5 geriausios programos, skirtos sutelkti dėmesį ir mokytis be trukdžių

Išmanusis telefonas yra dviašmenis kardas. Viena vertus, tai vienas geriausių įrankių atlikti darbą, tvarkyti ar konsultuoti informaciją. Tačiau technologijos taip pat turi savo tamsiąją pusę – jos skatina atidėlioti iki minimumo, kurio mes patys nepaisome.

Nesvarbu, kiek mums metų, ar šalia turime mobilųjį telefoną ar kompiuterį labai tikėtina, kad išsiblaškysime žiūrėti į nereikšmingus dalykus internete, o ne mokytis ar dirbti tą darbą, kurį turime atlikti rytoj.

5 puikios programos, padėsiančios susikaupti, mokytis ir būti produktyvesniems

Laimei, ta pati sunkiai pasiekiama technologija, kuri mus vilioja valandų valandas žaismingu turiniu, siūlo sprendimus dėl mūsų pačių pirmykščių instinktų. Jei mums reikia susikaupti kelias valandas ir mokytisTai yra keletas programų, kurias turėtume įdiegti savo „Android“. Jie neabejotinai padės mums atsijungti nuo socialinių tinklų ir daug lengviau atlikti darbus.

Lik susikaupęs

Jei norime atsiriboti nuo siurbiančio viesulo, kuris yra mobilusis, tai yra viena iš galingiausių alternatyvų. Su Stay Focused galime blokuoti programas ir pranešimus, kad galėtumėte mokytis neblaškydami.

Geriausias dalykas yra jo universalumas. Leiskite nustatyti naudojimo apribojimai (pvz., Instagrame ne daugiau kaip 1 valandą per dieną) el valandų intervalais kuriose programos lieka užblokuotos vartotojui.

Atsisiųskite QR kodą Stay Focused – Programos ir svetainių blokavimas Kūrėjas: Innoxapps Kaina: Nemokamas

Miškas: išlik susikaupęs

Miškas yra viena iš tų programų, kurios žaidžia su vartotojo valia. Užuot blokavę prieigą prie tam tikrų tinklalapių ar programų, tiesiog pabandykite atidėti mobilųjį telefoną į šalį. Kaip? Naudojant pastangų ir atlygio dinamiką.

Ar prisimeni klasikinius tamagočius? Na, o prielaida labai panaši, tik kad užuot rūpinęsis virtualiu augintiniu turėsime gražų medį. Pirmiausia nurodome laiką, kada norime būti „atjungti“ mokytis.

Nuo tos akimirkos Miškas pasodins sėklą ir tol, kol laikysimės atokiau nuo mobiliojo, ji augs, kol taps labai gražiu medžiu. Jei, priešingai, naudosime mobilųjį paštui tikrinti ar dar ką nors, augalas nuvys ir niekas neaugs. Įdomiausias būdas kovoti su priklausomybe mobiliesiems.

Atsisiųskite QR kodo mišką: Stay Focused Kūrėjas: Seekrtech Kaina: Nemokamas

Pomodonas

Francesco Cirillo buvo universiteto studentas devintajame dešimtmetyje, kai sužinojo, kad studijuodamas iššvaistė daug laiko. Jis jautėsi neproduktyvus, nors praktiškai valandų valandas praleido „studijuodamas“. Vieną dieną jis paėmė pomidoro formos virtuvės laikmatį ir suskaičiavo jį iki 10 minučių, priversdamas save sutelkti dėmesį tas 10 minučių.

Po truputį priprato 10 minučių visiškai produktyvūs laikotarpiai, po to padarė nedidelę pertraukėlę. Francesco pavadino tai pomodoro metodu (pažodžiui, itališkai „pomidoras“), ir nuo tada taip yra vienas iš populiariausių tyrimo metodų.

„Pomodone“ programa yra pagrįsta ta pačia technika. Pirmiausia sudarome užduočių sąrašą, o tada aktyvuojame laikmatį, žymintį laiką, kurio mums reikės joms atlikti.

Įdomiausia programa, kuri taip pat siūlo integraciją su kitomis paslaugomis, tokiomis kaip Wunderlist, Evernote, Todoist, ir panašiai, norėdami eksportuoti pastabas ir pastabas „Android“. Nepameskite to iš akių.

Atsisiųskite QR kodą PomoDoneApp: Jūsų užduočių laikmatis ir ToDo Kūrėjas: Pomodone UAB Kaina: Nemokamas

StudyBlue

Ar pamenate tipines „kotletukus“ ar studijų korteles? Vienoje kortelės pusėje kitoje pusėje rašomas klausimas, o atsakymas. Taip pat žinomos kaip „flash“ kortelės, tai viena iš plačiausiai naudojamų mokymosi priemonių, skirtų mokymuisi ir sąvokoms įsiminti.

„StudyBlue“ yra programa, su kuria galime sukurti savo „flash“ korteles su klausimais ir atsakymais. Kažkas, kas mums gali būti puiku egzaminų metu, nes tai leidžia mums praktikuoti bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Užtenka, kad mobilųjį nešiojamės su savimi.

Be to, kad galime sukurti savo studijų korteles, „StudyBlue“ taip pat leidžia ieškoti ir naudoti kitų vartotojų korteles. Kažkas, kas gali būti labai naudinga, turint omenyje, kad programoje yra daugiau nei 10 milijonų vartotojų ir apie 500 milijonų „flash“ kortelių.

Atsisiųskite QR kodo „StudyBlue“ korteles ir testavimo kūrėją: „StudyBlue“ Kaina: Nemokamas

Smegenų dėmesys

Baigiame dar vienu produktyvumo laikmačiu. Šiuo atveju turime programėlę, kuri sujungia Stay Focused stiliaus programų blokavimą su pomodoro metodu. Tokiu būdu su „Brain Focus“ galime blokuoti programas, kol suaktyvintas laikmatis. Gana praktiška, nes beveik visada mokomės su savo mobiliuoju telefonu.

Priešingu atveju programa leidžia saugokite kiekvienai užduočiai skirto laiko istoriją, ir kitos įdomios funkcijos, pvz., galimybė suaktyvinti laikmatį pranešimų juostoje arba išjungti „WiFi“ ir mobilųjį garsą studijų sesijų metu.

Atsisiųskite QR kodą „Brain Focus Productivity Timer“ Kūrėjas: „Brain Focus“ Kaina: Nemokamas

Jei žinote kokią nors kitą studijų programą, kuria verta pasidalinti, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje. Ačiū, kad likote iki galo!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės