Kaip išjungti COVID-19 pranešimus „Android“.

Bendradarbiaudama su „Apple“, „Google“ paskelbė pranešimų apie galimą kontaktą su užsikrėtusiu asmeniu API, kurią sveikatos specialistai gali naudoti – visada gavę išankstinį vartotojo sutikimą. nubrėžti COVID-19 kontaktines linijas. Jei norime įsitikinti, kad ši funkcija mūsų telefone išjungta, toliau paaiškinsime veiksmus, kurių reikia atlikti norint išjungti poveikio įrašą ir pranešimus, susijusius su koronavirusu mūsų „Android“ įrenginyje.

Pirmiausia reikia atminti, kad „Google“ pradėjo diegti pranešimų apie COVID-19 kontaktą su užsikrėtusiu asmeniu API, atnaujindama „Google Play“ paslaugas, išleistą 2020 m. gegužės mėn. Todėl, jei jokių naujinimų nepadarėme automatinių, gali būti, kad vis tiek nerodoma mūsų mobiliajame telefone.

Priešingai, jei gavome atnaujinti Pamatysime, kad dabar mūsų „Android“ bendruosiuose nustatymuose yra nauja skiltis, skirta COVID-19 pranešimams. Reikėtų paaiškinti, kad taip, pagal numatytuosius nustatymus nėra suaktyvinta jokia funkcija, kuri yra visiškai būtina rankiniu būdu atsisiųsti ir įdiegti suderinamą programą sukūrė oficiali mūsų regiono ar šalies sveikatos priežiūros institucija, kad būtų galima pradėti Google API sekimo ir stebėjimo darbus.

Kaip veikia COVID-19 kontaktų stebėjimo programos

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip COVID-19 kontaktų sekimas veikia jūsų „Android“ telefone, turėtumėte žinoti, kad tai lygiai tas pats, kurį „Apple“ jau naudoja „iOS 13.5“, skirtoje „iPhone“.

Iš esmės ir trumpai tariant, jei dalyvaujame vienoje iš šių stebėjimo programų, tai užregistruojame identifikatorių, susietų su įrenginiais, su kuriais bendravome, seriją.

Vėliau, jei kuris nors iš šių įrenginių priklauso kam nors, kuris užsikrėtė COVID-19, ir praneš apie tai per šias oficialias programas, sistema išsiųs pranešimą kitiems identifikatoriams, su kuriais ji susisiekė. Šie identifikatoriai yra privatūs ir anonimiški, nes jie registruojami lokaliai įrenginyje, o ne centralizuotuose serveriuose ir automatiškai ištrinami po 14 dienų.

Kaip išjungti COVID-19 poveikio stebėjimą ir pranešimus „Android“.

Bet kuriuo atveju, rašant šias eilutes, vis dar nėra oficialios valstybės ar kitos sveikatos institucijos, atsakingos už COVID-19 API siūlomų funkcijų Ispanijoje pranašumų naudojimą, paraiškos, todėl jos buvimas mūsų mobiliųjų telefonų kasdienybė yra visiškai nekenksminga.

Bet kuriuo atveju galime patikrinti jo būseną ir įsitikinti, kad ji išjungta, atlikdami šiuos veiksmus:

  • Atidarykite meniu "Nustatymai“ sistemos.

  • Įveskite parinktis "Google“. Pastebėsite, kad dabar yra naujas skyrius pavadinimu „Pranešimai apie užsikrėtimą COVID-19“. Spustelėkite jį. (Jei nematote šios skilties savo mobiliajame telefone, taip yra todėl, kad jūsų įrenginys dar negavo 2020 m. gegužės mėn. naujinio iš „Google Play“ paslaugų, todėl Exposure API dar neįdiegta.)

  • Jei neįdiegėte jokios sveikatos stebėjimo programos ir nesuteikėte aiškaus leidimo naudoti Exposure API, šiame naujame ekrane matysite 2 parinktis pasirodys pilka spalva. Taip yra todėl, kad neįdiegus jokios papildomos programos ši funkcija tiesiog išjungiama.

  • Pasirinkite "Pašalinkite atsitiktinius ID„Norėdami ištrinti bet kokį anoniminį identifikatorių, kurį jūsų mobilusis telefonas galėjo užregistruoti per Bluetooth. Taip pat galite spustelėti "Išjunkite pranešimus apie galimą kontaktą"Kad braižybos įrankis visiškai nustotų veikti.

Kai tai bus padaryta, jei norėtume nustoti bendradarbiauti stebėsenos programoje, beliks pašalinti sveikatos programą, kuri buvo atsakinga už šių duomenų rinkimą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found