10 geriausių programų, skirtų mankštintis namuose – „The Happy Android“.

Po Kalėdų švenčių mums visiems ateina mintis pradėti sportuoti. Tai vienas iš tų tikslų, kuriuos sau keliame kiekvienais metais, bet ne visada įgyvendiname. Tokie tinginiai androidai, kaip aš, teisinasi sakydami, kad sporto salė per toli arba blogas oras eiti sportuoti į lauką.

Gera idėja to išvengti yra sudeginti kelias kalorijas tiesiai savo namuose. Kaip sakoma, „jei kalnas nenueis pas Mahometą, Mahometas eis į kalną“. Šiandienos įraše apžvelgsime 10 geriausių nemokamų „Android“ programų mankštinkitės ir sportuokite iš namų.

10 geriausių programų sportuoti ir numesti svorio neišeinant iš namų

„Android Play“ parduotuvėje esančios programos, skirtos sportuoti, apima įvairius spektrus. Šiandien randame daugybę programų, pagrįstų riebalų deginimo metodai ir pratimai namuose kurie tapo tikrai populiarūs.

7 minučių treniruotė

Gera programa norint numesti svorio namuose yra 7 minučių metodas. Šios programėlės pasiūlymas – atlikti kasdienius pratimus ne ilgiau kaip 7 minutes. Mes tiesiog turime laikytis balso nurodymų, kurie visada diktuoja, ką turime daryti, įskaitant pasiruošimo ir poilsio laiką.

Tai treniruotės, paremtos HICT (aukšto intensyvumo grandinės treniruote), kuri padeda stiprinti abs ir numesti svorio. Asmeniškai aš tai išbandžiau ir galiu patikinti, kad pradžioje gana sunku, ypač jei seniai nesportavome. Bet kokiu atveju labai rekomenduojama programa. Tai suderinama su „Google“ tinka.

Atsisiųskite 7 minučių trukmės QR kodo mokymus Kūrėjas: Simple Design Ltd. Kaina: Nemokamas

Pratimai namuose – treniruotės be įrangos

Labiausiai atsisiųstos ir geriausiai įvertintos gildijos programos, įdiegtos daugiau nei 50 mln. ir įvertintos 4,8 žvaigždutėmis. Kaip ir 7 minučių treniruotei, jai nereikia įrangos ir visus pratimus galima atlikti tik su savo kūno svoriu.

Apima apšilimo ir tempimo procedūras, su pratimai pilvo, krūtinės, kojų, rankų, sėdmenų ir viso kūno pratimams. Visa tai su skirtingu intensyvumo lygiu. Be to, programa yra atsakinga už pažangos registravimą ir grafikų generavimą, kad būtų galima sekti svorį.

Atsisiųsti QR kodo treniruotes namuose – treniruotės be įrangos Kūrėjas: Leap Fitness Group Kaina: Nemokamas

Moterų kūno rengyba: treniruotės moterims

„Android“ taip pat turi daug taikomosios programos, skirtos moterų mokymui. Moterų kūno rengybos programoje yra 7 minučių pratimai, skirti konkrečioms sritims, tokioms kaip sėdmenys, pilvo raumenys ir kojos.

Jame yra įvairių intensyvumo lygių, rytinio tempimo rutinos, valgymo patarimų ir diagramų, leidžiančių sekti numetam svorį.

Atsisiųskite QR kodą Moterų kūno rengyba: treniruotės moterims Kūrėjas: „Leap Fitness Group“ Kaina: Nemokamas

JEFITAS

Iki šiol peržiūrėjome programas, kurias galime naudoti be jokios įrangos. Bet jei namuose turime svarmenų ir technikos arba deriname namų užsiėmimus su apsilankymu sporto salėje, tuomet reikėtų pasidomėti JEFIT.

Ši apdovanojimus pelniusi asmeninio trenerio programa siūlo kassavaitines treniruotes, daugiau nei 1300 demonstracinių versijų ir vaizdo įrašų su įvairių tipų programomis. 5x5, 531, sunkūs keltuvai, 3-4 dienų padalijimas, jėgos kilnojimas, virdulys, štanga, hantelis, mašina, trosas, juosta ir kt.

Atsisiųskite QR kodo JEFIT treniruočių sekimo, svorio kėlimo, sporto salės žurnalo programą Kūrėjas: Jefit Inc. Kaina: Nemokamas

Namų treniruotės vyrams: Kultūrizmas

Ši „Simple Design“ sukurta programa siūlo Aerobinės procedūros raumenims tonizuoti ir sustiprinti. Jame yra 21 treniruočių lygis kiekvienai kūno daliai: krūtinės, rankų, pilvo, kojų, pečių ir nugaros treniruotėms. Nereikalauja įrangos.

Kiekvienam pratimui yra instrukcijų vadovas su animacija ir vaizdo įrašu, kad nepasiklystumėte. Tai taip pat leidžia mums tinkinti kasdienybę ir sekti pažangą bei svorio tendencijas, kaip ir dauguma tokio tipo programų.

Atsisiųskite QR kodo vyrų treniruotę namuose – Kultūrizmo kūrėjas: Simple Design Ltd. Kaina: Nemokamas

Pratimai namuose

Ši kita „Simple Design“ programa atideda raumenis, kad sutelktų dėmesį į vartotojus šiek tiek atsainiau su egzekucijomis tiek vyrams, tiek moterims. Gera priemonė norint numesti svorio ir įgyti formą. Jame yra 10 darbo procedūrų:

  • Klasikinis visas kūnas per 7 minutes
  • Tonizuoja abs per 5 minutes
  • Lieknos kojos per 7 minutes
  • Seksualios rankos per 7 minutes
  • Priveržkite užpakalį per 7 minutes
  • Viršutinė kūno dalis
  • Apatinė kūno dalis
  • Viso kūno
  • Stiprinti kūną I
  • Stiprinti kūną II

Taip pat yra apšilimo ir tempimo pratimai.

Atsisiųsti QR kodo pratimus namuose – Dieta ir asmeninis treneris Kūrėjas: Simple Design Ltd. Kaina: Nemokamas

21 dienos iššūkis

Sakoma, kad veiklai tapti įpročiu prireikia 21 dienos. Remiantis šiuo įsitikinimu, ši namų pratimų programa svorio metimui siūlo iki 50 visų rūšių pratimų su 3 sunkumo lygiais (lengvas, vidutinis ir sunkus).

Tikslas yra atlikti šiuos pratimus 21 dieną, kartu su kūno rengyba ir rekomenduojamomis dietomis, padedančiomis numesti svorio.

Atsisiųskite QR kodo 21 dienos iššūkį – Lose Weight Kūrėjas: Fit apps Kaina: Nemokamas

Atsikratykite pilvo riebalų per 30 dienų: plokščias pilvas

Ši nemokama Android programa tokiu specifiniu pavadinimu pateikia treniruočių planus pašalinkite pilvą ir gaukite plokščią pilvą. Siūlomi trumpi pratimai, skirti pašalinti pilvo riebalus, nereikalaujant įrangos, kad galėtume juos ramiai atlikti iš namų.

Programa siūlo 10 minučių rutiną su 3 sudėtingumo lygiais ir kasdien stebint sudegintas kalorijas. Jis turi stulbinantį 4,9 žvaigždutės įvertinimą sistemoje „Google Play“ ir daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodą Pašalinkite pilvo riebalus namuose: plokščias skrandis Kūrėjas: „Leap Fitness Group“ Kaina: Nemokamas

Sporto iššūkis: treniruotės namuose

Reto Fitness skirtumas nuo kitų, apie kuriuos mes komentuojame, yra tas, kad jis yra orientuotas į pasiūlymą individualizuotos treniruotės. Tai leidžia nustatyti kasdienius iššūkius, susikurti savo pratimų lentelę ir kalendorių pažangai stebėti.

Jame yra įprasti 7 minučių pratimai, pilvo, sėdmenų ir kojų pratimai. Jame yra chronometras su balsu ir vaizdo įrašai su instrukcijomis.

Atsisiųskite QR kodo namų mokymo programas Kūrėjas: despDev Kaina: Nemokama

Lieknas DABAR 2019 m

Slim NOW yra moterų kūno rengybos programa su daugybe svorio metimo rutinų. Jame yra lankstumo treniruotės, tempimo, kasdienės jogos pratybos ir 7 minučių pratimai. Visa tai su įmantriu mitybos planu, papildančiu atliekamą pratimą ir norint sveikai numesti svorio per 30 dienų.

Atsisiųskite QR kodo Slim DABAR 2019 m. – Pratimai namuose Kūrėjas: Viral Video Fans Kaina: Nemokamas

Jei žinote kokią kitą programėlę, skirtą mankštintis namuose, nedvejodami pasidalinkite ja komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės