ALLDOCUBE M5 apžvalga, 2,5K planšetinis kompiuteris su Android 8.0 ir dviem SIM kortelėmis

Praėjusį mėnesį jau turėjome ALLDOCUBE KPastaba, planšetinis kompiuteris su „Windows 10“, kurį galėtume priskirti „Microsoft“ „mažajai „Surface Pro“ seseriai. Tačiau CUBE tuo nesibaigia ir neseniai pristatė kitą naują planšetinį kompiuterį ALLDOCUBE M5: šį kartą su Android 8.0, 2,5K ekranu daug didesniu nei KNote ir daug pigesne kaina.

Šiandienos apžvalgoje apžvelgiame ALLDOCUBE M5, 10 colių planšetinis kompiuteris su 10 branduolių procesoriumi, 4 GB RAM ir dviem SIM kortelėmis, kad galėtumėte prisijungti prie interneto nepriklausydami nuo jokio WiFi tinklo.

ALLDOCUBE M5 apžvalga, nebrangus planšetinis kompiuteris su Android Oreo, Helio X20, 4G ryšiu ir dideliu ekranu

Šis CUBE M5 priklauso vidutinės klasės diapazonui, mėgstantis smaližius, su funkcijomis, kurios nėra tokios įprastos, kaip galėtų atrodyti 2018 m. viduryje. Turėjome gana liūdną sezoną Android planšetinių kompiuterių pasaulio naujienų atžvilgiu. , todėl džiaugiuosi, kad „mašina“ vis dar veikia.

Dizainas ir ekranas

ALLDOCUBE M5 pasižymi nuostabiomis savybėmis 10,1 colio talpinis IPS ekranas su 2,5K raiška (2560 x 1600p) ir 10 lietimo taškų. Priekinis rėmas yra baltas, su platinos spalvos metaliniu korpusu, dviem garsiakalbiais (po vieną iš abiejų pusių) ir 2 kameromis, viena nugarėlėje ir viena asmenukėms.

Kalbant apie prievadus, jame yra dviejų SIM kortelių lizdas, kitas - „micro SD“ kortelei, mikro USB prievadas ir 3,5 mm mini lizdas ausinėms.

Jo matmenys yra 24,10 x 17,10 x 0,87 cm, o svoris – 510 gr.

Galia ir našumas

Įeinant į naujojo CUBE planšetinio kompiuterio žarnas atrandame a „Helio X20 Deca Core“ 64 bitų 2,3 GHz procesorius (2 A72 branduoliai + 8 A53 branduoliai). Kartu su procesoriumi, a Mali-T880 GPU, 4 GB RAM ir 64 GB vidinės vietos, kurią galima išplėsti per SD. Operacinė sistema, kaip minėjome pradžioje, yra Android 8.0Vėdinimas.

Atrodo, kad procesorius sukurtas taip, kad veiktų gerai, ir nors mes neturime „Intel“ lusto, kad galėtume atlikti visus nešvarius darbus, jo daugiau nei pakanka, kad ištrauktume „Android 8.0“ įrenginį ir užtikrintume patenkinamą vartotojo patirtį.

Paprastai tokio tipo „Android“ planšetiniai kompiuteriai paprastai naudoja „Mediatek“ procesorių, turintį žymiai mažesnę apdorojimo galią, todėl galime matyti, kad šis „Helio X20“ yra žingsnis į priekį, lankstesnėje vidutinėje diapazone.

Kamera ir baterija

Kameros planšetiniuose kompiuteriuose niekada nesulaukė didelio gamintojų dėmesio. Šiuo atveju, nors jie yra tik akis į akį lęšiai, juos randame ir priekyje, ir gale. Dėl priekio, 2MP kamera ir 5MP kamera už galinio. Nesitikėk iš jų daug: funkcionalių ir mažai kitų.

Savo ruožtu baterija matoma geresnėmis akimis: 6600 mAh talpos baterija su mikro USB įkrovimu pasiūlyti savarankiškumą pagal lūkesčius: nei per trumpą, nei per ilgą. Turėkime omenyje, kad kalbame apie įrenginį, kuris sveria 500 gramų, o baterijos padidėjimas tikrai būtų šoktelėjęs jo svorį.

Ryšys

ALLDOCUBE M5 siūlo 2,4 GHz / 5,0 GHz dvigubą WiFi ryšį, kintamosios srovės WiFi, Bluetooth 4.2, taip pat gali prisijungti prie interneto per 4G naudojant SIM kortelę. Savo ruožtu SIM palaiko šiuos tinklus:

  • GSM: 850/900/1800 / 1900MHZ (B5 / B8 / B3 / B2)
  • WCDMA: B1 / 2/5/8
  • LTE: B1 / 2/3/5/7/8/20

Kaina ir prieinamumas

ALLDOCUBE M5 ką tik buvo pristatytas visuomenei, o dabar jį galima įsigyti adresu kaina 189,99 USD, keisti apie 166,44 Eur, GearBest. Jį taip pat galima įsigyti „AliExpress“ Ispanijoje už kainą, kuri svyruoja nuo 166,75 € iki 197,15 €.

Trumpai tariant, planšetinis kompiuteris su puikiu kainos ir kokybės santykiu, geru ekranu, įdomiu procesoriumi ir galimybe įdėti SIM kortelę, kad galėtumėte naršyti internete ar skambinti. Statymas, į kurį reikia atsižvelgti geriausiuose vidutinės klasės „Android“ planšetiniuose kompiuteriuose 2018 m.

GearBest | Pirkite ALLDOCUBE M5

AliExpress | Pirkite ALLDOCUBE M5

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės