„Xiaomi VR“ virtualios realybės 3D akinių apžvalga: virtualios realybės akiniai, skirti „Android“ – laimingas „Android“

Virtualios realybės patirtis tampa vis madingesnė ir nieko geriau nei VR akiniai, skirti mūsų išmaniesiems telefonams žengti pirmąjį naujokų šuolį į Virtuali realybė. Kartoniniai akiniai buvo jau seniai Google Cardboard jų galima rasti internete už prieinamą kainą. Ką pasakytumėte, jei pasakyčiau, kad galime gauti dar pigesnius akinius su kokybiškesne ir patvaresne apdaila? Praėjusią savaitę gavau virtualios realybės akinius Xiaomi VR virtualios realybės 3D akiniai Ir šiandien pasinaudosiu proga atlikti jų analizę, pažiūrėti, ar jos tikrai to vertos, ir, beje, rekomenduosiu keletą virtualios realybės programėlių. Jau sakau, kad man jie labai patiko... eime!

Xiaomi VR virtualios realybės 3D akinių analizė

Pirmas dalykas, kuris patraukia „Xiaomi VR“ akinių dėmesį, yra elegantiška juoda likra apdaila, kurią ji turi akiniams, kurie nekainuoja daugiau nei 16 USD. Yra minkštas liesti ir pagirtinas atsparumas, ir tiesa ta, kad šiuo aspektu jis pranoksta klasikines kartonines Google CardBoards.

Matmenys

Priekyje jie turi užtrauktuką, kurį atsegę įdėsime savo išmanųjį telefoną. Svarbu paaiškinti, kad šie akiniai yra suderinamas su išmaniaisiais telefonais (ir Android, ir iPhone), kurių ekranai yra nuo 4,7 iki 5,7 colio. Tai yra, jis suderinamas su dauguma vidutinio dydžio įrenginių rinkoje.

Slydimo juostelės

Dar vienas teigiamas momentas – priekyje jie uždėjo 2 gumines juosteles, kad neslystų, o tiesa ta, kad savo darbą atlieka puikiai. Po kelių staigių galvos pasukimų išmanusis telefonas nepajudėjo nė milimetro.

Gerai sureguliuokite juosteles

„Xiaomi VR“ akiniai yra su reguliuojamais dirželiais, kad juos būtų galima uždėti ant galvos. Atrodytų kvaila, bet jei mes juos netinkamai pastatysime, akinių svoris gali būti išbalansuotas ir galime jausti spaudimą nosiai. Vienas patarimas: gerai sureguliuokite centrinį diržą. Yra raktas.

Akiniai

Lęšiai turi gerą apdailą ir neturi jokių trūkumų, galinčių pakenkti naudotojo patirčiai. Nepastebite jokių pranašumų, kai telefonas yra gerai pastatytas, o jausmas yra visiškai paniręs, nors patartina užsidėti ausines, jei norime, kad patirtis būtų dar vienu žingsniu toliau.

Programos, suderinamos su Xiaomi VR virtualios realybės 3D akiniais

Labiausiai varginantis dalykas dėl šių virtualios realybės akinių gali būti programų tema. Tiksliau programėlė, sukurta specialiai šiems Xiaomi VR.

Akinių viduje yra QR kodas, iš kurio galime parsisiųsti Xiaomi virtualios realybės programėlę. Tai atrodo gerai, bet gaila, nes jis yra visiškai kinų kalba.

Bet nesijaudink! Akiniai suderinami tiek su Google CardBoard programėle, tiek su bet kuria kita virtualios realybės programėle, kurią galite rasti Google Play parduotuvėje.. Rekomenduoju naudoti „Xiaomi“ programą ir pasinerti tiesiai į „Google Play“ arba daugybę VR vaizdo įrašų, kuriuos galite rasti „YouTube“.

Vis dar turiu daug VR programų, kurias reikia atrasti, bet kai kurios man labiausiai patiko:

  • Google Cardboard: Ideali programa norint peržiūrėti ar fotografuoti 360 laipsnių kampu ir patogiai jas peržiūrėti.
  • VR miestai: Programa su daugelio pasaulio miestų VR vaizdais.
  • ART360: gera programa su daugybe VR vaizdo įrašų, kurie nuolat atnaujinami.
  • „InCell VR“.: Virtualios realybės žaidimas, kuriame esate žmogaus kūne ir turite vengti raudonųjų kraujo kūnelių, trombocitų ir kt. Tipiškas lenktynių žaidimas, bet virtualioje realybėje. Jausmas būti žaidime yra labai nepaprastas.

Ar verta pirkti šiuos „Xiaomi VR“?

Jei niekada nebandėte virtualios realybės programų ar žaidimų, Xiaomi VR virtualios realybės 3D akiniai jie yra labai gera pradžia. Patogus, atsparus, gera vartotojo patirtis ir labai prieinama kaina. Mano nuomone, daug labiau rekomenduojama nei kartoninės Google CardBoards.

Šiuo metu virtualios realybės akinius iš Xiaomi VR galite įsigyti tik už 12,99 USD .

Jei jau išbandėte juos ar turite klausimų, nesidrovėkite ir palikite savo nuomonę komentarų laukelyje. Kokia buvo jūsų patirtis?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės