Trys pigūs 3D spausdintuvai, padėsiantys jums pradėti dirbti modeliavimo pasaulyje – „The Happy Android“.

3D spausdintuvas yra mašina, leidžianti kurti objektus ar tūrinius modelius iš trimačių dizainų, sukurtų iš mūsų kompiuterio. Pažangiausi rinkoje esantys spausdintuvai, tokie kaip BQ ar MarkerBot, kainuoja tūkstančius eurų. Tiesa yra Nors pastaraisiais metais jų kaina labai sumažėjo, jie vis dar yra svarbus statymasVisų pirma, tiems, kurie labai domisi šia tema ir norėtų pradėti, tačiau tokio gilumo išlaidos neišvengiamai atstumia juos atgal.

Kinijos technologijų rinka apima praktiškai visus sektorius, todėl galbūt čia turėtume pradėti ieškoti mūsų pirmasis 3D spausdintuvas. Mašina, leidžianti išmokti visko, ko mums reikia, kuri leidžia mums mėgautis savo pirmaisiais kūriniais, ir tai, svarbiausia, nereiškia, kad mūsų kišeninis pasipiktinimas. Mes tik pradedame veiklą ir norime smagiai praleisti laiką. Kokias alternatyvas turime?

3 3D spausdintuvai pradedantiesiems: gera pradžia

3D spausdintuvai, kuriuos matysime žemiau, yra pigiausi, ką galime rasti Kinijos rinkoje, kiek tai susiję su 3D spausdintuvais. Tikrai rasime pigesnių, bet pagal kokybės/kainos santykį, vargu ar pamatysime geriau.

Norėdami dar labiau pakoreguoti šį kainų diapazoną, visos mašinos, kurias matysime žemiau, yra „pasidaryk pats“, o tai reiškia, kad norėdami pradėti dirbti su jomis, turime jas surinkti patys.

Akrilinis 3DCSTAR P802-MHS 3D spausdintuvas

Šį stalinį 3D spausdintuvą pagamino 3DCSTAR (161.15€) gali formuoti objektus 220 x 220 x 240 mm dydis. Jame yra 0,4 mm antgalis, galintis pasiekti 170–275 laipsnių temperatūrą ir su juo galima sukurti sluoksnius, kurių storis nuo 0,1 iki 0,4 mm. Kaip modeliavimo medžiagą galime naudoti visų rūšių lankstūs siūlai, PLA, ABS, HIPS ar net mediena spausdinimui (Taip, jis egzistuoja!). Jame yra LCD ekranas, iš kurio matome duomenis apie spausdinimą, ir dar vieną smulkmeną, tokią kaip galimybė spausdinti neprisijungus (tai yra, nereikia prijungti prie kompiuterio). Jis pagamintas iš akrilo plokštės ir turi ventiliatorių, kuris pagreitina kietėjimo procesą.

Tronxy X3 darbalaukio didelio tikslumo LCD ekrano 3D spausdintuvo rinkinys

The Tronxy X3 (201.44€) yra spausdintuvas, kurio charakteristikos labai panašios į 3DCSTAR 802-MHS, tačiau turintis keletą priedų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Šiuo atveju Tronxy modelis gali sukurti šiek tiek didesnių matmenų objektus, tiksliau 220 x 220 x 300 mm. Jame taip pat yra LCD ekranas ir spausdinimas neprisijungus SD ir USB įėjimai kurių turi. Jis taip pat priima visų rūšių lanksčius siūlus spausdinimui, pvz., ABS, PLA, medieną, nailono PVA, kompiuterį, HIPS ir kt. Jis skaito failus G kodo ir STL formatu ir darbui naudoja tokią programinę įrangą kaip Repetier-Host arba Išgydyti.

„Anet A2 Plus“ aliuminio metalinis 3D „pasidaryk pats“ spausdintuvas

The Anet A2 Plus (190.70€) turi vientisą aliuminio korpusą ir siūlo didelio tikslumo spausdinimą. Jo spausdinimo apimtis yra pusiaukelėje tarp dviejų ankstesnių modelių, ty col 220 x 220 x 270 mm. Jis turi LCD ekraną ir yra suderinamas su 3D programine įranga Išgydyti, suderinamas tiek su Windows, tiek su Mac. Jo tikslumo lygis yra gana aukštas: 0,012 mm XY ašiai ir 0,004 mm Z ašiai. Palyginti su kitais 3D spausdintuvais, jis yra gana lengvas (sveria tik 6 kg) ir jo spausdinimo greitis yra 30–100 mm/s.

Iš pradžių bet kuris iš šių 3 spausdintuvų gali būti geras pasirinkimas, tačiau tiesa ta, kad pastaruoju metu 3D spausdinimo pasiūla ir variantai tik išaugo. Tokiu būdu galime rasti kitų tipų spausdintuvų ir įrenginių, pvz lazeriniai graviratoriai leidžia daryti graviravimus ant visų rūšių medžiagų, tokių kaip mediena, popierius, plastikas ar oda. Ar net 3D spausdintuvų rašikliai, su kuria galime daryti brėžinius su tūriu ar smulkiais objektais.

Tiesa ta, kad tai žavus pasaulis ir jis nenustoja vystytis. Jei norite pamatyti daugiau chanantes spausdintuvų modelių, registratorių ar visų su 3D modeliavimu ir spausdinimu susijusių programėlių, nedvejodami pasivaikščiokite po GearBest 3D spausdintuvų skiltį. Jame nėra atliekų.

GearBest | Aukščiausios kokybės 3D spausdintuvai

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found