Kaip nuspalvinti senas nuotraukas nespalvotai (ranka arba automatiškai)

Neabejotinai jums kilo mintis turėti senas nespalvotas savo senelių ar giminaičių nuotraukas spalvotomis. Tiesa ta, kad šiandien jau yra keletas įrankių, leidžiančių tai padaryti tiek automatiškai, tiek rankiniu būdu. Šiandienos įraše aš jums atnešiu 2 paprastos programos spalvinti nuotraukas juodai baltai. Nėra „Photoshop“ ar sudėtingų programų. Dėmesingas!

Kaip ranka nuspalvinti senas nespalvotas nuotraukas

Jei ieškome programos, skirtos nespalvotoms nuotraukoms spalvinti rankiniu būdu, vienas iš praktiškiausių variantų, duodantis labai gerų rezultatų yra Spalvinti nuotrauką internete. Žiniatinklio programa, kurią galime naudoti iš savo kompiuterio naršyklės be registracijos ir kuri taip pat yra nemokama.

Ši internetinė senų nuotraukų dažymo programa veikia taip:

  • Prieiname Spalvinti nuotrauką internete iš mūsų komandos naršyklės.
  • Spustelėkite piktogramą "Atviras“Įsikūręs kairėje pusėje norėdami įkelti nuotrauką nespalvotai, kuriai norime pritaikyti spalvą.
  • Tada spustelėsime piktogramą "Atviras"Dešinėje įkelti panašios spalvos vaizdas iš kurių imti orientacinius tonus ir spalvas.
  • Kai ekrane bus rodomos abi nuotraukos, tereikia spustelėti paveikslėlį dešinėje, kad nukopijuotume tą spalvą. Iš čia galime ranka pritaikyti tą spalvą senam vaizdui.
Norėdami nuspalvinti nuotrauką kairėje, internete ieškojau panašaus paveikslėlio, kad nukopijuočiau spalvų paletę.

Tai rankinis procesas, kuriam reikia laiko, bet jei tai padarysime gerai, galime gauti daug geresnių rezultatų nei tai, ką gautume naudojant automatinę dažymo programą.

Programa taip pat suteikia mums keletą įrankių, kurie leidžia mums tai padaryti reguliuoti šepetėlio storį, neskaidrumą ir spalvos kietumą.

Kai baigsime pritaikyti spalvą nuotraukai, tereikia spustelėti mygtuką "Sutaupyti"Norėdami išsaugoti vaizdo kopiją.

Štai ką aš pasiekiau per 10 minučių. Žinoma, jei tam skirsime porą valandų, galime pasiekti labai šaunių dalykų.

Interneto programa, skirta automatiškai nuspalvinti senas nuotraukas

Antroji programa, apie kurią noriu papasakoti, kyla iš jos rankos Algoritmija. Žiniatinklio programa, kuri rūpinasi automatiškai nuspalvinkite nespalvotą nuotrauką Gilus mokymasis.

Norėdami atlikti procesą, turime tik nurodyti URL, kuriame yra nuotrauka, arba patys įkelti ją naudodami "Įkelti”.

Programa automatiškai intelektualiai pritaikys spalvas vaizdui, leisdama jį nemokamai atsisiųsti iš parinkties "Atsisiųsti spalvotą paveikslėlį”.

Nuostabus rezultatas! Kaip mašina sužinojo, kad kaklaraištis ir diržas tikrai raudoni?

Tai greičiausias būdas senas nespalvotas nuotraukas konvertuoti į spalvotas. Tačiau, kadangi tai yra automatinis procesas, atliekamas naudojant mašininį mokymąsi, jis ne visada gali duoti norimą rezultatą.

Reikia išbandyti ir išsiaiškinti, ar tai, ką mums siūlo Algorithmia, atitinka mūsų lūkesčius. Kai kuriais atvejais, spalvotos tikrai įspūdingos. „Algoritmijos“ žiniatinklio programą galime pasiekti naudodami toliau nurodytus veiksmus LINK.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found