10 geriausių „Android“ skirtų sporto žaidimų – „Happy Android“.

The sporto žanras Vaizdo žaidimų pasaulyje tai buvo nuo seniausių laikų. Kas yra tenisas, jei tai nėra teniso / stalo teniso žaidimas su dviem linijomis ir kamuoliu? Aštuntajame ir devintajame dešimtmečiuose šis žanras vis dar buvo pradiniame etape: paprasti futbolo žaidimai arkadiniuose žaidimuose, olimpiniai mygtukų maišymo pavadinimai kompiuteriui ir pirmieji motociklų ir lenktynių žaidimai NES.

Tada atvyktų „PC Futbol“, „Tony Hawk“, „Pro“, FIFA, budinti NBA ir tt iki šiol, kur daugelis šių sporto žaidimų buvo perduoti geriau ar blogiau. telefonų ir mobiliųjų įrenginių ekosistema. Šiandienos įraše apžvelgsime 10 geriausių „Android“ skirtų sporto žaidimų. Tu, kuris tau labiau patinka?

10 geriausių sporto žaidimų, skirtų „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams

Sporto žanras, skirtas „Android“, netinka mažoms mergaitėms, o kai kurie geriausi pavadinimai yra tiesiogiai apmokami. Žinoma, į sąrašą, kurį matysime žemiau, mes tik įtraukėme Nemokami žaidimai. Bet kuriuo atveju, kad šis topas neliktų kiek šlubuodamas, įrašo pabaigoje taip pat pridėjome keletą garbingų apdovanojimų su iškiliausiais aukščiausios klasės sporto žaidimais.

FIFA futbolas / PES 2018 Pro Evolution Soccer

FIFA ir profesionalai – amžini varžovai. Didžiausios futbolo žaidimų reklamjuostės arkadose ir konsolėse prieš kurį laiką jie padarė šuolį prie Android, ir nors atrodo, kad PES yra šiek tiek kokybiškesnis, FIFA populiarumo laimi „nuošliauža“.

Du žaidimai, gana ištikimai perteikiantys originalų dvasią, su valdikliais, pritaikytais žaisti iš mobiliojo ar planšetinio kompiuterio jutiklinio ekrano. Abu nemokamai.

Atsisiųskite QR kodą „eFootball PES 2020“ Kūrėjas: KONAMI Kaina: Nemokamas Atsisiųskite QR kodą FIFA Soccer Kūrėjas: ELECTRONIC ARTS Kaina: Nemokamas

NBA gyvas mobilusis krepšinis

„Electronic Arts NBA Live“ yra dar viena klasika, kurios negalima praleisti šiame sąraše. EA žaidimas pristatomas kaip tikrai nuoseklus krepšinio titulas. Jame vyksta kasdieniai renginiai, galime iššūkį kitiems žaidėjams ir su savo komanda žaisti ištisus NBA sezonus.

Pasiekę 5 lygį atrakiname Pakabukai, kur galime sudaryti lygą su draugais arba žaisti kitose atsitiktinėse lygose. Įdomu tai, kad jei kas nors iš mūsų lygos perka žaidime, likę žaidėjai gauna dovaną – tai, kas padeda paskatinti pirkti šį NBA tiesioginį eterį nemokamai žaisti-.

Atsisiųskite QR kodą NBA LIVE mobilusis krepšinis Kūrėjas: ELECTRONIC ARTS Kaina: Nemokama

Asfaltas 9: legendos

Naujausias leidimas „Android“ populiariausias arkadinis lenktynių žaidimas. Pašėlęs žaidimas, kuriame galime vairuoti sportinius „Ferrari“, „Porsche“, „Lamborghini“ ir daugelio kitų žinomų prekių ženklų automobilius.

Jame yra daugiau nei 50 automobilių ir 800 renginių. Žaidimas labiau mėgsta linksmybes, o ne gryną tikroviškumą, suteikia puikią arkadinę patirtį su nitros, 360 laipsnių apsisukimais, gedimais ir konsolės lygio grafika.

Atsisiųskite QR kodo Asphalt 9: Legends - New Racing Game 2020 Kūrėjas: Gameloft SE Kaina: Nemokamas

Virtua Tennis Challenge

„Virtua Tennis Challenge“ buvo vienas geriausių „Dreamcast“ žaidimų, o „Sega Forever“ iniciatyvos dėka šis žaidimas sulaukė antrosios jaunystės mobiliuosiuose įrenginiuose.

Tikriausiaigeriausias teniso žaidimas, kurį galime matyti „Android“.- Puikus žaidimas ir gera grafika per nepaprastos trukmės patirtį su 50 žaidėjų ir 18 tarptautinių stadionų.

Atsisiųskite QR kodą Virtua Tennis Challenge Kūrėjas: SEGA Kaina: Nemokamas

Bandymų siena

Motociklų lenktynės, taip! Jei jums patinka Ubisoft „Trials“ saga, turite pažvelgti į šią „Trials Frontier“. Jis turi puikią grafiką animacinis filmas, o kaip ir konsolinėje versijoje, įgūdžiai ir mūsų charakterio kontrolė visada yra raktas.

Jame yra daugiau nei 250 misijų ir 50 valandų žaidimo istorijos režimu. Žaidimas nemokamas, tačiau atminkite, kad kalbame apie Ubisoft produktą, todėl pripraskite prie minties, kad jis bus pilnas pirkinių žaidime -Kurį, žinoma, galime ir privalome ignoruoti dėl savo kišenės.

Atsisiųskite QR kodo bandomąsias versijas Frontier Kūrėjas: Ubisoft Entertainment Kaina: Nemokama

WGT golfo žaidimas

Jei ieškome šiek tiek daugiau arkadinio žaidimo, turėtume pabandyti Super Stickman Golf 3Bet jei norime žaisti tikroviškesnį ir išsamesnį simuliacinį golfo žaidimą, tikrai turėtume pasirinkti WGT golfo žaidimą.

Žaidimas apima ikoniškus golfo aikštynus, dažnus atnaujinimus ir specialius įvykius, kurie sutampa su ypatingomis datomis golfo pasaulyje.

Atsisiųskite „Topgolf“ kūrėjo QR kodo WGT golfo žaidimą: WGT Kaina: Nemokamas

Snieglenčių vakarėlis: pasaulinis turas

Geras snieglenčių žaidimas turi turėti aštrias gitaras, gerus triukus ir adrenaliną skatinantį ritmą, tarsi rytojaus nebūtų. Snieglenčių vakarėlis puikiai veikia ir turi viską ir dar daugiau: laiko bandymus, triukus, didelius šuolius, pusvamzdį ir kelių žaidėjų režimą. Labai rekomenduojama riedlenčių ir tokio tipo žaidimų mėgėjams.

Atsisiųskite QR kodą Snowboard Party: World Tour Kūrėjas: Maple Media LLC. Kaina: Nemokama

MLB „Perfect Inning“ 2018 m

Vienas iš išsamiausių beisbolo žaidimų su geriausia „Android“ grafika. Apima visus 30 Amerikos beisbolo lygos stadionų ir daugiau nei 1700 žaidėjų, išdėstytų ir perteiktų 3D formatu, kad patirtis būtų tikroviškesnė.

Jis turi keletą žaidimo režimų. Galime žaisti pavienes rungtynes ​​arba pradėti visą sezoną. Žaidime taip pat yra „gyvo žaidėjo sistema“, kuri atspindi ir koreguoja realų žaidėjų pasirodymą žaidime.

Atsisiųskite QR kodą MLB Perfect Inning 2020 Kūrėjas: GAMEVIL Inc. Kaina: Nemokamas

Madden NFL Overdrive Football

Amerikietiškas futbolas taip pat turi daug traukos „Android“, o geras to pavyzdys yra „Madden NFL Overdrive“ su 4,4 žvaigždutėmis ir daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų. Etalonas su kasmetiniais atnaujinimais ir režimu, kuris yra pagrindinis šio puikaus sporto titulo akcentas.

Registruokis QR kodas Praeitas sezonas MM Kūrėjas: ELECTRONIC ARTS Kaina: Bus paskelbta

Ledo ritulio tautos 18

„Distinctive Games“, „Hockey Classic 16“ – galbūt geriausio iki šiol mobiliojo ledo ritulio žaidimo – kūrėjai atneša mums šį „Hockey Nations 18“. Puiki grafika žaidimui, kuriame yra iki 7 žaidimo režimų, daugiau nei 50 iššūkių, žiemos žaidimai, super serijos. 3 ON 3, internetinis režimas ir kt.

Atsisiųsti QR kodą Hockey Nations 18 Kūrėjas: Išskirtiniai žaidimai Kaina: Nemokama

Garbingi paminėjimai

Kiti siūlomi nemokami žaidimai: Touchgrind BMX, Kings of Pool: 8 kamuolių ir badmintono lyga internete

Kiti aukščiausios kokybės žaidimai: NBA 2K18, NBA Jam, Punch Club, True Skate ir Football Manager Mobile 2018.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės