Priežastys, kodėl „Windows“ / „Mac“ turi „Android“ emuliatorių, gali būti kelios. Dažniausiai naudoju jį tam, kad galėčiau žaisti mobiliuosius žaidimus daug didesniame ekrane nei mano telefonas, tačiau jis taip pat gali būti tikrai naudingas, jei kuriame „Android“ programas ir žaidimus.
10 geriausių „Android“ emuliatorių, skirtų „Windows“ ir „Mac“.
Emuliatoriai yra subtilus suderinamumo klausimas. Nors dažniausiai neturėsime problemų juos diegdami, gali būti, kad jie veiks geriau ar blogiau, priklausomai nuo mūsų įrangos techninės įrangos. Visada rasime kai kurių programų, kurios tiesiog neveikia tinkamai, tačiau tai yra kažkas – suderinamumo problemos – kurių vargu ar galime išvengti bet kokiu atveju.
1 - BlueStacks
BlueStacks yra esminis Android emuliatorius, skirtas Windows. Jame veikia 4.4.2 versijos Android versija ir tai yra vienas stabiliausių žinomų emuliatorių. Jis labiau pritaikytas žaidimams ir leidžia transliuoti trūkčioti, bet galime įdiegti bet kurią norimą programą, kuri veiks taip pat gerai.
Tai visiškai nemokamaNors ji taip pat turi mokamą versiją tiems, kurie nori pašalinti skelbimus, kurie retkarčiais pasirodo naudojant emuliatorių.
Bluestacks oficiali svetainė
2- Nox Player
Vienas iš privalumų Nox Palyginti su kitais emuliatoriais, tokiais kaip BlueStacks įkrauti daug greičiau. Be to, jis yra nemokamas ir jame nėra jokių skelbimų. Jis taip pat turi suderinamumo problemų su kai kuriais žaidimais, tačiau tai rasime praktiškai bet kuriame „Android“ emuliatoriuje asmeniniam kompiuteriui. Leidžia daryti ekrano kopijas ir vaizdo įrašus, įdiegti APK, kelis seansus ir keletą kitų dalykų.
Nox player oficiali svetainė
3 – Bliss OS
Mes prieš Android Oreo emuliatorius kuri veikia per virtualią mašiną. Taip pat galime jį įdiegti į nešiojamąjį diską ir paleisti asmeniniame kompiuteryje, turėdami daug konfigūravimo parinkčių: dabar tai gana sunku įdiegti.
Neabejotina, kad tai yra „patyrusiems vartotojams“ skirta priemonė, nors jei pavyks pasinaudoti jos galimybėmis, ji gali duoti daug savęs. Paleiskite Android iš įkrovos iš komandos (batas), ir tiesa ta, kad žinoma, kad tai sukelia tam tikrų suderinamumo problemų. Todėl, jei išdrįstame išbandyti Bliss OS, prieš pradėdami ką nors diegti, pirmiausia turėtume atsarginę operacinės sistemos kopiją.
Atsisiųskite Bliss OS
4- Gameloop
„Gameloop“ yra dar vienas nemokamas „Android“ emuliatorius asmeniniam kompiuteriui, nors šiuo atveju yra skirtas žaidėjams. Jis palaiko klaviatūrą ir pelę ir siūlo gerą našumą. Tai nėra įrankis, skirtas naudoti produktyvumo programas, nors turi gerą reputaciją, nes puikiai dirba su visų rūšių grafikos reikalaujančiais mobiliesiems žaidimais. Tiesą sakant, „Tencent“ („Call of Duty“ ir „PUBG mobiliesiems“ kūrėjas) mano, kad tai yra oficialus „Android“ emuliatorius staliniams kompiuteriams.
Parsisiųsti Gameloop
5- Genymotion
Genymotion yra tobula programėlė kūrėjams. Tai leidžia mums išbandyti savo programas su skirtingais įrenginiais ir „Android“ versijomis, pvz., „Pixel 3“ su „Android 9.0“ arba bet kokiu deriniu, kurį galime įsivaizduoti (turi daugiau nei 3000 virtualių įrenginių). Idealiai tinka bandymams ir kitiems.
Reikia pažymėti, kad taip, mes susiduriame su pusiau mokama priemone. Pirmosios 1000 naudojimo minučių yra nemokamos, tačiau nuo šio skaičiaus už kiekvieną bandymo minutę turėsime sumokėti 5 centus dolerio.
Genymotion oficiali svetainė
6- ARChon
ARChon yra gana smalsus emuliatorius, nes veikia kaip „Google Chrome“ plėtinys. Diegimo procesas yra šiek tiek sudėtingesnis nei naudojant emuliatorių, tačiau jo naudai yra tai, kad jis suderinamas su abiem Windows, Ką Linux ir Mac. Ir tai taip pat nemokama, žinoma.
Gaukite ARChon
7- Android Studio
„Android Studio“ yra oficiali „Google“ patvirtinta „Android“ kūrimo platforma. Tarp „Android Studio“ siūlomų įrankių kolekcijos taip pat yra emuliatorius, su kuriuo kūrėjai gali patikrinti, ar tinkamai veikia savo programėlės ir žaidimai.
Galutiniam vartotojui tai nėra labiausiai rekomenduojamas emuliatorius, tačiau kūrėjams tai nemokama priemonė, kuri puikiai atlieka savo darbą.
Atsisiųskite „Android Studio“.
8- MEmu
MEmu yra dar vienas iš tų nemokamų emuliatorių, kurie laikui bėgant išpopuliarėjo. Palaiko Android Jelly Bean, Kit-Kat ir Lollipop. Pagrindinė jo savybė yra ta palaiko Intel ir AMD procesorius, kuri nėra tokia įprasta, kaip gali atrodyti. Ji siūlo galimybę įrašyti ekraną ir daryti ekrano kopijas, leidžia įdiegti APK, klaviatūros atvaizdavimą ir daugybę kitų funkcijų.
MEmu svetainė
9- Andy OS
Andy, be to, kad yra visiškai laisvas, yra suderinamas su Windows ir Mac. Veikia visai neblogai, bet taip, kai jį įdiegiame, įsitikinkime, kad jis nėra įtrauktas į paleidimo programas. Jei ne, jis veiks fone, kai tik paleisime kompiuterį.
Likusiesiems leidžia gana kurioziškus dalykus, pvz įdiegti root teises, todėl naudojimo marža atvirai yra didelė.
Andy OS oficiali svetainė
10- LDPlayer
„LDPlayer“, kaip ir „Gameloop“, yra dar vienas „Android“ emuliatorius, skirtas „Windows“, skirtas vaizdo žaidimams. Tai leidžia gerai susieti klaviatūrą, o našumas apskritai yra gana geras, nuo 2019 m. lapkričio mėn. gaunamas nuolatinis atnaujinimas (nors reikia pažymėti, kad jis pagrįstas Android 5.1.1, jau gana sena sistemos versija).
Tačiau jis vis dar suderinamas su tokiais pavadinimais kaip Black Desert Mobile, PUBG, Call of Duty ar Brawl Stars, todėl jei mums patinka tokio tipo žaidimai ir norime žaisti iš kompiuterio, tai yra vienas geriausių būdų tai padaryti. .
Atsisiųskite „LDPlayer“.
„Android“ emuliatoriai, skirti „Windows“ ir „Mac“, kurie neturėjo tęstinumo
Be šių, buvo ir kitų asmeniniams kompiuteriams skirtų emuliatorių, kurie savo laikais buvo labai sėkmingi, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių buvo apleisti, nebegaunantys atnaujinimų (nors juos vis dar galime rasti tinkle).
Remix OS Player
Kai kurie iš jūsų žinos Remix OS nes tai darbalaukio operacinė sistema, pagrįsta Android x86 projektu. Aš asmeniškai turėjau rimtų problemų, kai bandžiau įdiegti visą OS, bet būkite atsargūs, nes nebūtina lipti į vienuolikos lazdelių marškinėlius, jei norime tik įdiegti ir išbandyti keletą programėlių.
Remix OS Player yra emuliatorius, pagrįstas Android 6.0 Marshmallow, skirtas Windows ir Mac kuri taip pat nemokama. Vienintelė problema yra ta, kad jis nėra suderinamas su visais AMD lustais. Reikėtų pažymėti, kad projektas buvo pakabintas ir 3 metus nematė atnaujinimų (nors jis vis dar prieinamas ir gali būti įdiegtas be problemų)
Atsisiųskite Remix OS Player
Droid4X
Ne tai, kad „Droid4X“ turi geriausią sąsają pasaulyje, tačiau ji veikia puikiai ir yra nemokama. Jis taip pat nėra toks skystas kaip Nox ar BlueStacks, nors apskritai didelių problemų neturėsime. Jis suderinamas su žaidimų pulteliais ir leidžia atlikti įvairius „Android“ koregavimus. Jis taip pat turi versiją, skirtą „Mac“, tačiau ją gana sunku rasti ...
Pastaba: „Droid4X“ buvo vienas įdomiausių projektų „Android“ emuliacijos scenoje asmeniniams kompiuteriams, tačiau 2016 m. kūrėjai jo atsisakė ir neturėjo tęstinumo. Tačiau vis tiek galime atsisiųsti diegimo paketą.
Atsisiųskite „Droid4X“, skirtą „Windows“.
DRAUGAI
Turbūt geriausiai apmokamas Android emuliatorius. Yra 2 skonių: Android Lollipop (14 eurų) ir Android Jelly Bean (9 eurai) ir turi 30 dienų bandomąją versiją. „AMIDuOS“ sukūrė „American Megatrends“, o jos savybės apima priėmimą žaidimų pultai ir išorinė GPS aparatinė įranga, a "šakninis režimas”, Ir galimybė rankiniu būdu priskirti RAM, kadrus per sekundę ir DPI.
Vienintelis trūkumas yra tas, kad jis yra standartinis „Amazon“ programų parduotuvė vietoj „Play“ parduotuvės. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad galime įdiegti APK, tai nėra per didelė problema.
Pastaba: AMIDuOS uždarė duris 2018 m. kovo mėn., nors ieškodami internete vis tiek galime rasti keistą diegimo programą ir išbandyti ją savo kompiuteryje.
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.