Kaip lengvai prisijungti prie vaizdo įrašų „Android“ naudojant „Google“ nuotraukas

Ne kartą apie tai diskutavome, bet nepavargsiu to kartoti: „Google“ nuotraukos yra nepaprastai galingas įrankis. Tai veikia kaip galerijos programa, kaip atsarginė kopija ir netgi leidžia atlikti nedidelį nuotraukų retušavimą. Vaizdo įrašų atveju ji taip pat turi įdomiausią funkciją, apie kurią mažai kas žino: galimybę prisijunkite ir redaguokite kelis vaizdo įrašus labai paprastu būdu.

Kaip prisijungti prie 2 ar daugiau vaizdo įrašų iš savo mobiliojo telefono naudojant vienintelę „Google“ nuotraukų pagalbą

Jei turite „TikTok“, „Instagram“ ar bet kurio kito socialinio tinklo paskyrą ir jums reikia šiek tiek profesionaliau redaguoti vaizdo įrašus, „Google“ nuotraukos yra viena geriausių parinkčių, nes ji yra iš anksto įdiegta daugumoje „Android“ telefonų. Prisijungimo arba prisijungimo prie vaizdo įrašų funkcija iš tikrųjų yra šiek tiek paslėpta, tačiau, kaip pamatysite, tai yra viena praktiškiausių ir paprasčiausių naudoti „Google“ nuotraukų funkcijų. Pažiūrėkime, kaip tai veikia.

  • Pirmiausia įsitikinkite, kad vaizdo klipus norite sujungti įkeliami į „Google“ nuotraukas. Jei kuris nors iš vaizdo įrašų nerodomas, galite jį įkelti suaktyvinę aplanko, kuriame jis yra, sinchronizavimą įėję į skirtuką „Biblioteka“ (jei aplankas nesinchronizuotas, jis bus rodomas su perbraukta piktograma debesis).

  • Spustelėkite didinamojo stiklo piktogramą (“Ieškoti") Tai pamatysite apatiniame "Google" nuotraukų meniu ir slinkite, kol pasieksite skyrių"Kūriniai -> Filmai”.
  • Dabar paspauskite mygtuką „+ Sukurti filmą"Ir pasirinkite"Naujas filmas”.

  • Taip pateksime į naują pasirinkimo meniu, kuriame galėsime pasirinkti vaizdo įrašus, kuriuos norime naudoti naujame kūrinyje. Taip pat galima pridėti paveikslėlių. Pasirinkę visus elementus, spustelėkite "Sukurti”.
  • Galiausiai pasieksime redagavimo įrankį, kuriame turėsime keletą takelių, po vieną kiekvienam vaizdo įrašui ar vaizdui. Čia galime koreguoti kiekvieno galutiniame klasteryje esančio vaizdo įrašo tvarką ir trukmę.
  • Jei spustelėsime 3 taškų piktogramą, esančią šalia kiekvieno klipo, pamatysime, kad įrankis siūlo mums keletą redagavimo funkcijų, tokių kaip vaizdo įrašo nutildymas, kopijavimas ir pan.
  • Pagal numatytuosius nustatymus „Google“ nuotraukos pridės iš anksto nustatytą muziką prie galutinio vaizdo įrašo, bet taip pat galime ją modifikuoti, nutildyti arba pridėti savo muzikos, jei spustelėsime muzikinės natos piktogramą.
  • Taip pat, jei spustelėsime rėmelio piktogramą, redaktorius taip pat leis mums išsaugoti gautą vaizdo įrašą vertikaliu arba horizontaliu formatu. Neblogai!

Kai turėsime viską, kas mums patinka, tereikia spustelėti mygtuką "Laikyti“ ir pasiruošę. Gautas vaizdo įrašas bus įtrauktas į „Filmų“ sąrašą „Google“ nuotraukose. Kaip matote, tai labai paprasta vaizdo įrašų rengyklė, tačiau ji gali būti puiki vaizdo įrašų kūrimui sukurti šiek tiek sudėtingesnius ir profesionalesnius nei įprastos sekos nuotraukos.

Iš čia, jei ieškote šiek tiek galingesnio vaizdo įrašų rengyklės, nedvejodami peržiūrėkite įrašą "15 geriausių „Android“ vaizdo įrašų redaktorių„Kur rasite kitų alternatyvų redaguoti daugialypės terpės failus iš savo mobiliojo telefono.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės