„CCleaner“ vadovas: viskas, ką reikia žinoti norint ištrinti nepageidaujamus failus „Android“.

CCleaner tai prieštaringa priemonė. Yra apie vienos iš kompiuterio valymo programų Android versija populiariausi iš esamų. Jo funkcija labai paprasta: rūpinasi, kad atlaisvintų vietos saugykloje, ištrindama failus ir aplankus, taip ir pagerindamas įrenginio veikimą. Bet kokie tai konkrečiai failai ir aplankai? Iš esmės tai yra failai, kuriuos sistema laiko „nebūtinais“ ...

Problema iškyla tada, kai, pasikliaudami geru CCleaner darbu, ištriname failus ar duomenis, kurie, pasirodo, nebuvo taip išeikvoti (siaubas!), Arba matome, kad dabar sistema sunaudoja daugiau resursų ar net pastebime sumažėjusį akumuliatoriaus veikimą. . Teisingai?

Tiesa ta CCleaner yra lengva programa palyginti su kitomis panašiomis programomis, pvz Švarus meistras, nes jo pagrindinė funkcija apsiriboja tik vienu dalyku: ištrinti failus. Todėl, kad galėtume išnaudoti visas CCleaner galimybes, labai svarbu žinoti tikslų vaidmenį, kurį šie failai ir aplankai atlieka sistemoje. Kad mums jų nereikia? Puiku, atidėkite.

Atsisiųskite QR kodo programą CCleaner – Mobile Cleaner, optimizavimo priemonė Kūrėjas: Piriform Kaina: Nemokamas

Kokius failus galima ištrinti naudojant CCleaner?

Kai mūsų įrenginys bus išanalizuotas, CCleaner parodys sąrašą su visais failais ir aplankais, kuriuos galima išvalyti pašalinus juos iš sistemos. Jei žinosime, kokie tai failai, bus daug lengviau nuspręsti, ar tikrai norime jų atsikratyti.

Žemiau a Failų, kuriuos programa rodo, kai nuskaitoma mūsų „Android“ įrenginyje, tipų sąrašas.

Talpykla

Talpyklos duomenys atitinka informacija, kurią programa išsaugo įrenginio vidinėje atmintyje. Kai mes naudojame programą, ji išsaugo duomenis įrenginyje, kad būtų išvengta šių duomenų atsisiuntimo ar generavimo.

Pavyzdžiui, jei pasiekiame puslapį iš naršyklės, ji atsisiųs jį sudarančius vaizdus ir duomenis ir juos išsaugos. Tokiu būdu ateityje išvengsite visos tos informacijos atsisiuntimo iš naujo ir puslapio įkėlimas bus daug greitesnis. Tas pats pavyzdys būtų naudojamas likusioms programoms, kurias įdiegėme savo terminale.

Vaizdas: lolzombie.com

Kas nutiks tada, jei ištrinsime duomenis iš programos talpyklos naudodami „CCleaner“? Tiesiog, programa turės iš naujo atsisiųsti arba sugeneruoti tuos duomenis kitą kartą jų prireiks. Mes neprarasime jokių svarbių duomenų.

Svarbu: kai kurios „Android“ versijos, pvz Zefyras, turi apribotą prieigą prie talpyklos. Tokiais atvejais šiuos duomenis reikės ištrinti ranka. Norėdami tai padaryti, tiesiog spustelėkite "Talpykla“Ir pasirinkite programą. Toliau eisime į "Saugojimo vietos" ir mes pasirinksime "Išvalyti talpyklą".

Šį procesą pakartosime su kiekviena programa, kurią norime pašalinti iš sistemos talpyklos.

Įrašas

Šis skyrius atitinka tik įrenginio numatytosios naršyklės naršymo istoriją. Tai yra, jei ištrinsime šiuos duomenis Ištrinsime ne „Chrome“ ar „Firefox“ istoriją, o programos, kuri yra standartinė terminale, istoriją (dažniausiai vadinamas "Naršyklė" išdžiūti).

Failai ir aplankai

Čia turime būti labai atsargūs.

  • atsisiuntimai : Šiame sąraše rasime visą turinį atsisiuntimo aplanke. Jei yra vaizdų, dokumentų ar vaizdo įrašų, kuriuos atsisiuntėme ir norime ištrinti, turime įvesti ir rankiniu būdu pasirinkti norimus ištrinti failus.

Niekada nepasirinksime viso atsisiuntimo aplanko pagal numatytuosius nustatymus nebent norime atsikratyti viso jo turinio.

  • APK failai : Tai yra mūsų atsisiųstų programų diegimo paketai. Šiuos failus galime ištrinti be problemų.
  • Tušti aplankai : sąraše Tušti aplankai Rasime visus aplankus, kuriuose nėra jokių failų. Daugelis šių aplankų atitinka sistemos aplankus, nors galime rasti ir jau pašalintų programų aplankų, kuriuos galėtume ištrinti.

Rekomenduoju įeiti pažiūrėti detalių ir Pažymėkime tik tas, kurios atitinka mūsų pačių įdiegtas programėles, kurias jau pašalinome.

WhatsApp

Šiame skyriuje rasime WhatsApp vaizdus, ​​vaizdo įrašus, balso pastabas ir atsargines kopijas.

Dažniausiai daugiausiai vietos užimantys failai yra atsarginės kopijos. „WhatsApp“ paprastai kiekvieną vakarą sukuria atsarginę kopiją ir išsaugo ją 7 dienas, taigi galime atlaisvinti vietos pasilikdami tik naujausią kopiją, o likusią ištrindami. Kokia naujausia kopija? Visos kopijos turi nomenklatūrą msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt8 kur MMMM-MM-DD atitinka kopijos sudarymo metus-mėnesį-dieną.

Kitos talpyklos

Šiame skyriuje rasime kitų tipų duomenis, kuriuos įrenginys talpina, pvz skambučių žurnalą arba „Google“ žemėlapių talpyklą. Jei nesame suinteresuoti saugoti šią informaciją, galime saugiai ją ištrinti.

Rankinio valymo programos

Čia pamatysime išvardytas programas ar duomenis, kurie CCleaner negali ištrinti ir kuriuos reikia valyti rankiniu būdu, pvz SMS žinutės arba „Google Chrome“ naršymo duomenis.

Galutinė nuomonė apie CCleaner

CCleaner yra lengva ir tiksli programa, tačiau tai taip pat subtilus įrankis nes per klaidą galime ištrinti svarbią ar svarbią informaciją. Paraiška veikia ir yra veiksmingas (daugiau, jei esame šaknis), bet Nelaikyčiau to kasdienine programa. Mano rekomendacija šiuo atžvilgiu būtų įdiegti CCleaner, gerai išvalyti ir pašalinti, kol pamatysime, kad vėl reikės naudoti. Apdairus laikotarpis gali būti, pavyzdžiui, kartą per 3 mėnesius naudoti CCleaner.

O ką manote apie šią programą?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found