10 geriausių „Android Wear OS“ išmaniojo laikrodžio programų

Kai kurie geriausi išmanieji laikrodžiai naudoja „Wear OS“. Ši operacinė sistema, anksčiau žinoma kaip Android Wear, turi daugybė programų, leidžiančių išnaudoti mūsų išmaniojo laikrodžio galimybes. Šiandien apžvelgsime keletą įdomiausių ir svarbiausių.

Programėlės, skirtos kontroliuoti mūsų fizinį aktyvumą ir sveikatą, susitvarkyti, bendrauti ir net kurį laiką pramogauti. Daugelis šių programų vis dar priklauso nuo mobiliajame telefone įdiegtos „seserės programėlės“, tačiau kai kurios jau veikia visiškai nepriklausomai. O geriausia, kad daugelis šių programų buvo žymiai patobulintos Android Wear 2.0 praeitais metais. Kas turi būti įvertinta.

10 geriausių „Android“ išmaniojo laikrodžio programų 2018 m

Skirtingai nuo to, ką galėjome pamatyti iš pradžių, išmaniųjų laikrodžių programos jie neberodo mums tik kelių pranešimų ekrane. Dabar viskas labai pasikeitė ir galime rasti tokių mažų brangakmenių.

Google Pay

Mokėjimai iš išmaniojo laikrodžio? Teisingai! „Google Pay“ taip pat turi versiją, suderinamą su išmaniaisiais laikrodžiais. Tai leidžia atlikti mokėjimus per NFC, taip pat saugoti bilietus ir transporto bilietus. Būtina programa, jei jau esate įpratę mokėti mobiliuoju telefonu ir norite pereiti prie kito žingsnio.

Atsisiųskite QR kodą „Google Pay“: mokėkite tūkstančiuose parduotuvių, svetainių ir programų Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas

Sklandykite

Jei kada nors svajojote skambinkite vaizdo skambučiais iš savo išmaniojo laikrodžioFuturistinis, turite išbandyti Glide. Turime jį susieti su mobiliąja programėle, tačiau jas sinchronizavus galime gauti ir peržiūrėti vaizdo žinutes tiesiai laikrodyje.

Jei mūsų išmanusis laikrodis turi mikrofoną ar kamerą, garso ar vaizdo konferencijos įrašus galime daryti ir iš riešo.

Atsisiųskite QR kodą Glide - Videochat Messenger Kūrėjas: Glide Kaina: Nemokama

Dėvėkite garso įrašymo įrenginį

Nuo vaizdo pereiname prie garso. Jei kada nors prireikė įrašyti pokalbį arba užsirašyti mintis į greitąjį planą, tai mums reikalinga programa. Visiškai suderinamas su „Wear OS“, „Wear Audio Recorder“ leidžia mums darykite garso įrašus tiesiai iš mūsų išmaniojo laikrodžio Android.

Atsisiųskite QR kodo „Wear“ garso įrašymo įrenginį Kūrėjas: BinomV Kaina: Nemokamas

Telegrama

¿O ką jau kalbėti apie kurjerį? Čia tokie milžinai kaip „WhatsApp“ turėtų pasimokyti iš kitų kompanijų, tokių kaip „Telegram“. Tai leidžia siųsti momentines žinutes, lipdukus, patikrinti mūsų pokalbių istoriją, kurti grupes ir dar daugiau. Ko daugiau galime paprašyti? Be to, „Telegram“ turi atnaujintą „Android Wear 2.0“ versiją.

Parsisiųsti QR kodą Telegram Kūrėjas: Telegram FZ-LLC Kaina: Nemokama

„Wear“ parduotuvė „Wear“ programoms

Kita programa, kurios negali trūkti mūsų įrenginyje, yra ši. Jei turėsime išmanųjį laikrodį, pamatysime, kad naudojant tam tikras funkcijas sunku naršyti Wear OS programėlių parduotuvėje. „Wear Store“ yra trečiosios šalies programa, leidžianti daug lengviau atsisiųsti programas. Vienintelis trūkumas yra tai, kad jis dar nėra ispanų kalba, tačiau jis yra idealus norint gauti naujausią informaciją ir atrasti naujas mūsų išmaniojo laikrodžio programas.

Atsisiųskite QR kodo „Wear Store“, skirtą „Wear Apps“, Kūrėjas: GoKo Kaina: Nemokama

Strava

„Strava“ yra įdomi „Google Fit“ alternatyva, kurią „Play“ parduotuvėje atsisiuntė daugiau nei 10 mln., o įvertinimas – 4,5 žvaigždutės. Veikia kaip atskira programa „Android Wear 2.0“. ir tai padeda mums sekti savo sportinę veiklą (lenktynes, važiavimą dviračiu ir pan.) išmaniajame laikrodyje.

Geriausia, jei norime šiek tiek pasportuoti ir pavargome su savimi nešiotis mobilųjį, kad galėtume rinkti veiklos įrašus.

Atsisiųskite Strava GPS QR kodą: Lenktynės ir dviračių sportas Kūrėjas: Strava Inc. Kaina: Nemokamas

Begalybės kilpa

Jei jau bandėte „Infinity Loop“ mobiliojoje versijoje, turite pažvelgti į šį priklausomybę sukeliantį loginį galvosūkį „Android Wear“. Kai kuriems išmaniųjų laikrodžių rinkiniams trūksta vietos įrenginio priekyje, tačiau „Infinity Loop“ tinka. Puiku išbandyti savo protą mirtinais laikais.

Atsisiųskite QR kodą Infinity Loop ® Kūrėjas: InfinityGames.io Kaina: Nemokama

Lifesum

Lifesum yra sveikatos ir sveikatingumo programa, kuri mums padeda kontroliuoti maistą ir vandenį, kurį geriame per dieną. Mes tiesiog turime nusistatyti savo tikslus ir Lifesum padės mums sekti suvartotas kcal. Jame taip pat yra keletas patarimų ir pratimų kasdieniam gyvenimui.

Atsisiųskite QR kodą Lifesum: Receptai, kaip numesti svorio ir pagerinti sveikatą Kūrėjas: Lifesum Kaina: Nemokamas

IFTTT

Programėlės pavadinimas kilęs iš anglų kalbos „If This Then That“ (IFTTT) ir reiškia kažką panašaus į „Jei taip atsitiks, tada daryk tai“. Iš esmės tai yra programavimo įrankis, leidžiantis sukonfigūruoti tam tikras sąlygas arba mūsų išmaniajame laikrodyje suplanuotas užduotis.

Pavyzdžiui, galime pasakyti, kad kiekvieną kartą, kai fotografuojame iš laikrodžio fotoaparato, nusiųskite kopiją į mobilųjį telefoną (arba atvirkščiai). Trumpai tariant, automatizavimo programėlė, kuria galime labai pasinaudoti, jei žinome, ko ieškome. Suderinamas su daugiau nei 600 programų, skirtų Android, Google Home ir Alexa.

Atsisiųsti QR kodą IFTTT Kūrėjas: IFTTT, Inc Kaina: Nemokama

„Google Keep“.

„Keep“ yra viena geriausių programų, skirtų užrašams daryti. Sinchronizuodami jį su „Google“ paskyra, visus tuos sąrašus ir priminimus galėsime pasiekti tiesiai iš savo laikrodžio. Puikiai tinka susidėti pirkinių sąrašą ir nereikės nuolat kas du tris ištraukti savo mobilųjį telefoną ar bukletą prekybos centre.

Atsisiųsti QR kodą Google Keep: užrašai ir sąrašai Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Garbingas paminėjimas: Google Maps

Negalime uždaryti šios viršūnės nepaminėdami vienos populiariausių ir praktiškiausių visų laikų mobiliųjų programų. Naudodami Žemėlapius turėsime prieigą nuo laikrodžio prie žemėlapių, realiojo laiko GPS vietos, maršrutų ir visos informacijos, kad galėtume perkelti iš vienos vietos į kitą.

Programa reikalauja nemažai leidimų, nors ji yra labai lengva – vos sveria 27 MB – ir gaunama iš patikimo šaltinio, o to turėtų pakakti, kad galėtum išbandyti ir atnaujinti mūsų išmanųjį laikrodį tokio kalibro programėle.

Atsisiųsti QR kodo žemėlapius – Navigacija ir viešasis transportas Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas

Galiausiai norėčiau paminėti, kad yra ir kitų tikrai populiarių programėlių versijų, skirtų Android Wear, pvz „Uber“, „Tinder“, „Shazam“, „Sleep as Android“, „Google“ skaidrės (rengti pristatymus) ir daugelis kitų. pas kurį gyveni?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found