Vkworld Mix Plus: pigiausias šiuo metu berėmis mobilusis telefonas

VKworld yra Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas, kurio specializacija yra prieigos arba vidutinės klasės terminalų tiekimas rinkai. Jis vis dar nėra gerai žinomas už Azijos milžino ribų, tačiau tiesa yra ta, kad jis turi tam tikrą žinomumą patrauklus jo terminalų dizainas.

„Xiaomi Mi Mix“ mažojo brolio „Vkworld Mix Plus“ analizė

Šiandienos apžvalgoje apžvelgiame Vkworld Mix Plus, ką tik už pradinę kainą pristatytas berėmės išmanusis telefonas su 3 GB RAM mažiau nei 100 eurų (tiksliau 94 eurai).

Dizainas ir ekranas

„Vkworld Mix Plus“ dizainas yra ryškiausias terminalo taškas. Jis pateikiamas kaip įkvėpta kopija Xiaomi Mi Mix, kuris šiuo metu yra galbūt geriausias išmanusis telefonas be rėmelių.

Tai reiškia ekranas be rėmelio, užimantis 90% priekinio telefono skydelio. Jo dydis yra 5,5 colio, 2,5D išlenktas, o HD skiriamoji geba yra 1280 × 720 pikselių. Visa tai apsaugotas visada atsparus Corning Gorilla stiklas. Kita vertus, įrenginys yra dviejų spalvų: tamsiai pilkos ir mėlynos.

Galia ir našumas

Kalbant apie „Mix Plus“ aparatinę įrangą, randame a Mediatek MTK6737 procesorius 4 branduolių, veikiančių 1,3 GHz dažniu, su 3 GB RAM ir 32 GB vidinės atminties (pagaminta Samsung). Visa tai po „Android Nougat 7.0“ skėčiu.

Našumo lygmeniu galima sakyti, kad tai nelabai galingas terminalas, bet išsiskiria tais 3 GB RAM, kurie yra labai vertinami. Apskritai tai idealus terminalas ieškantiems mobiliojo telefono kasdienai. Išmanusis telefonas, su kuriuo be jokių komplikacijų galėsite kalbėtis, naršyti internete ir naudotis paprastomis programėlėmis bei žaidimais.

Kamera ir baterija

Kalbant apie šio Vkworld kamerą, didelių staigmenų nerasime. Vienas 8,0 MP galinis objektyvas padidintas iki 13,0 MP naudojant programinę įrangą, ir asmenukių kamera, kuri buvo perkelta į apatinį priekinį kraštą su 5,0 MP, programine įranga išplėsta iki 8,0 MP. Teisingas fotoaparatas, labai panašus į kitus konkurentus.

Kita vertus, akumuliatoriaus talpa yra 2850 mAh, kuri suteikia pakankamai autonomijos dėl mažo procesoriaus suvartojimo ir efektyvaus operacinės sistemos valdymo. Galbūt ir būtų įvertinta iki 3000mAh talpos baterija, tačiau bazinio diapazono išmaniajam ir atsižvelgiant į įrenginio kainą tai daugiau nei priimtina.

Ryšys ir kitos funkcijos

„Mix Plus“ turi pirštų atspaudų detektorių galinėje dalyje ir turi ryšį Bluetooth 4.0. Palaiko FDD-LTE, GSM, WCDMA (2G / 3G / 4G) tinklus, Dviguba SIM kortelė (mikro SIM ir nano SIM), jis įkraunamas per mikro USB ir sveria 165 gr.

Kaina ir prieinamumas

Vkworld Mix Plus ką tik buvo pristatytas ir Jį jau galima įsigyti išankstinio pardavimo etape už 94,50 euro kainą, maždaug 109,99 USD pakeitus, GearBest.

Jei norime įsigyti šį pigų mobilųjį telefoną be rėmelių, taip pat galime pasinaudoti šiuo kuponu, kuris galioja nuo rugpjūčio 7 iki 14 d., ir gauti nedidelę nuolaidą:

Kupono kodas: GBVKMIX

Kaina su kuponu: 84 eurai (99,99 USD)

Rugpjūčio 14 d. „Mix Plus“ grįš į įprastą 139,99 USD kainą, o pasikeitus – apie 118 €.

Trumpai tariant, bazinio diapazono mobilusis telefonas, kurio dizainas praktiškai panašus į „Xiaomi Mi Max“, su 3 GB RAM ir nebrangiu kainos santykiu, todėl verta apsvarstyti šį „Mix Plus“.

GearBest | Pirkite „Vkworld Mix Plus“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės