Kaip nustatyti arba pašalinti numatytąsias programas „Android“.

Kai įdiegiame naują programą arba paleidžiame naują telefoną, kai atliekame „Android“ veiksmą, paprastai išleidžiamas toks pranešimas:Atidarykite naudodami XXX TIK KARTĄ arba VISADA“. Kaip aš dabar nuspręsiu, ar noriu visada naudoti tą programą? Jei net nežinau, ko noriu vakarienei šį vakarą. Tai per didelė atsakomybė tokiam vargšui neryžtingam vyrui kaip aš!

Daug kartų nustatome numatytąsias programas, kurias norime pašalinti, ir atvirkščiai, turime programų, kurias norime pridėti kaip numatytąsias programas tam tikriems veiksmams atlikti. Šiandienos mokymo programoje pabandysime šiek tiek paaiškinti šį klausimą.

Šiandien mes kalbame apie kaip nustatyti arba išjungti iš anksto nustatytas programas „Android“.. Paprasta ir labai lengva atlikti.

Kaip ištrinti numatytąsias programas „Android“.

Kad pagal numatytuosius nustatymus veiksmas nebūtų susietas su programos atidarymu, savo įrenginio nustatymuose turime atlikti šiuos veiksmus:

  • Atidarome meniu "Nustatymai"Arba"Nustatymas”.
  • Spustelėkite nustatymus "Programos”.
  • Ieškome numatytosios programos, kurią norime atsieti, ir spustelėkite ją.
  • Programos informacijos ekrane pasirenkame "Atidaryti pagal numatytuosius nustatymus”.
  • Mes paspaudžiame mygtuką "Išvalyti numatytuosius nustatymus”.

Tokiu būdu „Android“ nustos susieti tą programą su visais veiksmais, kuriems ji buvo iš anksto nustatyta.

Kaip nustatyti programą kaip numatytąją „Android“.

Jei jau turime iš anksto nustatytą programą tam tikram veiksmui atlikti (pavyzdžiui, atidarykite „Chrome“, kad naršytumėte internete) ir norime ją pakeisti, turime atlikti šiuos veiksmus:

  • Pirmas, turėsime atsieti dabartinę numatytąją programą. Norėdami tai padaryti, atliksime veiksmus, nurodytus ankstesniame skyriuje (mes ketinameInformacija apie programą"Ir pasirinkite"Atidaryti pagal numatytuosius nustatymus -> Išvalyti numatytuosius nustatymus”).
  • Kitas, atliekame veiksmą, kurį norime susieti su nauja programėle. Gausime pranešimą, kuriame bus klausiama, ar norime naudoti tą programą visada, ar tik vieną kartą. Mes pasirenkame "AMŽAI"Taigi programa bus nustatyta kaip numatytoji.

Vadovaudamiesi anksčiau pateiktu pavyzdžiu, tarkime, kad norime pakeisti numatytąją „Android“ naršyklę iš „Mozilla Firefox“ į „Google Chrome“.

Norėdami tai padaryti, turėsime eiti į „Firefox“ nustatymus ir ištrinti numatytąsias programos reikšmes. Tada bandysime atidaryti nuorodą, pavyzdžiui, iš „WhatsApp“ arba iš el. pašto, ir kai ji paklaus, su kuria programa norime ją atidaryti, pasirinksime „Chrome"Ir atidaryk"Visada“. Taigi programa bus nustatyta kaip numatytoji.

Likusių programų ir veiksmų procesas bus toks pat.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės