„UMIDIGI C NOTE“ apžvalga: vidutinės klasės su 3 GB RAM ir puikiu dizainu – „Happy Android“

UMI pradėjo 2017 m. Pristačius UMI Plus E ir UMI Z terminalus, jo statymus aukščiausios klasės asortimentui, be pavadinimo pakeitimo iš UMI į UMIDIGI, dabar jis nustebina nauju išmaniuoju telefonu, specialiai pritaikytu aprėpti jo buvimą antžemiškesniuose įrenginiuose. vidutinio diapazono. The UMIDIGI C NOTE yra aukščiausios kokybės įrenginys, labai panašus į UMI Z , kuriame taip pat yra 3 GB RAM ir nauja patobulinta baterija.

Šiandienos apžvalgoje apžvelgsime UMIDIGI C NOTE , nebrangios vidutinės klasės su puikiu kokybės ir kainos santykiu, taip pat išskirtiniu dizainu.

Ekranas ir išdėstymas

Dizainas yra viena iš C NOTE stipriųjų pusių. Puiki aliuminio korpuso apdaila, kuri rodo gerą darbą gamykloje, su užapvalintais kraštais ir visada vertinamu fiziniu mygtuku priekiniame skydelyje, kuris taip pat atlieka pirštų atspaudų jutiklio funkciją. Kaip minėjome pradžioje, dizainas beveik siejamas su aukščiausios klasės bendrovės UMI Z modeliu. Galimos pilkos ir auksinės spalvos.

Kalbant apie ekraną, terminale yra gausus skydelis 5,5 colio su Full HD raiška (1920 x 1080), 401 ppi ir 2.5D išlenktas pagamino Sharp. Labai geras ekranas, kuris pradžiugins daugelį.

Galia ir našumas

Techninė įranga pristatoma kaip puiki alternatyva ieškantiems saikingo, bet efektyvaus terminalo. Sumontuokite procesorių MTK6737T keturių branduolių 1,5 GHz , 3 GB RAM ir 32 GB vidinė atmintis plečiama iki 256 GB. Visa tai geležine ranka nukreipta Android 7.0 .

UMIDIGI tinkinimo sluoksnis, skirtas operacinei sistemai, yra labai lengvas, todėl „Android“ yra itin švarus ir veikia sklandžiai. Kažkas kuklesnio nei likę aukščiausios klasės namų išmanieji telefonai, tačiau kaip vidutinės klasės terminalas, vos viršijantis 100 eurų, atsiperka kaip žavesys.

Kamera ir baterija

UMIDIGI C NOTE kamera išpildo viską, ko galime paprašyti iš tokio tipo terminalo. 13 MP galinei kamerai su blykste ir PDAF (pateikia Samsung)  leidžia daryti kokybiškas nuotraukas, jei vengiame prasto arba prasto apšvietimo aplinkos. „Selfie“ kamera naudoja tinkamą 5 MP.

Baterijos atžvilgiu C NOTE gerokai lenkia net savo vyresnįjį brolį UMI Z. Galinga 3800 mAh baterija tai užtikrina mums būtiną savarankiškumą, kad galėtume ištverti visą dieną, nereikalaujant šalia turėti įkroviklio. Būtume pasitaikę už 3500 arba 3600 mAh, todėl šie 3800 mAh puikiai tinka.

Kalbant apie kitas specifikacijas, „C NOTE“ turi 4G ryšį, „Bluetooth 4.1“ ir dvigubą SIM („Nano SIM“ + „Nano SIM“).

Kaina ir prieinamumas

Pagal specifikacijas ir apdailą UMIDIGI C NOTE arčiau 150 ar 160 eurų terminalo, bet kaip įprasta gamintojui, kaina siaubingai ankšta, kol pasiekia nemenka kaina 118.66€ (apie 129,99 USD pakeisti).

Trumpai tariant, vidutinės klasės įrenginys, kuris atkreipia dėmesį dėl sėkmingo dizaino ir pasižymi puikiu kokybės ir kainos santykiu dėl 3 GB RAM, 32 GB vidinės vietos, efektyvios kameros ir daugiau nei liūdnai pagarsėjusios baterijos.

GearBest | Pirkite UMIDIGI C NOTE

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found