Serialai, filmai, vaizdo žaidimai, komiksai ir rekomenduojama muzika (2018 m. kovo mėn.)

Jau senokai grįžau į šią mini rekomendacijų skiltį, bet šiandien turėjau nemažą problemą su tinklaraščio infrastruktūra ir nesinori per daug užspausti smegenų su pamokymais ar plačiomis apžvalgomis. Geras laikas grįžti į skyrių!

Šiandienos įraše papasakosiu apie serialus, anime, filmus, komiksus, vaizdo žaidimus ir muziką, kurios šiuo metu klausau. Galbūt kai kuriems tai padės atrasti ką nors naujo – ar ne. Nedvejodami palikite savo asmenines rekomendacijas įrašo pabaigoje!

Philipo K. Dicko elektrinės svajonės

Philipas K. Dickas yra mokslinės fantastikos klasika, kurios negalima nepastebėti. Šis serialas, kuris iš pradžių buvo rodomas per British Channel 4 -1 sezoną iš 10 serijų, yra paremtas kai kuriomis rašytojo trumpomis istorijomis ir neseniai padarė šuolį į Amazon Prime Video.

Elektros svajonėsNors tai labai panašu į žanrą, jis neatitinka „Black Mirror“ lygio. Galbūt jame yra šiek tiek mažiau socialinės kritikos ir šiek tiek tiesmesnės mokslinės fantastikos, bet vis tiek tai yra serialas, kuris to vertas. Be to, jis įgarsintas ispanų kalba.

Velnio verksmas

Velnio verksmas yra serialas, kuris „Netflix“ pasirodė 2018 m. pradžioje, ir tai, be jokios abejonės, yra drąsiausias anime, kurį aš kada nors mačiau Šiaurės Amerikos platformoje. Jis pagrįstas „Go Nagai“ „Devilman“ manga, nors ir su tam tikrais siužeto pakeitimais ir skirtingomis charakteristikomis.

Anime yra apie Akirą – jaunuolį, kuris susijungia su velniu, tokiu būdu tampa velniu ir išlaisvina begalę negandų sau ir visiems savo artimiesiems.

Sunaikinimas

Kai filmai mėgsta, kino pasaulyje vyksta kažkas labai keisto Sunaikinimas (Annihilation) yra išleisti tokiose mokėjimo platformose kaip „Netflix“. Ir ne kino teatruose, kur tokie filmai ir priklauso.

Gera mokslinė fantastika, su tam tikru „Arrival“ („Atvykimas“) skoniu, bet su teroro atspalviu, kuris tikrai tinka visam rinkiniui. Filme Natalie Portman priklauso grupei, sudarytai iš 5 moterų mokslininkių, kurios išeina tirti X zoną – intriguojančią vietą, kurią kontroliuoja galinga ateivių jėga. X zona yra vieta, kur kitos ekspedicijos išvyko, bet nė viena negrįžo.

Saros raštai

Sarah Andersen yra iliustratorė ir komiksų dailininkė iš Niujorko. Kiek turiu 2 komiksų rinkinius,Laiminga bandelė"ir"Augti yra mitas“, Abu su keliais pakartotiniais leidimais.

Kai kurias jų istorijas galite perskaityti jų GoComics puslapyje, nors aš rekomenduoju spausdintą leidimą su tikrai geru vertimu į ispanų kalbą. Vienas iš paskutinių mano didelių atradimų.

Nier: Automatas

Kelias savaites įdėjus daug energijos Dragon Ball FighterZ, laikas šiek tiek pakeisti sceną. Buvau perskaičiusi gerų atsiliepimų apie „Nier: Automata“ PS4 ir „Steam“ ir tikrai turi pelnytą reputaciją.

Mes susiduriame su veiksmo žaidimu su keliais skirtingais žaidimo būdais ir puikiu garso takeliu. Į „Zelda“ panašus atviras pasaulis su personažais, paimtais iš „Tokyo Ghoul“ mangos. Arba kažkas panašaus. Pavadinimas, kurį paskelbė „Square Enix“ ir sukūrė „Platinum Games“, išsiskiriantis rinkoje, kurioje gausu abejotinos kokybės žaidimų. Ei, vis dar yra linksmų ir tvarkingų žaidimų, tokių kaip šis!

Diao valdiklis: geri laikai

Geri laikai„Tai naujausias Mando Diao albumas. Išleistas 2017 m., albume nedalyvaujant Gustaf Norén, Björn Dixgård perima grupės palikimą su šiek tiek akustiškesniu albumu, tačiau su daugybe originalaus Mando Diao šaknų.

Tai toks įrašas, kurį girdi pirmą kartą ir jautiesi, kad jį jau žinojai anksčiau. Tikrai įspūdingos dainos, tokios kaip „Break us“ fortepijonu ir balsu, „Money“ arba daina, suteikianti albumo pavadinimą „Good Times“, yra 3 svarios priežastys, kodėl verta kuo dažniau klausytis grįžtančio Mando Diao tokiose svetainėse kaip „Spotify“. ir daugiau.

Klausykite Mando Diao („Good Times“) „Spotify“. ČIA.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės