10 geriausių 2020 m. „Android“ skirtų PDF skaitytuvų – laimingasis „Android“.

PDF skaitytuvai visada buvo gana sudėtinga niša. Arba jie naudojami darbo aplinkoje formoms kurti ir pildyti, arba mes naudojame juos el. knygoms skaityti planšetiniame kompiuteryje. Bet kuriuo iš dviejų atvejų tokio tipo programos dažnai sukelia daugiau problemų nei bet kas kitas. Šiandien apžvelgiame geriausius „Android“ skirtus PDF skaitytuvus (ir redaktorius), pasiekiamus sistemoje „Google Play“, ir keletą el. knygų skaitytuvų EPUB formatu.

10 geriausių PDF skaitytuvų ir redaktorių, skirtų „Android“, 2020 m

Į šį sąrašą įtraukiame Geriausios PDF peržiūros priemonės – lengvi, be skelbimų, greiti ir nemokami skaitytuvai. Ne visi atitinka visas šias sąlygas – žinote, už kokybę, kaip ir beveik už viską, mokama gera kaina – bet be jokios abejonės, jie yra geriausi, kuriuos galime rasti, norint skaityti nuskaitytus dokumentus, knygas, užrašus ir kt. tabletės.

Adobe Acrobat Reader

tikrai, Adobe Acrobat Reader yra populiariausias PDF skaitytuvas, tiek „Android“ (daugiau nei 100 mln. atsisiuntimų), ir staliniuose kompiuteriuose. Tarp jo funkcijų yra galimybė įrašyti komentarus PDF rinkmenose, užpildyti formas ir pridėti savo parašą.

Jis taip pat palaiko „Dropbox“ ir „Adobe Document Cloud“. Mokama prenumerata siūlo papildomų funkcijų, pavyzdžiui, galimybę eksportuoti dokumentus į daugelį kitų formatų.

Atsisiųskite QR kodą Adobe Acrobat Reader: peržiūrėkite, redaguokite ir kurkite PDF Kūrėjas: Adobe Kaina: Nemokama

Foxit Mobile PDF

Foxit Mobile PDF yra puikus PDF skaitytuvas, leidžiantis atlikti daugybę veiksmų. Galime atidaryti įprastus arba slaptažodžiu apsaugotus dokumentus, be to, ji siūlo žymių pridėjimo palaikymą. Taip pat turime anotacijų, kuriomis galime paryškinti ir pabraukti tekstus.

Nors tai puikus skaitytuvas planšetiniams kompiuteriams, jis gana gerai prisitaiko prie mažų mobiliųjų telefonų ekranų pasirinktinis teksto pertvarkymas ir perskirstymas. Ji taip pat turi aukščiausios kokybės versiją, kuri siūlo papildomų funkcijų, pavyzdžiui, galimybę redaguoti tekstą ir vaizdus bet kuriame PDF dokumente.

Atsisiųskite QR kodą Foxit PDF Reader Mobile – redaguokite ir konvertuokite Kūrėjas: Foxit Software Inc. Kaina: Nemokamas

Xodo PDF skaitytuvas ir redaktorius

Paprastai Google parduotuvėje ieškodami PDF skaitytuvų, beveik visada rasime gana paprastas programas, kurios leidžia peržiūrėti dokumentus ir mažai ką kita. Kita vertus, „Xodo“ yra pakrauta su daugybe galimybių.

Su fotoaparatu galime sukurti naujus PDF failus iš vaizdų ar Office dokumentų. Taip pat galite užpildyti formas, pasukti failus, pabraukti tekstą ir pridėti komentarų. Jis siūlo „Google“ disko, „Dropbox“ ir „OneDrive“ palaikymą: visa tai su galimybe sinchronizuoti redaguojamus dokumentus su šaltinio failu, kad jie visada būtų 100% atnaujinami.

Greitas, lengvas, be skelbimų ir nemokamas. Ko daugiau galime paprašyti? Aukščiausiai įvertintas PDF skaitytuvas sistemoje „Google Play“, įvertintas 4,7 žvaigždutėmis ir daugiau nei 5 mln. atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodo PDF skaitytuvą ir rengyklę („Xodo PDF Reader & Editor“) Kūrėjas: Xodo Technologies Inc. Kaina: Nemokamas

Google PDF peržiūros priemonė

Kalbant apie nemokamus ir lengvus skaitytuvus, negalime apeiti „Google“ PDF peržiūros priemonės. Kaip ir kitos įmonės biuro programos, ji yra integruota su „Google“ disku, taip pat „Google“ dokumentais, skaičiuoklėmis ir pristatymais.

Tai labai paprastas skaitytuvas, tačiau turi keletą puikių funkcijų. Galime ieškoti žodžių ar frazių dokumente nukopijuokite tekstą ir nusiųskite spausdinti (jei reikia). Kaip sakome, joje nėra skelbimų ir visiškai nemokama, kaip ir beveik visose „Google“ biuro programose.

