Kaip pašalinti gamyklines programas be šaknies – „The Happy Android“.

Kai kurie gamintojai ir įmonės dažnai prideda keletą programas, kurių negalime pašalinti iš mūsų Android įrenginio. Visa tai neatsižvelgiant į tai, kad pati sistema dažnai prideda ir mūsų retai naudojamų programų, pvz „Google Play“ filmai arba daugybę kartų „Vodafone“ programėlė. Visos šios programos yra žinomos kaip „bloatware“. Taigi šiandienos mokymo programoje pamatysime, kaip ištrinti gamyklines programas be reikalo root leidimai.

Kaip pašalinti gamyklines programas iš Android be root

Nors mums nereikės supervartotojo leidimų, jie bus reikalingi prijungti mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį prie kompiuterio amžiams atsisveikinti su visomis tomis nereikalingomis programėlėmis.

Reikalinga medžiaga:

  • Windows PC arba Mac.
  • Darbalaukio programa Debloater.

Veiksmai, kurių reikia imtis norint pašalinti iš anksto įdiegtas programas naudojant „Debloater“.

Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra atsisiųsti ir įdiegti Debloater programą savo kompiuteryje. Kai tai bus padaryta suaktyviname derinimą per USB terminale (nuo "Nustatymai -> Kūrėjo parinktys“) Ir prijunkite jį prie kompiuterio.

Kai įrenginys atpažins įrenginį, atidarysime „Debloater“ ir pamatysime, kaip jis automatiškai įkeliamas visų įdiegtų .APK programų sąrašas terminale. Ir tie, kurie atvežti iš gamyklos, ir tie, kuriuos įdiegė vartotojas.

Norėdami atsikratyti bet kurios programos, pakaks jos pasirinkite .APK failą (Pažiūrėkime į paketo pavadinimą, kad suprastume, kuri programa atitinka kiekvieną iš jų) ir spustelėkite "Taikyti”.

Pastaba: „Debloater“ nėra visiškai suderinamas su visais „Android“ įrenginiais rinkoje. Kai kuriais atvejais bus rodomos tik kelios programos, kurias galime pašalinti tokiu būdu.

Alternatyvus būdas: pašalinkite programas naudodami ADB komandas ir be root teisių

Kitas būdas atsikratyti apsaugotų programų ir įvairių „bloatware“ yra naudokite ADB komandas. Kaip ir ankstesniu būdu, terminalą turėsime prijungti prie kompiuterio ir atitikti šiuos reikalavimus:

  • Įjunkite USB derinimo funkciją.
  • Įdiekite mūsų įrenginio tvarkykles kompiuteryje.
  • Įdiekite ADB mūsų kompiuteryje.

Norėdami atlikti šį metodą, taip pat turėsime žinoti paketo pavadinimas programėlės mūsų terminale. Norėdami gauti šią informaciją, galime įdiegti programą „App Inspector“, kuri akimirksniu pateiks šią informaciją. Pakuotės pavadinimą rasite čia (raudonas langelis paveikslėlyje):

Šio pavyzdžio atveju „Google Plus“ programos paketo pavadinimas yra com.google.android.apps.plus.

Atsižvelgdami į visą šią informaciją, įrenginį prijungiame prie kompiuterio. Atidarome komandų langą – viso gyvenimo ms-dos – ir rašome taip:

adb įrenginiai

Atsakydami turime gauti eilutę su „Android“ terminalo serijos numeriu – ženklu, kad kompiuteris teisingai atpažino mūsų mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.

Dabar parašysime šią kitą komandą:

adb apvalkalas

Tada paleisime komandą norimai programai ištrinti:

pm pašalinti -k –vartotojas 0 paketo_pavadinimas

Pavyzdžio atveju, jei norėtume pašalinti „Google Plus“ programą, taikoma komanda būtų tokia:

pm pašalinti -k –user 0 com.google.android.apps.plus

Jei gausime pranešimą «Sėkmė"Reiškia kad programa buvo sėkmingai pašalinta. Tačiau saugokitės, tokiu būdu mes tiesiog ištriname savo Android naudotojo programą. Jei sukursime naują vartotoją arba iš naujo nustatysime gamyklinę būseną, programa vėl bus ten. Kita vertus, tai visai neblogai, nes tokiu būdu mes neatšaukiame garantijos.

Šioje nuorodoje galite pamatyti pradinę giją apie šį programų pašalinimo be šaknies metodą.

Jei laisvai kalbate angliškai, taip pat gali būti įdomu pažiūrėti šį vaizdo įrašą iš XDA Developers, kuriame jie žingsnis po žingsnio atlieka visą procesą:

Kaip išjungti ir pašalinti naujinimus be root

Kitas dalykas, kurį galime padaryti be root teisių ir neprijungdami terminalo prie kompiuterio, yra išjungti programas. Nors turime gamyklinių programėlių, kurių negalime pašalinti, bet visada turime galimybę jas „išjungti“, kad jos nešvaistytų duomenų ir neužimtų vietos su savo atnaujinimais.

Kaip išjungti gamyklines programas

Norėdami išjungti gamyklines programas, tereikia eiti į "Nustatymai -> Programos" ir pasirinkti norimą programą. Toliau mes tiesiog turime spustelėti ištrinti duomenis ir talpykla e"Išjungti”.

Tokiu būdu bus ištrinti visi aplikacijos duomenys, jos atnaujinimai ir ji nustos užimti vietos duomenimis, kurių mums nei naudojame, nei iš tikrųjų reikia.

Jei esate ROOT, gamyklines programas pašalinti lengviau

Nors naudotojų, neturinčių super privilegijų, metodai yra puikūs, su ROOT leidimais viskas tampa daug lengviau. Jei turime įsišakniję savo telefoną, tai taip pat paprasta, kaip įdiegti Sistemos programų šalinimo priemonė.

Atsisiųskite QR kodo programų šalinimo priemonę Kūrėjas: Jumobile Kaina: Nemokama

Šioje „Android“ programoje, kurią taip pat galima rasti „Google Play“, įdiegta daugiau nei 10 milijonų, o balas – labai aukštas – 4,6 žvaigždutės.

  • Leidžia pašalinti sistemos ir vartotojo programas.
  • Perkelkite programas į SD kortelę.
  • Perkelkite programas į vidinę įrenginio atmintį.
  • Leidžia nuskaityti, įdiegti ir ištrinti apk failus SD atmintyje.

Programa turi labai įdomią detalę, kuri yra ta, kad kiekvienai mūsų įdiegtai programai rodomas pranešimas, nurodantis jei tai sistemai svarbi programa arba ją galima pašalinti be didelių kliūčių. Labai naudinga, kai susiduriame su programa, kurios nepažįstame ir norime žinoti, ar galime ją pašalinti iš savo Android nepakenkdami įrenginiui.

Jei norite sužinoti daugiau apie „System App Remover“, nedvejodami pažiūrėkite į įrašą, kuriame paaiškiname kaip pašalinti Android programas su root.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės