10 populiariausių „Android“ RPG – „Happy Android“.

The RPG (Vaidmenų žaidimas arba vaidmenų žaidimas) buvo vienas iš pirmųjų vaizdo žaidimų žanrų, sėkmingai žengusių į mobiliuosius įrenginius. „Android“ yra daug kokybiškų žaidimų ir žaidimų – tiek JRPG, tiek RPG, nuo neatmenamų laikų.

Šiandien apžvelgsime keletą geriausių RPG, kuriuos galime rasti „Android“ planšetiniams kompiuteriams ir telefonams „Google Play“ parduotuvėje. Eime!

10 geriausių RPG žaidimų, skirtų „Android“, nemokamų ir mokamų

Pirmas dalykas, kurį reikia pasakyti, yra tai, kad nors yra tikrai puikių nemokamų RPG, kuriuos taip pat pavadinsime šiame sąraše, dauguma puikių šio žanro pavadinimų ir sagų yra mokami. O tai reiškia, kad jei savo terminale norime žaisti tokius žaidimus kaip Baldur’s Gate ar KOTOR, turėsime eiti per kasą.

Žvaigždžių karai: Senosios Respublikos riteriai

Žvaigždžių karai: Senosios Respublikos riteriai (taip pat žinomas kaip KOTOR) yra a Nuotykių RPG kuriame mes patenkame į jauno Jedi batus. Viso žaidimo metu ir priklausomai nuo mūsų priimamų sprendimų, mes arba liksime ištikimi įsakymui, arba tapsime sitų lordu.

Tikrai tankus žaidimas su daugybe misijų, daugiau nei 40 skirtingų galių ir daug daiktų bei tobulinimo galimybių.

Atsisiųsti QR kodą Star Wars™: KOTOR Kūrėjas: Aspyr Media, Inc. Kaina: 10,99 €

Evolandas

Evolandas Tai unikalus žaidimas savo požiūriu. Pradedate žaisti 2D aplinkoje, pereiti prie 3D, kurti įdomi kelionė per vaizdo žaidimų istoriją. Jame yra dalių hack-n-slash ir kova pagal eiles, o žaidimo eigoje atrakinsime naujas aplinkas ir žaidimo mechaniką.

Atsisiųskite QR kodą Evoland Kūrėjas: Playdigious Kaina: 2,99 €

Drakono ieškojimas

Saga Dragon Quest Jame yra daugybė žaidimų, tapusių tikra vaizdo konsolių klasika, vertimų į „Android“. Nuo pirmojo Dragon Quest iki likusių franšizės pavadinimų iki DQ VII pasiekimo, visi yra prieinami „Android“. už kainas nuo 2,99 euro už pirmą įmoką iki 19,99 euro už naujausią „Dragon Quest VII“.

Atkreipkite dėmesį, nes tai žaidimai, kurie užima daug vietos, nes, pavyzdžiui, Dragon Quest VII atveju visa PS2 konsolinės versijos kopija ir tai reiškia, kad jis sveria 1,4 GB.

Atsisiųskite QR kodą DRAGON QUEST Kūrėjas: SQUARE ENIX Co., Ltd. Kaina: 3,49 € Atsisiųskite QR kodą DRAGON QUEST VIII Kūrėjas: SQUARE ENIX Co., Ltd. Kaina: 21,99 €

Amžinybė

„Eternium“ yra vienas iš nedaugelio RPG, kurį rasime „Android“ su šiomis 2 savybėmis:

  • tai yra neatlygintinai.
  • Jį galima žaisti neprisijungus prie interneto (neprisijungus).

Tai RPG ir „hack-n-slash“ derinys ir jame yra beprotiškas robotų, skeletų, demonų, ateivių ir visko, ką tik galite sugalvoti, derinys. Ji turi keletą misijų, objektų, kuriuos turime rasti, ir tobulinimo galimybes. Galų gale jis šiek tiek pasikartoja, bet bet kuriuo atveju vienas iš nedaugelio nemokamų RPG, kurį verta išbandyti.

