„Wii2HDMI“, programėlė, leidžianti leisti „Wii“ per HDMI – „The Happy Android“.

Klasikinis „Wii“, nors ir atrodytų prieštaringas, beveik gali būti laikomas geresne konsole nei jo įpėdinis „Wii U“. Jo žaidimų katalogas tūkstantį kartų viršija „Wii U“, o jo revoliuciniai valdikliai tapo svarbiu savo laiku. Tačiau jis turi nedidelį minusą: vaizdo kokybė, palyginti su kitomis tos pačios partijos konsolėmis, labai nukenčia: neturi HDMI jungties ir atkuria tik 480p.

Kai kurie šiuolaikiniai televizoriai nebeturi klasikinių garso ir vaizdo jungčių ir leidžia jungtis tik per HDMI. Naudodami Wii2HDMI įrenginį galime išspręsti šią problemą, taip pat pagerinti garso ir vaizdo kokybę. Tai maža programėlė, jungiama prie mūsų Wii konsolės vaizdo išvesties ir turi HDMI išvestį prijungti prie televizoriaus, taip pagerinant vaizdo kokybę iki HD nuo 480p iki 720p arba 1080p.

Ar tai tikrai pagerina „Wii“ vaizdo žaidimų vaizdo kokybę? Štai mažas palyginimas, spręskite patys.

Kaip matote, vaizdo kokybė pagerėja ryškumo ir toniškumo požiūriu, taip pat žymiai pašalina pjūklo efektą, o vaizdas apskritai yra šiek tiek aiškesnis ir švaresnis. Ar verta įsigyti vieną iš šių adapterių? Tiesa ta, kad jų kaina yra gana kukli, ir internetu galima gauti už maždaug 10 ar 15 eurų. Pirmasis prekės ženklas, išleidęs vieną iš šių jungčių, buvo Neoya, bet galime manyti, kad šiandien geriausių atsiliepimų sulaukia tera programėlė (ir tai yra daug pigiau).

Taip pat pakomentuokite, kad dar vienas punktas jo naudai yra tai, kad jam nereikia maitinimo šaltinio, tiesiog prijunkite jį tiesiai prie konsolės ir viskas. Trumpai tariant, geras įrenginys, leidžiantis įjungti HDMI ryšį klasikiniame Wii, kuris taip pat padeda pagerinti vaizdo kokybę vienos geriausių konsolių Nintendo istorijoje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės