6 geriausios „Google+“ alternatyvos – „The Happy Android“.

Praėjus vos 7 dienoms po „Google+“ dingimo balandžio 2 d., daugelis žmonių pradėjo domėtis, kas bus nuo šiol. Be atsarginės kopijos kūrimo ir visų duomenų atsisiuntimo iš „Google Plus“, neturėsime kito pasirinkimo, kaip tik atversti puslapį ir ieškoti alternatyvų.

Tai gali atrodyti kvaila, tačiau daugelis „Google+“ vartotojų nenori pereiti prie „Facebook“ ar „Twitter“. Kad ir kokios populiarios šios platformos, jos yra gana skirtingos aplinkos, su skirtingomis „elgesio taisyklėmis“, kurios gali patikti ne visiems. Ar yra realių „Google Plus“ alternatyvų?

Geriausios Google+ alternatyvos: 6 socialiniai tinklai, kurių neturėtumėte pamiršti

„Google Plus“ bendruomenės ir grupės jau pradėjo judėti ir, nors, atrodo, dar nėra aiškaus įpėdinio, atrodo, kad visi siekia MeWe kaip viena įdomiausių Google+ alternatyvų.

MeWe

Viena iš didžiausių MeWe privalumų yra dėmesys vartotojų privatumui. Jokių skelbimų, stebėjimo priemonių ar duomenų rinkimo, tai, kas traukia daugelį, aiškiai priešingai nei kiti daug populiaresni socialiniai tinklai, tokie kaip Facebook.

MeWe turi 3 tipų grupes:

  • Privačios grupės: būtinas pakvietimas.
  • Atrankiniai: norint patekti į grupę reikalingas patvirtinimas.
  • Atidaryti: nemokama prieiga.

Kiekviena grupė turi pokalbį, kuris palaiko balso ir vaizdo skambučius. Jame taip pat yra keletas funkcijų, panašių į „Google+“, pvz Apskritimai ir Kolekcijos. Be to, tai taip pat leidžia sekti žymas su grotelėmis.

Dar vienas nedidelis „Google+“ ir „Google“ disko integracijos akcentas – MeWe taip pat siūlo 8 GB nemokamos debesies saugyklos vietos.

„MeWe“ pasiekiama tiek žiniatinklio versijoje, tiek programos formatu.

Atsisiųskite QR kodą MeWe Kūrėjas: MeWe Kaina: Nemokamas

Mastodonas

Kad ir koks galingas ir sėkmingas atrodytų socialinis tinklas, jam visada gresia pavojus išnykti ir amžiams uždaryti serverius. Milijonų duomenų praradimas paties skaitmeninio eterio egzistenciniame vakuume.

Siekiant kovoti su šia retkarčiais praradimu, yra tokie tinklai kaip Mastodon, decentralizuotas socialinis tinklas. Kiekvienas gali sukurti savo serverio mazgą Mastodon tinkle.

Tačiau toks decentralizuotas pobūdis reiškia, kad reguliavimo daug mažiau. Kiekvienas serveris gali nustatyti savo moderavimo politiką ir naudojimo sąlygas. Kita vertus, kažkas, kas gali būti patraukli auditorijai, kuri visų pirma siekia laisvės.

Kalbant apie funkcijas, „Mastodon“ yra labiau panašus į „Twitter“, o sąsaja labai panaši į „TweetDeck“.

Mastodon galima pasiekti per bet kurią naršyklę (ČIA) ir programos formatu. Šiuo metu ji turi daugiau nei 1 500 000 vartotojų.

Atsisiųskite QR kodą Tusky, skirtą Mastodon Kūrėjas: Keyless Palace Kaina: Nemokama

Diaspora

Kaip ir „Mastodon“, „Diaspora“ yra decentralizuotas socialinis tinklas ir turi keletą labai panašių savybių kaip „Google+“.

Vienas iš jų yra "Aspektai", labai panaši į funkciją Apskritimai Google+, kuri leidžia mums klasifikuoti mūsų kontaktus pagal kategorijas. Taigi, kai skelbiame turinį, galime pasirinkti dalytis juo tik su vienu (ar daugiau) mūsų „Aspektų“. Platforma taip pat leidžia persiųsti įrašus ir paminėti @.

Deja, vienas didžiausių diasporos trūkumų yra tai, kad joje nėra grupių. Galime naudoti žymas su grotelėmis ieškodami susijusio turinio, bet jokiu būdu tai nebūtų kaip alternatyva priglobti visas tas dideles Google+ bendruomenes, kurios liko be pastogės.

Galiausiai pakomentuokite, kad Diaspora neturi politikos, pagal kurią būtų reikalaujama naudoti tikrąjį vardą, pvz., „Google+“. Tai, kas nevyksta, pavyzdžiui, su kitais socialiniais tinklais, tokiais kaip „Facebook“.

Šiuo metu jos vartotojų skaičius yra apie 650 000.

Įeikite į diasporą

Protai

Jei ieškome to, kas yra vizualiai artimiausias „Google Plus“., tai yra Mindsas. Šio socialinio tinklo publikacijos rodomos suskirstytos į 3 stulpelius, kurių turinys iš mūsų sekamų žmonių ir grupių. Taip pat reikia tam tikrų „Reddit“ elementų, pvz., Galimybė balsuoti teigiamai arba neigiamai už įrašą.

Tačiau iš esmės „Google+“ ir „Minds“ yra gana skirtingi. Platforma naudoja blokų grandinę, o už populiaraus turinio kūrimą platforma vartotojams moka Mind Tokens (pagal Ethereum). Iš čia tuos žetonus galime panaudoti norėdami juos iškeisti į prizus, nusipirkti reklamos ploto arba prenumeruoti P2P turinį.

Bet kokiu atveju reikia atsiminti, kad nors „Minds“ yra pagrįsta „blockchain“, tai vis tiek yra privati ​​​​įmonė. Mes tai komentuojame, nes platformoje nėra jokios nuorodos į vartotojo privatumą ir duomenis, o tai neabejotinai sugrąžins ne vieną.

Įveskite protus

Telegrama

Gerai, „Telegram“ nėra socialinis tinklas kaip toks. Tačiau tai yra daug daugiau nei tiesioginė pranešimų platforma. Jei ieškome interaktyvumo, panašaus į tą, kurį turėjome kai kuriose „Google+“ bendruomenėse, neabejotinai pasinaudosime „Telegram“ funkcija „Kanalai“.. Pokalbių grupės, kuriose galime kalbėtis, dalytis turiniu ir saugoti jį debesyje likusiems grupės nariams, kurti diskusijas ar tiesiog skaityti leidinius.

Daugelis tinklaraščių ir turinio kūrėjų turi nedidelį siužetą „Telegram“ ir, atsižvelgiant į įsipareigojimą užtikrinti privatumą, yra viena iš galingiausių alternatyvų teminėms bendruomenėms plėsti.

Ji taip pat turi savo trūkumų, tai yra tai, kad tai vis dar yra pokalbių programa, o tai reiškia, kad mes negalime duoti „patinka“ arba turėti „sienos“ ar pagrindinio puslapio, kuriame būtų galima skelbti turinį, be minėtų kanalų.

Atsisiųskite „Telegram“, skirtą „Windows“.

Parsisiųsti QR kodą Telegram Kūrėjas: Telegram FZ-LLC Kaina: Nemokama

BuddyPress

BuddyPress yra dar vienas įrankis, kuris taip pat išvengia tradicinės RRSS. Tai yra „WordPress“ papildinys leidžia mažoms grupėms ir bendruomenėms sukurti savo socialinį tinklą. Kažkas, kas gali puikiai suburti žmones, kurie turi tą patį pomėgį (komandos draugus iš futbolo komandos, draugus iš sporto salės, klasės draugus, bet ko kito gerbėjus ir pan.).

Jei turime (ar turėjome) bendruomenę sistemoje „Google+“ ir žinome ką nors apie tai, kaip veikia „WordPress“, tai gali būti gera alternatyva. Platforma siūlo tinkinamus profilio laukus, įvairius privatumo nustatymus ir galimybę sukurti pogrupius per vieną „BuddyPress“ diegimą.

Visa tai kartu su asmeninių pranešimų įrankiu daugybe papildomų įskiepių, skirtų daugiau papildomų funkcijų.

Įveskite BuddyPress

Iš esmės tai yra pagrindinės „Google+“ alternatyvos. Jei žinote kokį kitą vertą socialinį tinklą, nedvejodami pasidalykite juo komentarų skiltyje.  

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found