Atsisiųskite QR kodą „Eternium Developer: Making Fun“ Kaina: Nemokama

Galutinė fantazija

Kaip ir „Dragon Quest“, „Square Enix“ turi gana daug „Final Fantasy“ franšizės „Android“ sistemoje. Iš Pirmoji „Final Fantasy“ pasirodė 1987 m. Japonijoje, į modernesnius pavadinimus, tokius kaip FF VII arba „Final Fantasy Brave Exvius“., pasiūlymas tikrai didžiulis.

Mes galime rasti iš freemium žaidimų, pvz Final Fantasy XV: nauja imperija arba FF Brave Exvius, iki kitų, viršijančių 15 eurų, pvz., FF V, FF VI, FF VII ir FF IX. Jei jums patinka paprasta strategija, nedvejodami išbandykite Final fantasy taktika, puikus žaidimas, kurio kaina taip pat gana gera (ji nesiekia 7 €).

Atsisiųskite QR kodą FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS Kūrėjas: SQUARE ENIX Co., Ltd. Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą FINAL FANTASY TACTICS: WotL Kūrėjas: SQUARE ENIX Co., Ltd. Kaina: 13,99 €

Kišeniniai mortys

Jei jums patinka „Rick & Morty“ animacinis serialas ir esate klasikiniausių „Pokémon“ gerbėjas, turite išbandyti „Pocket Mortys“. Ir ne tik todėl, kad jis nemokamas, bet ir todėl, kad tai yra arčiausiai paprasto „Pokémon“ žaidimo „Android“.

Atsisiųskite QR kodą Rick and Morty: Pocket Mortys Kūrėjas: [suaugusiųjų plaukimo] žaidimai Kaina: Nemokamas +

Balduro vartai

RPG Senoji mokykla iš gerųjų. Puikus personažo vystymas, tikrai sunkios misijos ir visi DLC, kurie buvo išleisti tą dieną. Tai gilus žaidimas, trunkantis valandas (pavyzdžiui, pirmasis Baldur's yra 60 valandų + išplėtimai), bet jei jums patinka tokio tipo žaidimai, tikrai turėtumėte išbandyti ir Baldur’s Gate I, ir Baldur’s Gate II.

Atsisiųskite QR kodą Baldur's Gate Enhanced Edition Kūrėjas: Beamdog Kaina: 10,99 €

Burtai!

Burtai! tai tekstinis RPG, ir tam tikra prasme jį galima palyginti skaityti romaną. Istorija keisis atsižvelgiant į mūsų priimtus sprendimus visame pasaulyje, kurį turėsime tyrinėti savo nuožiūra. Gana originalus RPG, kuris šiek tiek pabėga nuo įprastų standartų. Saga jau turi 4 pavadinimus.

Atsisiųskite QR kodo burtininkystę! Kūrėjas: inkle Ltd Kaina: 5,49 €

Pikselių požemis

„Pixel Dungeon“ yra atviro kodo RPG, o tai reiškia, kad be originalo, Google Play galime rasti daugybę variantų. Ispanišką versiją sukūrė Rodrigo Pan, žinoma, ji nemokama, o joje rasime smagų tokio tipo žaidimą nesąžiningi su tikrai patrauklia pikselių grafika.

Atsisiųsti QR kodą Pixel Dungeon ES Kūrėjas: Rodrigo Pan Kaina: Nemokama

Ugnies emblemų herojai

Ugnies emblemų herojai, iki šiol vienas iš nedaugelio „Nintendo“ žaidimų „Android“. Strateginis RPG su eilėmis pagrįsta kova ir kuriame pamatysime kitų „Fire Emblem“ žaidimų personažų epizodus. Žaidimas yra nemokamas su galimybe pirkti žaidime (nors jie nėra privalomi norint užbaigti žaidimą).

Atsisiųsti QR kodą Fire Emblem Heroes Kūrėjas: Nintendo Co., Ltd. Kaina: Nemokamas Ar turite Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės