„Yotaphone 2“ analizė: pirmasis terminalas su dvigubu ekranu

The Yotaphone 2 Tai telefonas, kuris pasirodęs 2015 metais kainavo daugiau nei 500 eurų. 2017 metais jo kaina buvo gerokai sumažinta ir galime įsigyti už kiek daugiau nei 100 €. Tai unikalus telefonas Turi 2 ekranus: priekinį ir galinį elektroninį rašalo ekraną. Tikras sandėris ieškantiems kitokio ir naujo terminalo.

Šiandienos apžvalgoje analizuojame „Yotaphone 2“., unikalus terminalas, idealus elektroninių knygų ir atsitiktiniai skaitytojai. Įrenginio kūrimo įmonė „Yota Devices“ yra pirmoji ir didžiausia išmaniųjų telefonų gamintoja iš Rusijos, o šis „Yotaphone 2“ yra geras jų patirties pavyzdys.

Dizainas ir ekranas

Sėkmingas dizainas ir neįtikėtinas galinis ekranas yra dvi didžiausios „Yotaphone 2“ stiprybės. Terminalo korpusas sudarytas iš šiek tiek labiau užapvalintų kraštų nei įprastai, o jo galinė dalis yra šiek tiek išlenkta, todėl jį labai malonu liesti ir užtikrina labai gerą sukibimą.

Priekyje yra a 5,0 colių ekranas su Full HD raiška (1920 × 1080 pikselių), 442ppi ir Corning Gorilla Glass 3 dangtelis.Kaip jau minėjome, be klasikinio priekinio ekrano, Yotaphone 2 turi naujovišką e-ink galinis ekranas. Šiame antrajame ekrane galime skaityti el. knygas ir kitas, taip pat vizualizuoti Andrioid ekraną, kurį matome priekyje su visais įstatymais.

Jame taip pat yra pranešimų sistema, kuri yra gana patogi ir yra aiškaus tikslo dalis. E-rašalo ekranas naudoja daug mažiau baterijos, taigi kuo mažiau naudosime frontą, tuo laimime.

Galia ir našumas

The Yotaphone 2 Tai prietaisas, kuris jau kurį laiką buvo rinkoje. Savo laikais tai buvo aukščiausios klasės terminalas, ir nors laikas nepraeina veltui, jis vis dar laikomas labai geru vidutinės klasės telefonu. Ryškus pavyzdys yra tas procesorius Snapdragon 801 keturių branduolių 2,26 GHz dažniu, CPU, kurio net ir sapnuose nerastume jokiame kitame terminale, kurio vertė nesiektų 250 eurų.

Likusią techninę įrangą sudaro a Adreno 330 GPU, 2 GB RAM ir 32 GB vidinės atminties. Teoriškai trūktų šiek tiek daugiau operatyviosios atminties, tačiau laivo valdikliuose esant Snapdragon 801, terminalo našumas atrodo puikus.

Operacinė sistema yra Android 4.4, kažkas pasenusi, bet suprantama, nes tai jau kurį laiką rinkoje esantis išmanusis telefonas. Kalbant apie programinę įrangą, šis „Yotaphone 2“. apima kelias programas, skirtas ištirti originalaus elektroninio rašalo ekrano galimybes. Programos kaip „YotaMirror“, „YotaSnap“, „YotaEnergy“, „YotaCover“. arba YotaPanel padės gauti daugiau naudos iš galinio ekrano.

Kamera ir baterija

Kamera, nors ir nėra skirta raketoms svaidyti, yra gana priimtina, ir netgi galima sakyti veikia geriau nei vidutinis esant silpnam apšvietimui. Tai yra defektas, kuris dažnai randamas prieš daugelį terminalų su objektyvais iki 13 MP, taigi, nors Yota 2 turi tik 8 MP, galime pasakyti, kad jie yra labai gerai įdarbinti.

Baterija yra dar vienas iš šio terminalo privalumų. Jei žinosime, kaip tinkamai išnaudoti galinį ekraną, galėsime pasiekti tikrai aukštą autonomijos lygį. Akumuliatoriaus galia yra 2500 mAh, tačiau gerai valdant bateriją su YotaEnergy programine įranga ir intensyviai naudojant galinį skydelį, terminalas gali veikti iki 5 dienų. Kasdien tikrai daug naudosime priekinį ekraną (sunaudosime daugiau baterijos), bet jei naudosime šiek tiek energijos, perėjimas prie rašalo ekrano gali padėti mums ištverti dieną.

Kaina ir prieinamumas

Kaip minėjome pradžioje, susiduriame su aukščiausios klasės terminalu, kuris prieš porą metų pasirodęs prekyboje kainavo nepakartojamą daugiau nei 500 eurų. Pastaruoju metu jo kaina labai nukrito ir galime nebijodami klysti, kad mūsų laukia tikras sandoris. Jo kaina tokiose parduotuvėse kaip „Amazon“, „GearBest“ ar „TinyDeal“. apie 100-150 eurų (apie 110–160 USD pakeisti), todėl esame pačiu tinkamiausiu laiku, jei ketiname suteikti šį originalų ir efektyvų Yotaphone 2.

GearBest | Pirkite „Yotaphone 2“ (104, apie 114 USD pakeisti)

Amazon | Pirkite „Yotaphone 2“ (apie 165, pakeisti apie 180 USD)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės