Kaip pagerinti garso kokybę ir padidinti garsumą „Android“.

Jei turime žemos klasės telefoną, tikėtina, kad turime problemų su garsu. Net būdami aukštesnės kokybės terminalu galime nukentėti dėl garso ir garsiakalbių. Šiandienos įraše gerai apžvelgsime visus veiksmus, kurių galime imtis, kad muzika, įrašai ir podcast'ai, kurių klausomės naudodami „Android“, skambėtų daug geriau.

Viena vertus, svarbu surasti garso šaltinį ir peržiūrėti tam tikrus nustatymus. Tačiau taip pat rekomenduosime naudoti kai kuriuos retušavimo įrankius, tokius kaip ekvalaizeriai ir garsumo stiprintuvai. Eime ten!

Peržiūrėkite „Android“ ausinių garso nustatymus ir garso efektus

Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, jei norime optimizuoti „Android“ garso kokybę patikrinkite garso nustatymus. Ne visi telefonai turi tokio tipo konfigūraciją, bet daugelis turi! Puiku, kad optimaliomis sąlygomis išnaudoti visas mūsų ausinių ar garsiakalbių galimybes.

Pavyzdžiui, jei turime „Xiaomi“ mobilųjį telefoną, tereikia prijungti ausines / garsiakalbius ir eiti į „Nustatymai -> Garsas -> Išplėstinė -> Ausinės ir garso efektai”.

Iš čia galime suaktyvinti garso stipriklį ir pasirinkti naudojamų ausinių tipą. Tokiu būdu Android padidins galią, kai būsime prijungti prie garsiakalbio arba prisitaikys prie mūsų šalmų sąlygų.

Jei turime „Samsung“ telefoną, šiuos nustatymus rasite „Nustatymai -> Garsai ir vibracija -> Garso kokybė ir efektai“. Atminkite, kad norint, kad šis meniu būtų pasiekiamas, būtina prijungti ausines.

Patikrinkite tikslią garsiakalbio vietą

Jei nenaudojame ausinių ar „Bluetooth“ garsiakalbio, turime įsitikinti, kad žinome, iš kur sklinda garsas mūsų mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Nors kai kuriuose telefonuose yra 2 garsiakalbių grotelės, daugelis skleidžia garsą tik iš vieno iš jų. Nustebino?

Kartais gamintojai tai daro tik dėl dizaino sumetimų, o tai reiškia, kad yra 2 atskiri garsiakalbiai, kai jų tikrai nėra – kita vertus, elgiasi gana negraži. Todėl atlikite testus ir pažiūrėkite, iš kur tiksliai sklinda jūsų mobiliojo telefono garsas. Iš čia pastatykite garsiakalbį atsukę į save, neprijunkite jo ir palikite jam vietos išnaudoti visas savo galimybes. Galbūt tai skamba kvailai, bet kartais tai daro didelį skirtumą.

Nuotraukoje esantis terminalas nieko neapgauna: jame yra tik vienas garsiakalbis.

Įdiekite garsiakalbių garsumo stiprintuvą

Šie sprendimai yra puikūs, tačiau jie leidžia tik pakoreguoti atitinkamos programos garsą. Jei norime, kad viskas, kas skamba – ar tai būtų „YouTube“, „Spotify“ ir kt. – būtų garsiau, turėtume išbandyti garso stipriklį.

Tokio tipo programos nustato garsiakalbių ribas, kad jie skambėtų aukščiau nustatyto maksimumo. Būkite atsargūs, nes ne visos programos vienodai gerai veikia su kiekvienu telefonu. Geriausias dalykas yra išbandyti ir išsiaiškinti, kuris iš jų labiausiai tinka mūsų įrenginiui.

Atsisiųskite QR kodą Padidinkite garsumą mobiliajame telefone – didžiausias tūris Kūrėjas: Mobile Security Lab 2020 Kaina: Nemokamas

Svarbu: kai atliekame garso testus, būkite atsargūs, kad garsiakalbis per daug nepriverstų, nes jis gali jį sulaužyti.

Naudokite muzikos programą su daugiau garso valdiklių

Yra keletas „Android“ skirtų grotuvų, siūlančių platų garso reguliavimo lygį. Jei klausomės muzikos naudodami programą, kuri pagal numatytuosius nustatymus pateikiama „Android“ arba labai paprasta, dar turime daug ką tobulinti.

Pavyzdžiui, mes galime atsisiųsti AIMP arba Stellio programas, puikius grotuvus 10 ir 12 juostų EQ atitinkamai. Toliau pateiktame sąraše galite pamatyti daugiau 10 geriausių „Android“ muzikos grotuvų.

Atsisiųskite QR kodą AIMP Kūrėjas: Artem Izmaylov Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą „Stellio“ muzikos grotuvas HQ Kūrėjas: „Stellio Soft“ Kaina: Nemokama

Sureguliuokite bendrą garsą ekvalaizeriu

Pagal numatytuosius nustatymus „Android“ pateikiami garso valdikliai yra labai paprasti. Kai kurie terminalai net neatneša tokio tipo nustatymų. Ir tie, kurie paprastai veikia tik su muzikos grotuvu, kaip įprasta.

Jei šiuo atžvilgiu turime ribotą išmanųjį telefoną, valdymą galime patobulinti atsisiųsdami ekvalaizerį. Tokio tipo programos mums leidžia keisti garso nustatymus bendruoju lygiu, ir jie labai naudingi, ypač žemos ir vidutinės klasės terminaluose.

Kai kurie iš ryškiausių yra ekvalaizeris Dub Studio produkcija ir Boso stiprintuvas. Juos rasite čia žemiau.

Atsisiųskite QR kodo garsumo muzikos ekvalaizerį – žemųjų dažnių stiprintuvas Kūrėjas: „Dub Studio Productions“ – populiariausios muzikos programos 🎧 Kaina: Nemokamas Atsisiųskite QR kodo žemųjų dažnių stiprintuvą – muzikos ekvalaizerį Kūrėjas: Desaxed Studio Kaina: Nemokamas

Galiausiai, jei terminalui naudojame dangtelį, taip pat rekomenduojama įsitikinti, kad jis neblokuoja garso išvesties. Ar muzika skamba vienodai aiškiai ir traškiai tiek su rankove, tiek be jos? Kartais skirtumas gali būti reikšmingas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found