Kaip nemokamai atrakinti mobilųjį telefoną – žingsnis po žingsnio pamoka

Šiandienos įraše pamatysime kaip atrakinti bet kurį mobilųjį telefoną neišleidus nė cento. Anksčiau, kai norėdavome atlaisvinti telefoną, turėdavome eiti į kampinę parduotuvę, dažniausiai šiek tiek niekšiško žvilgsnio vietą, kur išleisdavo mūsų mobilųjį telefoną už priimtiną kainą. Šiandien, laimei, viskas labai pasikeitė.

Nuo 2013 m. ir bent jau Ispanijoje telemarketingo specialistai yra teisiškai įpareigoti leisti mums išleisti mobilųjį telefoną pasibaigus buvimo laikotarpiui (jei jį turime).

Reikėtų paaiškinti, kad išleidimo procesas nepriklauso nuo mūsų terminalo prekės ženklo, bet iš mūsų telefono operatoriaus. Nesvarbu, ar mobilusis yra Samsung, HTC, iPhone, One Plus arba Huawei, Turime atsižvelgti į tai, ar dirbame su „Movistar“, „Vodafone“, „Orange“ ar bet kokia įmone.

Kaip atrakinti mobilųjį telefoną dviem veiksmais

Be to, pagrindiniai žingsniai, kuriuos reikia atlikti, visada yra tie patys:

  • Gaukite atrakinimo kodą: Pirmas dalykas, kurio mums reikia, yra kodas, leidžiantis pašalinti ryšį tarp terminalo ir operatoriaus.
  • Taikykite kodą: Kai turėsime kodą, turėsime jį pritaikyti, kad užbaigtume procesą.

Gaukite terminalo atrakinimo kodą

Prieš pradedant, patartina užsirašyti telefono IMEInes tikėtina, kad šios informacijos mums prireiks vėliau.

Kiekvienas teleoperatorius siūlo savo būdą gauti mobiliojo telefono atrakinimo kodą. Paprastai tai yra automatizuotas procesas, kuris gali būti atliktas iš pačios įmonės interneto svetainės arba paskambinus paprastu telefonu.

Įjungta YoigoPavyzdžiui, jie paruošė puslapį, kuriame šiuo metu turime įvesti tik IMEI, kad gautume atrakinimo kodą. Įjungta Movistar Taip pat galime paprašyti jos svetainėje arba paskambinę 1004. Į ŽinomaJie taip pat turi tam skirtą puslapį. Likusiose įmonėse procesas labai panašus.

Įveskite naują SIM kortelę ir pritaikykite kodą, kad atrakintumėte mobilųjį telefoną

Dabar, kai turime kodą, tiesiog įdedame kito operatoriaus SIM kortelę mobiliajame telefone, kurį norime išleisti.

Mes iš naujo paleidžiame terminalą ir įvedami SIM kortelės PIN kodą sistema paprašys mūsų įvesti tinklo atrakinimo kodas. Pažymime atrakinimo kodą ir jei viskas vyko teisingai, gausime pranešimą, kad įveikėme tinklo užraktą. Mobilusis atrakintas!

Ką daryti, jei mūsų operatorius neleidžia jums išleisti jūsų terminalų?

JAV ir Lotynų Amerikoje vis dar yra daug įmonių, kurios neleidžia atrakinti savo mobiliųjų telefonų. Tokiu atveju, norėdami gauti atrakinimo kodą turėsime naudotis mokėjimo paslaugomis, iš tokių puslapių kaip UnlockRiver ir panašiai.

Atrodo, kad tai veikia, bet nežinau, kiek tai veiksminga. Kainos dažniausiai būna apie 10-15 eurų daugiau ar mažiau, o atrakinimo kodas, kurį jie mums atsiunčia (tai yra jų siūloma paslauga, jie gauna jūsų terminalo atrakinimo kodą), gali užtrukti nuo kelių valandų iki dienos ar dviejų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found