SuperSU, geriausia programa, skirta valdyti „Android“ šakninius leidimus – „Happy Android“.

Kai turime įsišaknijusį telefoną su supervartotojo leidimais, atveriame „Android“ galimybių pasaulį. Situacijose tai taip pat kelia pavojų, ty šiek tiek atidarome duris, kad galėtume būti užkrėsti kenkėjiška programa. Todėl, jei turime terminalą su root, tai svarbu Leiskite mums geriausiu įmanomu būdu valdyti ir valdyti programoms suteikiamus leidimus kuriuos įdiegėme.

SuperSU: vienas iš dažniausiai naudojamų „Android“ leidimų tvarkytuvų

Geras būdas tai padaryti yra tvarkymas naudojant tokias programas kaip SuperSU, nemokama programa, kuri centralizuoti leidimų valdymą „Android“. labai efektyviu būdu. Klasika su daugiau nei 50 milijonų instaliacijų.

Vienas iš šios programos privalumų, kurį sukūrė ChainfireXDA, palyginti su kitomis panašiomis programomis, yra tai galima įdiegti tiesiai iš Google Play, nereikia pereiti prie pasirinktinio atkūrimo, pvz., TWRP, norint atlikti diegimą.

Atsisiųskite QR kodą SuperSU Kūrėjas: Kodavimo kodas Kaina: Nemokama

Pagrindinių teisių valdymas naudojant SuperSU

SuperSU sąsaja yra padalinta į 3 blokus:

  • Programos: kai programa paprašys administratoriaus leidimo, ji bus įtraukta į šį sąrašą. Šiame sąraše matome programas, turinčias supervartotojo prieigą, ir galime valdyti šiuos leidimus leisdami, atmesdami arba prašydami SuperSU paklausti mūsų, kai programa nori naudoti leidimus.
  • Įrašai: žurnalas, kuriame rodomos pagrindinės prieigos sąlygos terminale.
  • Nustatymai: Šiame nustatymų skyriuje, be kitų išplėstinių konfigūravimo parinkčių, galime suaktyvinti arba išjungti pagrindinius terminalo leidimus.

Dvejetainių kodų diegimas

Pirmą kartą išleisdami SuperSU 2.97 versiją pamatysime pranešimą, kad reikia atnaujinti SU dvejetainius failus. Mes galime tai padaryti tiesiogiai daugumoje terminalų arba naudodami pasirinktinį atkūrimą (CWM arba TRWP), jei mūsų įrenginys nepriima „bareback“ atnaujinimo. Jei kyla problemų, galime pasikonsultuoti su šia gija, skirta SU dvejetainiams failams atnaujinti.

Labai naudinga programa, leidžianti centralizuotai valdyti pagrindinius terminalo leidimus, palengvinanti „Android“ saugos administravimą ir kontrolę.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found