Atsisiųskite QR kodo PDF peržiūros programą iš Google Developer: Google LLC Kaina: Nemokama

WPS biuro komplektas

WPS Office Suite yra visas biuro automatizavimo paketas, gryniausio „Microsoft Office“ stiliaus, bet skirta „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Galime kurti Word dokumentus (.doc, .docx), Excel skaičiuokles ir PowerPoint pristatymus.

Jo PDF skaitytuvas labai panašus į „Google“ peržiūros programą: paprasta, greita ir paprasta naudoti. Būkite atsargūs, daugiau nei 100 mln. atsisiuntimų „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodo WPS Office – nemokamą Office Suite, skirtą Word, PDF, Excel kūrėjams: WPS SOFTWARE PTE. LTD. Kaina: Nemokama

ezPDF skaitytuvas

Puikus derinys tarp verslo ir pramogų. Viena vertus, galime pildyti PDF formas, daryti anotacijas ir pan. Antra, gali skaityti elektronines knygas EPUB formatu, ir ji turi tokias naudingas funkcijas kaip garsiai skaityti dokumentus ir knygas.

Ji turi 15 dienų nemokamą bandomąją versiją, o jei mus domina, pilną versiją galime įsigyti už 3,89 €.

Atsisiųskite QR kodo ezPDF skaitytuvo nemokamą bandomąją versiją Kūrėjas: Unidocs Inc. Kaina: Nemokama

MuPDF

Jei ieškome 100 % nemokama PDF peržiūros programa, kuri gali skaityti EPUB (be kitų formatų, tokių kaip XPS ar CBZ), turėtume pažvelgti į MuPDF. Tai lengvas, atviro kodo ir tiesiai į reikalą.

Palaiko PDF 1.7, teksto pertvarkymas ir laipsniškas didelių dokumentų atvaizdavimas. Ji taip pat siūlo kitas įprastas funkcijas, tokias kaip teksto paieška, hipersaitai, anotacijos, formų pildymas ir elektroninis parašas.

Atsisiųsti QR kodą MuPDF Kūrėjas: Artifex Software LLC Kaina: Nemokama

EBookDroid – PDF ir DJVU skaitytuvas

„EBookDroid“ yra dar vienas lengvas PDF skaitytuvas, skirtas „Android“, kuris visai nėra blogas ir puikiai veikia kaip el. knygų skaitytuvas. Paraiška palaiko dokumentusPDF, XPS, EPUB, RTF, MOBI, DjVu, FB2 ir kt, taip pat CBR ir CBZ failai, dažniausiai naudojami komiksams skaityti.

Šis PDF skaitytuvas taip pat leidžia atskirti puslapius, rankiniu būdu apkarpyti paraštes, paryškinti tekstą, pridėti pastabų ir komentarų be kitų įdomių funkcijų. Be to, jis turi tinkinamą sąsają, sparčiuosius klavišus per gestus, formato reguliavimą ir kitas tinkinimo parinktis. Labai išsamus ir paprastas naudoti skaitytuvas su daugiau nei 5 mln. atsisiuntimų „Android“ ir labai aukštu 4,4 žvaigždutės įvertinimu.

Atsisiųskite QR kodo EBookDroid – PDF ir DJVU skaitytuvą Kūrėjas: AK2 Kaina: Nemokamas

Gaaiho PDF skaitytuvas

Nors „Gaiho“ PDF skaitytuvas nėra toks populiarus kaip „Adobe“, „Foxit“ ar „Xodo“, tiesa ta, kad turime reikalų su kūrėju, turinčiu daugiau nei 20 metų patirtį kuriant PDF įrankius. Pagrindinė jo privalumas yra galimybė įkelti, tvarkyti ir peržiūrėti dokumentus judriai, aiškiai ir tikrai greitai.

Taip pat galime dideliu greičiu pridėti komentarų ar redaguoti žymes, pažymėdami mus dominantį puslapį, kad sugrįžtume vėliau. Taip pat yra pagrindinių komentarų įrankių, tokių kaip teksto pabraukimas arba piešimas laisva ranka, rodyklės, geometrinės figūros ir kt.

„Gaaiho“ taip pat leidžia pasiekti debesyje saugomus dokumentus, nors kol kas veikia tik su „Dropbox“. Tačiau ji siūlo palaikymą WebDAV serverių konfigūravimui (funkcija, kuri nėra plačiai naudojama, tačiau gali būti suinteresuota daugiau nei vienam).

Atsisiųsti QR kodą Gaaiho PDF Reader Kūrėjas: ZEON CORP Kaina: Nemokama

„Google Play“ knygos

„Google Play“ knygos yra „Google“ atsakymas į „Amazon Kindle“. Galime nusipirkti knygą „Play“ parduotuvėje ir skaityti ją, kur tik norime. Šaunu yra tai, kad jis nemokamas ir galime pridėti savo EPUB ir PDF knygas į biblioteką ir skaitykite jas, kai tik norime, kaip ir bet kurią kitą knygą, kurią būtume nusipirkę parduotuvėje. Suderinamas ir su audio knygomis geba garsiai skaityti tekstą daugeliu kalbų.

Atsisiųsti QR kodą Google Play Books Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Kaip matote, „Android“ pilna gerų ir įvairių PDF failų skaitytuvų. Kas tavo mėgstamiausias?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found