudoja gana išradingą techniką – kita vertus, logišką – tam, kad gautų valandų skaičių, reikalingą kūriniui perskaityti. Pirmas dalykas, kurį ji daro, yra apskaičiuoti knygoje esančių žodžių skaičių, ir tai yra pagrįsta garso knygos trukmė (jei jis yra) arba in romano puslapių skaičius.

Kai turėsite bendrą žodžių skaičių, padalykite šį skaičių iš 250, tai yra žodžių skaičius per minutę, kurį vidutiniškai gali perskaityti suaugęs žmogus. Iš čia vėl sistema padalykite rezultatą iš 60, dabar pasiekiamas bendras valandų skaičius, reikalingas visiems knygos žodžiams perskaityti.

Geras dalykas šioje programoje yra tai, kad jei turime greitesnį skaitymo greitį arba esame šiek tiek lėtesni, sistema taip pat leidžia mums koreguoti žodžių skaičių per minutę. Taigi, jei, pavyzdžiui, galime perskaityti 180 žodžių per minutę, galime iš naujo nustatyti skaitiklį ir gauti daug tikslesnį rezultatą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found